Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

07/10/06 yada 8/10/06 Lavinya.Net istanbul buluşması Taksim

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Mesaj gönderen sinan »

istanbulda bulunmadığım için gitmedim. kalbim ordaydı :)
~
ansızın gelecek gibisin..
Kullanıcı avatarı
fotosentez
Takımdan
Takımdan
İsim: yaprak

Mesaj gönderen fotosentez »

anladım...bende gitmek isterdim de bu yaşta beni taksime bırakmazlarrr...
zomzeus
Üye
Üye

Mesaj gönderen zomzeus »

buluşmaya gidenler detaylardan bahsetseler çok güzel olur :?:
Kullanıcı avatarı
fotosentez
Takımdan
Takımdan
İsim: yaprak

Mesaj gönderen fotosentez »

bencede..merak ediyoruz..yanınızda olamadık ama en azından nasıl geçti bilmek isteriz..
Kullanıcı avatarı
nalan
Üye
Üye
İsim: nalan

Mesaj gönderen nalan »

ewet detaylşardan bahsedinn :shock:
scalon
Görevli
Görevli
İsim: güLşah

Mesaj gönderen scalon »

4 kişiydik!!.. organizasyonu yapan iki arkadaşımız hazan ve mehmet.. ben ve emrah.. bir arkadaşımızın rahatsız olması sebebi ile hazan ve mehmet'in yanında çok kalamadık ve yanlarından ayrıldık emrah ile.. katılan arkadaşlara teşekkür ederim.. vakit ayırıp geldikleri için.. :?
spectra
Üye
Üye

Mesaj gönderen spectra »

emrah ve gülşah ayrıldıktan sonra biz hazanla bayaa gezdik :D
bi cafede oturduk bişeyler içtik sonra yemek yedik gezdik güzel vakit geçirdik ikimiz keşke daha fazla katılım olsaydı :? ...
ciwa
Üye
Üye
İsim: ciwa

Mesaj gönderen ciwa »

ya arkadaşlar madem buluşma olacak -ki bunu çoğunluk kabul eder eminim...--bi duyuru yapılsaydı yada uzun zaman önceden sitede belirtilseydi cok daha fazla katılım olurdu diye dusunuyorum.
hem sitenin belirli bı gunu olsa yılda yada ayda bigun yer tarıh hep bellı olsa musaıt olan gelse daha mantıklı olur sanki.. böyle cogumuzun haberı yoktu ve ben cok uzuldum gelemedıgım ıcın.......... :(
scalon
Görevli
Görevli

Mesaj gönderen scalon »

ya arkadaşlar madem buluşma olacak -ki bunu çoğunluk kabul eder eminim...--bi duyuru yapılsaydı yada uzun zaman önceden sitede belirtilseydi cok daha fazla katılım olurdu diye dusunuyorum.
hem sitenin belirli bı gunu olsa yılda yada ayda bigun yer tarıh hep bellı olsa musaıt olan gelse daha mantıklı olur sanki.. böyle cogumuzun haberı yoktu ve ben cok uzuldum gelemedıgım ıcın.......... :(
evet, haklısın.. buluşmayı çoğunluk kabul eder ama bizim gibi 4 kişi gelir o kabul edenlerin arasından!.. ayrıca bunun duyurusu da "önce" sayılabilecek bi zamanda yapılmıştı. .sanırım gözünden kaçmış.. bir dahaki sefere eğer bir buluşma olursa, gider buluşursunuz.. sıkma canını...
En son scalon tarafından Cumartesi, Ekim 14, 2006 11:58 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Mesaj gönderen sinan »

ben de aynısını yazıcaktım okuduğumda :?

burda o kadar bahsedilmişti. o kadar da geliriz gibisinden mesajlar yazılmıştı.. gelen 4 kişi :!:
~
ansızın gelecek gibisin..
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Güzeldi yaaa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :P :P :P :P :P :P :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :wink: :wink: :wink: :wink: :roll: :roll: :roll: :lol: :lol:
scalon
Görevli
Görevli

Mesaj gönderen scalon »

:lol:
spectra
Üye
Üye

Mesaj gönderen spectra »

azbuçuk eğlendik işte muhabebt ettik keşke ayrılmasaydı da arkadaşlar daha iyi vakit geçirseydik
bu arada başlığımız uzun zamandır var idi.
ciwa
Üye
Üye
İsim: ciwa

Mesaj gönderen ciwa »

evet başlık wardı ama tarih belli degıldı ya da dediginz gibi benım gozumden kacmış ama gercekten cok ısterdım katılabılmeyı...neyse bi daha olur inş..... :?
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

Mesaj gönderen hazan »

ben bu konuda bişey demedim hiç ve öylede olacak. ama bu kadar pc başında fikirlerini paylaşan insanlardan sadece 4 kişi olması ve gelemeyen insanların (ki bu kadar bu konu üstünde durulmasına rağmen) mazeretleri neydi merak ettim. neyse bundan sonraki buluşmaya gelmicem zaten . merak ettiğim arkadaşlar var onlarıda bi şekilde bulurum kısmetse bir gün tabi. :(