Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Aldatmak

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
ponnik
Üye
Üye
İsim: Sonay

Re: Aldatmak

Mesaj gönderen ponnik »

tamam da erkekler aldatır ya bunda ne var gibi bir düşünce nereden geliyor çok merak ediyorum :x
bluedeathdL
Üye
Üye

Mesaj gönderen bluedeathdL »

Aldatmak tabii ki.
Zaten bence insan aldatmadan yapamaz,ama aldatmanın tanımında başkasını düşünmek,düşlemek de varsa.Bence var.
ecem
Üye
Üye

Mesaj gönderen ecem »

aldatılmak bence...
asla aldatıp öyle aşağılık bir duruma düşmek istemem.

ayrıca erkeklerin daha çok aldatmasının sebebi daha çok nefislerine hakim olamamasından kaynaklanıyo bence...
erkekler aldatır ne var.. çünkü bayanlardan daha çok,çoğunlukla erkekler nefislerine hkm olamazlar yani genel olarak..
ponnik
Üye
Üye

Mesaj gönderen ponnik »

ecem demiş ki: erkeklerin daha çok aldatmasının sebebi daha çok nefislerine hakim olamamasından kaynaklanıyo bence...

bence bunlar sadece bir takım şeyleri örtmek için söylenilen yalanlar ben bunların hiçbirine inanmıyorum :!: :!:
ecem
Üye
Üye

Mesaj gönderen ecem »

sence tabi..

gerçi ben bu konuda çok toy um henüz.. daha öğrenmem gereken çok şey olabilir evet..belkide 2 yıl sonra değişir düşüncelerim.. ama şuanda böyle düşünüyorum .. bunun başka bir açıklaması varmı ki?varsa söyle öğreneyim..sadece türkiye değil ki dünyanın her yerinde böyledir..erkekler daha çok aldatır..budur yani kabul etsende etmesende..
şahsen ben bir erkeğin aldatmasını kadının aldatmasından daha normal karşılıyorum.. kadının aldatmasını yadırgıyorum..kadın daha sadıktır bence..
sofican
Üye
Üye
İsim: Gizem

Mesaj gönderen sofican »

Erkek kadın diye ayırmam ; ağaçtaki serçenin yanındaki kırmızı burunlu serçesıne aldırmadan başka bir kuşa ötüş atması dahi acıtır içimi...Ki bu aldatmanın en saf hali...Ama şu var ki aldatmak özellikle şu zamanlarda bir doğa kanunuymuş taklıdı yapıyor...Aşk biter ,heyecan söner öyleyse yeni heyecanlar aramaktan masum ne var...öyle değil işte hiçte öyle değil...Aldatan(!) bir gün mutlaka aldatılıyor(!) Acıtan (!) bir gün mutlaka acıyor (!) Öyleyse o ''doğa kanunu'' bu da ''evren yasası'' bunuda kabul etsinler...
Ama kim bilir '' biz = kırmızı burunlu bir serçe oluruz '' bir gün ...
Ve yanıbaşımızdaki kahraman,kocaman yürekli serçemizin bizden başka kimseciklere attığı bir bakışı yada bir ötüşü olmaz...
Taaaa yürekten diliyorum...
ponnik
Üye
Üye

Mesaj gönderen ponnik »

tabiki bence... ben kimsenin adına konuşmam zaten ama şöyle bir gerçek var ki erkekler aldatıyor malesef deyipte kenara çekilirsen erkekler zaten aldatır yani böyle bir imkan verirsen aldatır zaten. kadınlar mı erkekler mi daha çok aldatıyor konusuna gelirsek evet erkekler daha çok aldatıyor ama eskiden kadınlar bu derecede aldatmıyorlardı karşısındaki insanı şimdi ise ne kadar da çoğaldı kadınların aldatması. yakında kadınların aldatması erkeklerin aldatma sayısını geçebilir de bunu da göz önünde tutun ve şu bir gerçek ki kadın da aldatsa bir erkekle erkekte aldatsa bir kadınla aldatıyor yani hem cinslerimiz bize bunu yapıyor ya da biz onlara!!! (istisnalar hariç :wink: )
Kullanıcı avatarı
fotosentez
Takımdan
Takımdan
İsim: yaprak

Mesaj gönderen fotosentez »

tamam arkadaşlar.tartışmayalım lütfen.görüşlerimizi dile getirelim ve başkalarınınkine saygı duyalım.aklında aldatma fikri olan insan zaten sen ne dersen de aldatır imkan vermek vermemek söz konusu değil yani..biz konumuza dönelim..aldatmak mı aldatılmak mı?? :wink:
ecem
Üye
Üye

Mesaj gönderen ecem »

niye tartışalım canım ya :)) ne var bunda konuşuyoruz herkes zaten görüşünü dile getiriyor :)))

yani ben bir tartışma havası sezmedim kimsede kötü niyet yok ?? değil mi :?:

yok yani bişey...
tugba
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen tugba »

her ikisi de can acıtıcı ama kuyruk acısı varsa insanda tabiiki aldatmak..
ponnik
Üye
Üye

Mesaj gönderen ponnik »

tabi ki tartışmıyoruz zaten bence burası tartışılacak bir yer değil sadece görüşlerimizi düşüncelerimizi yazıya döküyoruz
Kullanıcı avatarı
carizma
Takımdan
Takımdan
İsim: Sinan Seyda

Mesaj gönderen carizma »

Arkadaşlar yapılan bir araştırmaya göre kadınlar, erkeklere göre aldatmaya eğilimliymiş.Kimse yanlış anlamsın.Kadınlara karşı bir nefretim yok.Ben araştırmanın yalancısıyım. :)
blackpearl

Mesaj gönderen blackpearl »

İnsan sadece kendini ALDATIR..

edit: sehrikalp
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

blackpearl: İnsan sadece kendini ALDATIR..
çok doğru.. :idea:
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

Evet doğru bir söz...