Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

8 Özel Armağan

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

8 Özel Armağan

Mesaj gönderen sinan »

Dinleme.. Ama gerçekten dinleyin. Kesmeden, hayal kurmadan,
vereceğiniz cevabı düşünmeden... Can kulağıyla dinleyin.

Sevgi.. Kucaklamalar, öpücükler, sırt sıvazlamalar ve el tutmalar konusunda cömert olun. Bu ufak hareketler, aileniz ve dostlarınıza olan sevginizi daha açık göstermenizi sağlayabilir.

Kahkaha.. Fıkra anlatın, neşeli hikâyeleri paylaşın.
Bu armağanınız "seninle birlikte gülmeyi seviyorum" anlamına gelir.

Yazılı bir not.. Basit bir "Yardımın için teşekkürler" notu, ya da belki bir şiir.. Kısa, elle yazılmış bir not bazen ömür boyu hatırlanır.

Iltifat.. Basit, içtenlikle söylenen bir söz ("Bu renk sana ne çok yakışmış", "Harika bir iş çıkardın", "Yemek nefis olmuş" gibi)
karşınızdakinin içini aydınlatır.

Iyilik.. Her gün, rutininizi kırıp birisine hoş, nazik bir şey yapın.

Yalnızlık.. Bazen tek istediğimiz yalnız kalmaktır. Bu anlara duyarlı olun ve ihtiyacı olana yalnız kalma armağanını verin.

Neşeli bir yapı.. Birine tatlı bir söz söylemek gibisi yoktur. Selam vermek veya teşekkür etmek o kadar zor mu?

Alıntıdır..
~
ansızın gelecek gibisin..
zomzeus
Üye
Üye

Mesaj gönderen zomzeus »

sinan bu çok güzel bi yazıydı ama sen resimden de anlaşılacağı gibi karamsar bi insansın galiba sende bunları yap yada yapıyosan dikkate alma ama bu yazıyı ben çok dikkate alıcam
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Mesaj gönderen sinan »

:roll:
~
ansızın gelecek gibisin..
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

iyi niyetli insanlar bu yazıda anlatılan birçok şeyi yapmak ihtiyacı hissederler zaten..
keşke herkes iyi niyet suyundan içmekten üşenmese..
dinledimdeanladim
Banlanmış Üye
Banlanmış Üye

Mesaj gönderen dinledimdeanladim »

iyi niyetli olmasına iyi niyetliyiz de bazen çok kaptırıyoruz kendimizi bu saçma koşuşturmacalara ve ihmal ediyoruz en değer verdiklerimizi...bi çoğumuz yabancılara daha kibar davranır sevdiklerinden:( ama bunu değiştirmeye başlamalı bi yerden önce kendimizden yarın denicem
Kullanıcı avatarı
fotosentez
Takımdan
Takımdan
İsim: yaprak

Mesaj gönderen fotosentez »

bu şekilde yazılara bu kadar duyarlı olmanız beni çok sevindiriyor.aranızda olmaktan bir kez daha gurur duyuyorum.mutlu oluyorum.bu yazı bizim dersanenin duvarına yapıştırılmıştı öğretmenler tarafından.çocuklar karalamış üzerine dalga geçmek amacıyla kötü sözler yazmıştı.kimse bu yazıya duyarlılık göstermemişti.ama siz öyle değilsiniz.gerçekten hepinize çok teşekkür ederim.böyle duyarlı olduğunuz ve bunu bizimle paylaştığınız için. :) gerçekten deneyeceğim.bugün bu işe de annemle başlamak istiyorum.hergün usanmadan çoğu işimi yapan annemin kolaylıkla görebileceği küçük bir not yazmak yada teşekkür etmek onu mutlu edecektir.sağolun..
Kullanıcı avatarı
FDkolik
Üye
Üye
İsim: Ayşe Nur

Mesaj gönderen FDkolik »

iyi hoş daaaa bunları yapabileceğime emin değilim ne yazıkki :( ama yinede paylaştığınız için sağolun...ümitli olmak gerekir biliyorum ama benim için çok zor...bu iletişim kopukluğunu nasıl düzeltebilirim hiç bilmiyorum......
KesKe
Üye
Üye

Mesaj gönderen KesKe »

Cok guzel. Keske dememek icin bunlari yapmamiz lazim en azindan ben yapmaya calisacağim...
desperada
Üye
Üye

Mesaj gönderen desperada »

Ya arkadaslar, bu söylenenleri yapmak hic zor degil ki, hem fazla zamanda almaz :wink: gecenlerde bende yas olarak büyük bi hanimla konustum. Mutlulugu hep erteledim dedi... hep bi gün gelecek, hersey güzel olacak dedim dedi... düsündüm, evet gercekten mutlulugu erteliyoruz: Büyüyünce, sunu yapicam; param olunca söyle olacak; kendi evim olsun, bak nasil rahat edicem falaaaaaan filan.... !!!! HIC BIR SEYI ERTELEMEMEYE CALISALIM!!!!!
:rock:
Kullanıcı avatarı
carizma
Takımdan
Takımdan
İsim: Sinan Seyda

Mesaj gönderen carizma »

Sinan bu yazıyı yazdığın için çok teşekkürler. Bana bir gerçeğimi hatırlattın. Bu yazı için ömrümce sana minnet duycam. :lol: Saol.