Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

acı kayıp.....

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
tarikbolat

acı kayıp.....

Mesaj gönderen tarikbolat »

mrb arkadaşlar bu konuyu yazmak içimden gelmiyor ama
sizlerinde öğrenmenizi istedim .
Sevgili abimizin eşinin annesi mefaat etti ve kendisi urfa konserini iptal etmek zorunda kaldı .
şuan da adana da oldugunu biliyorum ve yarın kısmet olursa bende evlerine gidecem ve başsaglı dilecem sizler adına ve tüm site adına .
allahım sen varsa günahlarını affet dualarımızı kabul et ya rabbim ailesine sabır ihsan eyle allahım :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
:cry: nur içinde yat :cry:
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan
İsim: Hakan

Mesaj gönderen hakan »

Tam anlayamadım fakat başınız sağolsun...........
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

Allah rahmet eylesin.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
minis
Üye
Üye
İsim: Mine

Mesaj gönderen minis »

Allah rahmet eylesin...
tarikbolat

sağolun arkadaşlar ben buğün adan daydım başsaglığı dileklerimi söyledim . canım sıkılıyor fazla yazamayacağım hepinize tşk ederim :cry: :cry: :cry:
buralarsoguk

Mesaj gönderen buralarsoguk »

bnasınız sag olsun ama ben sevgili abimiz kim anlayamadım :oops:
umit_shady

bsınız sagolsun

Mesaj gönderen umit_shady »

allahtan rahmet yakınlarına sabır dılıyorum......:(((((
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

ALLAH RAHMET EYLESİN YAKINLARINA SABIRLAR DİLİYORUM.YERİ CENNET OLSUN
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

bu soruyu sorduğum için utanıyorum AMA;sevgili abimiz fd mi oluyo??eğer öyleyse çok üzgünüm başı saolsun,allah rahmet eylesin :( :( :( :( :(

eğer sevgili abimiz fd değilse de yakınının başı saolsun,yine çok üzüldüm tabii,ölüm kötü! :( :(
tarikbolat

ABİMİZ KİM ?????
Arkadaşlar sizlere şöyle söyleyim ben saygı duydugum insanlara bu sekilde yani (abi ) kelimesini kullanırım ve o insan kim olursa olsun bakın mesala murat hoca o insana da ben bazen hocam veya abi kelimesin kullanıyorum bunu kullanmam benim o insanlara karsı saygımdandır
Sanıım bazı insanlar daha beni tanımamış ama olsun bu site oldugu sürece beni çok yakından tanıma fırsatı bulacaksınız yazdıgım bazı yazılardan bazı seyler çıkarmanızı beklerim ben bu baslıgı sırf nederler aklıma gelmedi ama siz ler tahmin ettmiş olabilirsin benim öyle bir huyum yok olsa bile bu güzelim sitede işim olmaz yakını sayılacak kadar yakınım ve abimin ne yapmakta oldugundan az cok haberim olur annesi sayesinde abi takip edebiliyorum .
Şimdi sizce abimiz kim ?????
alcholicboy

Mesaj gönderen alcholicboy »

mekanı cennet olsun
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Allah Rahmet Eylesin!! :(
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

sevgili tarikbolat ben bu sitenin yenilerinden sayılırım bu abim dediğin kişi galiba murat kekilli (yanılıyor da olabilirim)
fugurinan

Mesaj gönderen fugurinan »

başınız sağolsun. allah rahmet eğlesin...
tarikbolat

arkadaşlar benmi anlatamıyorum yoksa sizmi anlamıyorsunuz
benim için murat kekilli de abim haluk levent te abim benden yasca büyük kim varsa hepsi benim abiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmm