Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

6.cadde

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
cmrtsi
Üye
Üye
İsim: Aslı

Mesaj gönderen cmrtsi »

6.caddenin solisti emre aydın albüm çıkarmış...gerçekten çok beğendim... ve gülümse şimdi( bebeğim) şarkısı mükemmel...favori şarkım yani bu albümde... :wink: ) "afilli yalnızlık" ve " belki birgün özlersin" şarkıları da çok güzel olmuş...bu aralar sürekli emre aydın dinliyorum... :wink: herkese tavsiye ederim... kaçmaz bu albüm... :wink: :wink: :D
zomzeus
Üye
Üye

Mesaj gönderen zomzeus »

6. cadde ve emre aydın umarım çizgisini hiç kaybetmez çok güzel müzik yapıyolar :rock:
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Mesaj gönderen sinan »

afili yalnızlık gerçekten çok başarılı bir parça..

başarılarının devamını diliyorum
~
ansızın gelecek gibisin..
lavinyaa
Üye
Üye

Mesaj gönderen lavinyaa »

6. cadde grubunu duymuştum ama hiç dinlememiştim emre aydın ın afilli yalnızlık hoşuma gitti ve sizin yorumlarınızla birkaç şarkısını dinledim bence başarılılar ama mangayla kıyaslama yapamadım biraz daha farklı geldi bana