Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Aldatmak

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

Re: Aldatmak

Mesaj gönderen kumralada »

aşkın 'a' sıdır
eğer baska bir yüzden geriye dönebiliyorsanız,aşk o zaman aşk olur...
umit_shady

Mesaj gönderen umit_shady »

aldatmak:kendine söylediğin çok koyu bir yalana inandırmaktır kendini...
witcher

Mesaj gönderen witcher »

aldatmak iki çeşittir bence birincisi iyi niyetli aldatmak ikincisi kötü niyetli aldatmaktır. ama karşı taraf bunu öğrenirse biri ikikyi tanımaz çarpıverir seni bi güzel...
blackpearl

Mesaj gönderen blackpearl »

:S aldatmanın iyi niyetlisi olmaz bence..Ne niyetle olursa olsun karşındakini salak yerine koyamaz hiç bir insan..Buna hakkı yok bence..
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

İyi niyetli olmadığından yanayım ben de...
blackpearl'e katılıyorum...

edit: yaska
suppsugar
Üye
Üye
İsim: MaSaL

Mesaj gönderen suppsugar »

witcher yazdı:aldatmak iki çeşittir bence birincisi iyi niyetli aldatmak ikincisi kötü niyetli aldatmaktır. ama karşı taraf bunu öğrenirse biri ikikyi tanımaz çarpıverir seni bi güzel...
iyi niyetlisi nasıl,kötü niyetlisi nasıl ? :lol:
witcher

Mesaj gönderen witcher »

bıktıysan artık eskiden onda bulduklarını belli bir zaman diliminden sonra başkasında bulmaya çalışıyosan bu kötü niyetli bir aldatmaya örnek gösterilebilir... iyi niyetli aldatma ise o kadar sorun yapılacak bir şey değildir, iyi niyet; sadece karşı tarafı ahenkli kelimeler lokomotifleriyle kandırma çabasının küçük bir ürünüdür...
Kullanıcı avatarı
fotosentez
Takımdan
Takımdan
İsim: yaprak

Mesaj gönderen fotosentez »

iyi niyetli aldatmak da neymiş ya o sadece kendini temize çıkarmaktır.''ben aldattım ama kötü niyetli değildim''olur mu böyle birşey.karşıdakinin seni aldatıp da iyi niyetli aldattım demesi mantıklı mı?aldatmak her şekliyle kötü bişeydir.ve ucu aldatılandan çok aldatana dokunur..kendini kandırırsın çünkü..
witcher

Mesaj gönderen witcher »

zaten metinde iyi niyetli aldatma var demedim ..bu bir bahane şeklidir dedim.. kandırabilene ya da inanabilene
Kullanıcı avatarı
fotosentez
Takımdan
Takımdan
İsim: yaprak

Mesaj gönderen fotosentez »

aldatmak iki çeşittir BENCE demişsin ya ona söyledim bu benim fikrim arkadaşım.o da senin fikrin.söylemişsin arkasında dur :wink:
blackpearl

Mesaj gönderen blackpearl »

Aladatmanın çeşidi olmaz BENCE..Aldatma aldatmaktır!Niteliğine gelincede karakter sahibi olmayanların teşebbüs edeceği birşey bence..