Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Anlat ve kurtul!

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
Misafir

Anlat ve kurtul!

Mesaj gönderen Misafir »

anlat ve kurtul Mavi... öyle diyordu hocan sende anlat ve kurtul ve meşrulaştır suçlarını.en kalbi günahlarını.evet evet anlat,itiraf et ve kurtul içindeki bombalardan!bir itiraf,bir rahatlama mavi gibi-meftuh-bir yalnıza:birisinin vurgunum bakışlarına ve fazlasıyla utangaçım. benim gibi hayatı felsefe kitaplarından ibaret sanan biri için bu çok can yakıcı, kalp bükücü bir durum.ve bir türlü söyleyemiyorum ona onu sevdiğimi ,korkuyorum belki beni eksik görmesinden.ne yapmalıyım sizce?bu aynı 3.durum.istemiyorum bir gemiin daha okyanuslara açılmasını içimde yüreğimle birlikte. :cry:
tarikbolat

Mesaj gönderen tarikbolat »

MAVİ bırak artık felsefe kitaplarını bir tarafa korkmaya gerek yokki yanına yaklaş konuşmak istedini söyle ve derdini dök anlat ona olan sevgini .
Paylaşmak güzeldir mavi aynı şeyi bende yaşadım korkuyordum onun karşısına çıkıp konuşmaktan konuştum ve sonucu benim için iyi oldu oda bana acılmak istedini söyledi ve beraberlimiz taki unutmak başlığını atana kadar başlığı attığımdan 1 gün önce bitmişti .
kendin ol kendin gibi görün.saygılar degerli arkadaşım 8)
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

merhaba tarikbolat.felsefe kitaplarını bi kenara at diosun...onlar bazı arayışların tecellileridir.belki hakikate azından biraz yaklaşmanın isteği.ama,dostum,onu buldum gibi.şu bir ay onun üzerinde kafa yordum.dostum,inanki o tasavvufta.ve tasavvufuda derin olmak isteyen herkes biraz anlar.orada gerçek aşık duruyor...o nedenle şu bi ay felsefe kitaplarını ihmal etmiş durumdayım zaten.bide cevap verdiğin mesaj benim ilk yazmdı bu sitede yani bir enkaz hikayesi devam ediyordu.lakin şu an öyle bir derdim yok! TEK DERDİM VAR:KENDİM.ÇÖZÜM YİNE KENDİMDE.kendimde ise varlığın hakikati saklı:kalp.bide kendin görün derken ne anlatmak istediğini söylersen sevinirim.saygılar... :wink:
requiem

Mesaj gönderen requiem »

seni eksik göreceğini hiç zannetmem.
ama seninle yaşıtsa ki muhtemelen öyledir farkını anlayamayabilir.

büyük konuşmak istemem yaşımın büyük olduğu iddiasında da değilim ama birşey biliyorsam o da kalpten ne geçiyorsa karşığının geldiği..
yani niyet önemli. her konuda..
tarikbolat

Mesaj gönderen tarikbolat »

mavi sen demişsin belki beni eksik görür korkuyorum ben onu
için söyledim . ( sana yanlış bir manada söz söylemdim ).
bir zamanlar bende utangaç biriydim hep kendimi eksik görürdüm ama yanılmışım artık bundan sonra utangaç biri oldum utanır duruma düştüm ama olsun ben kendimi biliyorum ve nasıl bir insan oldugumuda (saygılarla değerli arkadaşım ) 8)