Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

6.cadde

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
aysen_g
Üye
Üye

6.cadde

Mesaj gönderen aysen_g »

meraba arkadaslar:)))) 6.cadde"nin sadece adm olmaz dedim senden sarkisini dinledim we tek kelimeyle mukemmel...
vanessa

Mesaj gönderen vanessa »

dönersen adlı parçalarıda harika...!
aysen_g
Üye
Üye

Mesaj gönderen aysen_g »

tesekkurler vanessa ama bildigim kadariyla albumleri yok hala piyasa da nasil temin edebilirim o sarkiyida bilmiyorum.tavsiyen icin sagol.insallah bi gun dinleyebilirim donersen adli parcasin ni da...
aufuk
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: ufuk

Mesaj gönderen aufuk »

selam arkadaslar, bende 6.cadde'nin cd'si var ve tek kelimeyle mükemmeller. bütün sarkilarini dinlemenizi tavsiye ediyorum. albümde kötü sarki yok. aslinda buna sasirmadim diyemeyecegim, yeni bir grup icin fazlasiyla iyiler. basarilarinin devamini diliyorum...
vanessa

Mesaj gönderen vanessa »

aysen_g albümleri var universal müzikten çıkmış sanırım müzik marketlerde bulabilirsin.ve umarım beğenirsin :)
dreamtheater

Mesaj gönderen dreamtheater »

git şarkısını dinlemediyseniz tavsiye ederm arkadaşlar çok güzel bir parça hatırlarsanız müzik yarışmasında 6. cadde 1. olmustu manga 2. ama fakat 6. cadde sabuha albümüyle büyük bir facia yaşadılar ve bence mangadan kat kat üstün bir grup.
TeasFOr

Mesaj gönderen TeasFOr »

BENce MüThişş biR gruP ..) köTü şaRKsı ManGa ve onun TArzı grupLArın EN iyisi ..) BütüN şarKıLArı hariKa Cd si ni haLa buLamadıM ..)AnadoLurocktan diNleyebiLirsiNiz şaRKıLArını..))beniM favoriM yiNede sENN!!
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

SLM

Mesaj gönderen seyytan »

Evet git parcası oldukca guzel...
En son seyytan tarafından Cuma, Aralık 29, 2006 21:09 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Üç ayaklı sandalyem daha fazla dayanmaz susarsan kırılır gider...
dicoria_mavi
Üye
Üye

Mesaj gönderen dicoria_mavi »

arkadaşlar bu 6. cadde çılgınlığı nedir böyle..aşağıya doğru bakarsanız eğer iki tane daha 6.cadde başlığı var..neden acaba :?:
aysen_g
Üye
Üye

Mesaj gönderen aysen_g »

dicoria_mavi yazdı:arkadaşlar bu 6. cadde çılgınlığı nedir böyle..aşağıya doğru bakarsanız eğer iki tane daha 6.cadde başlığı var..neden acaba :?:
ya o basligi yanlislikla ben atmistim daha lavinyaya yeni geldigimde kusaura bakmayasiniz :)
sssilaaa

Mesaj gönderen sssilaaa »

arkadaslar ben de tavsiye ederim 6. caddeyi. mutlaka dinleyin. bütün sarkıları birbirinden güzel walla. özellikler de YİNEDE SEN ,GİT ve ÇIĞLIK ÇIĞLIĞA....SEHİRLER YANDİ ÇIĞLIK ÇIĞLIĞA BEN ACIYI TATTIM KANINA KARIŞTIM :wink:
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

evet cıglık cıglıga guzel parca...
prenses
Üye
Üye

Mesaj gönderen prenses »

GİT GİDECEKSEN BEKLEME..FARKLI DEĞİLSİN SENDE GİDECEKSEN BEKLEME...
schizophrenia
Üye
Üye

Mesaj gönderen schizophrenia »

evet en iyisi git bencede..bnde büyük bi anısı var.bu dahada anlamlaştırıyo şarkıyı benim için. ben üşümem sen geç beni dediindede uyanıyorum..
birde Emre Aydının -Belki bir gün özlersin şarkısınıda tavsiye ederim.