Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Ah Şu Kadınlar...

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

noldu ki??ya abininde seninde bu kadar şaşırcağını hiç tahmin etmezdimm....allah allah tipim mi göstermiyo :?:
KinG_Of_WolFs

Mesaj gönderen KinG_Of_WolFs »

Walla orasını da sen düşün :) Artık tipin mi konuşmaların mı huyların mı bilemem :D
darkfriairs

Mesaj gönderen darkfriairs »

melis feminist çok var ülkede, ama sesi soluğu çıkmıyor.
Tipine bakarak bir şey söylenmez.:)
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan
İsim: Hakan

Mesaj gönderen hakan »

Bence konuşmayı gezmeyi herşeye tercih ederler birde dedi kodu yapmayı.
melissa__

abi daha nasıl çıksın sesim!kadınlarla ilgili ters herhangi bi durum gördüğümde gerek burda gerekse normal hayatımda ....çımı yırtıyorum açıkcası.....sesi çıkmayan diğerleri beni bağlamaz,ben düşüncelerimi sonuna kadar savunurum!buarada o tipim mi gösteriyo olayı sadece espriydi darkfriairs cım....
darkfriairs

Mesaj gönderen darkfriairs »

Anladım zaten:)
Ama yinede sesinizin cılız olduğu belli. Erkekleri büyüten sizlersiniz. Sen daha bayrağı teslim almadığın için sana lafım yok. Diğer kadınlar neden oldukları trajediye ne kadar ağıt yaksalar az, Ezilen sömürülen sex kölesi olarak, duyduları olmayan bir parça olarak görünmeleri benim canımı sıkıyor. Zira şiddet altında altında olan, her zaman ikinci sınıf insan muamelesi yapılan bizim analarımız olduğu herkes tarafında görmezden geliniyor.

BKNZ: Dul kadınlar, mini elbiseler giyen kadınlar...
serseri

Mesaj gönderen serseri »

Abi neyin kadınlara neden suç buluyorsunuz anlamıyorum hangi çağda yaşıyoruz. Günümüzde her hak olduğu gibi kadın haklarıda vardır yani bu konuda ufak bir tartışma yapmayalım kadın haklarına bir yasa daha ekler valla o zaman bizim işler zora girer.....

şaka bir yana kadınlar ve erkekler her alanda eşittirler... bazı alanlar vardır erkekler üstün basar bazı alanlar vardrı kadınlar üsütün basar sonuçta bir genelleme yapacak olursak eğer kadınlar ve erkekler eşittir....
KinG_Of_WolFs

Mesaj gönderen KinG_Of_WolFs »

melissa__ yazdı:abi daha nasıl çıksın sesim!kadınlarla ilgili ters herhangi bi durum gördüğümde gerek burda gerekse normal hayatımda ....çımı yırtıyorum açıkcası.....sesi çıkmayan diğerleri beni bağlamaz,ben düşüncelerimi sonuna kadar savunurum!buarada o tipim mi gösteriyo olayı sadece espriydi darkfriairs cım....
Sana yakıştıramadım melis!... Haa bu arada serseri bu bir suç değil ki:P
melissa__

neyi yakıştıramadın??kötü naptım ben??..çım kısmıysa kusura bakmayın!özürr dilerim!
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen hakan »

Melissa helal sana konuştuğunun ve doğru bildiğin herşeyi savun doğru biliyosan yanıtsız bırakma emimki sen haklısın .
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

Açık konuşayım herkese bayanları pek fazla sevmem anlaştığım bayan sayısı ise çok azdır hele feminist bayanlardan hiiç hoşlanmam saçma sapan fikirleri vardır her zaman kendilerini bir şeyler sanıp ne oldum havalarına girip hiç bir kadına leke kondurmazlar işlerine gelince kadınlar erkek eşit olur işlerine gelmeyincede kadınların ayrıcaları olduğunu söylerler "serseri" o bakımdan kaaınlar ve erkekler sadece yasa önünde eşittirler vs vs öyle çok şeyler sıralanabilirki bunun gibi sonuçta tek bir özellikleri var kadınlarla erkeklerin birbirleri ile anlaşamamaları...!
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

DİKKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAATTTTTTTT !

Mesaj gönderen Bugfixed »

:!: Bu forumun yöneticileri ve moderatörleri her ne kadar itiraz edilebilecek her türlü materyali mümkün olduğu kadar kısa sürede siteden kaldıracak da olsa, bütün mesajların incelenmesi mümkün olmamaktadır. Bu durumda siz buraya gönderilen her mesajın, onu gönderen kullanıcının görüşlerini yansıttığını, moderatörlerin, adminlerin ya da webmasterların (kendilerine ait mesajlar dışında) sorumlu tutulamıyacağını peşinen kabul etmiş bulunuyorsunuz.

Aşağılayıcı, müstehcen, kaba, iftira niteliğinde, nefret dolu, tehdit edici, sekse yönelik ya da kanunlarla çelişecek içerikler göndermeyeceğinizi kabul ediyorsunuz. Bunları dikkate almamanız durumunda hemen ve süresizce siteden uzaklaştırılırsınız (ve servis sağlayıcınız da haberdar edilir). Her mesajın IP adresi bunları engellemek için kaydedilmektedir. Bu forumun moderatörleri, adminleri ya da webmasterının, kendi iradeleri doğrultusuna herhangi bir başlığı silme, taşıma, kilitleme yetkisi olduğunu kabul ediyorsunuz. Bir kullanıcı olarak her girdiğiniz bilginin veritabanında saklanacağını kabul ediyorsunuz. Her ne kadar bu bilgiler sizin bilginiz dışında 3. şahıslara verilmeyecek olsa da, herhangi bir 'hack' olayı sonucunda bu bilgiler 3. şahıslara dağılırsa bundan webmaster, moderatör ya da adminleri sorumlu tutamazsınız.

:idea: Bu forum sistemi, bazı bilgileri bilgisayarınızda saklamak için cookie'leri kullanmaktadır. Girdiğiniz özel bilgilerin hiçbiri bu cookie'lerde bulunmamaktadır, bunların tek amacı forumda daha rahat bir gezinti yapabilmenizdir. E-mail adresiniz sadece kaydınızı onaylamak ve şifrenizi yollamak içindir (Ve unuttuğunuz zaman şifrenizi yeniden yollamak için).

:idea: Sitemizin bütün bölümlerinde belli bir üyeliğe gerek duymadan gezinti yapabilirsiniz. Lakin sitemizin bazı bölümlerinde üyelik sistemi uygulanmaktadır. Bunun amacı size daha geniş içerikli bir hizmet vermek içindir.

:!: Forum başlığına uymayan mesajlar kesinlikle yazmayınız. Bu durumda uyarı verilmeksizin mesajlarınız silinecektir.

:!: Kişisel tartışmalarınızı Lütfen Forumlara taşımayınız.

:arrow: Herhangi bir sorununuzda "SSS" linkini kullanabilir webmaster admin ve pano moderatörlerinden yardım isteyebilirsiniz.
melissa__

senin bahsettiğin işin daha farklı bi boyutu!haklısın çok fazla insan var öyle;ben feministim die abuk subuk bi sürü şey yapan aslında savunduğu şeyin ne olduğunu bilmeden yaptıkları sayesinde kendiyle çelişen!bence ilk planda herkes "insan olma "bilincini öğrenmek zorunda kadın-erkekten önce!sen ne olursa olsun bi insansın şeklinde...
onun dışında yaradılıştan gelen bi sürü farklılık olcak elbette!fiziksel olarak siz güçlüsünüz,biolojik olaraksa biz??ayrıcalık olarak bahsettiğin şey bu olsa gerek?ben bu fikre bayılıyorum,dünyaya yeni bir varlık getirebilmek kadar güzeli var mı??
ayrıca dünyanın her yerinde kadınlar 2.sınıf muamele görüyo bunu kimse yalanlayamaz?en gelişmişinden tut 3.dünya ülkelerine kadar bu böyle!ama farklı şekillerde orası tartışılır!bu devam ettiği sürece ben feminist olmaya devam edicemm....
ama şu gerçeği unutmayalım ki ne kadınlar olmadan ne de erkekler olmadan olmaz!!birbirini tamamlayan varlıklarız çünkü....
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen hakan »

Helal sana (melissa) yine ben burdayım demişin bizler birbirimizi tamamlayanız gerisini boş verin, feministmiş yada başka terimler boş be kafa yormaya gerek bile duymuyorum, takılın bana arkadaşlar.
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen kumralada »

melissa gercekten süper yazmışsın,konuyu tam olarak acıklamışsın umarım bu konu tekrar karsına konmaz,ve biliyorum ki sen nerede olursan ol bayrak elinde en özgürü en iyiyi savunuyo olacaksın,ve tabi benide yanında bulacaksın :lol:
Kilitli