Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Anlayış Önemli...

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
pinkdreams
Yeni Üye
Yeni Üye

Anlayış Önemli...

Mesaj gönderen pinkdreams »

Bir ilişkide çiftler arasındaki anlayış ne kadar önemli sizce? Ben her iki taraf içinde eşit olmalı diyorum ama ya karşınızdakinin ufakta olsa beğenmediğiniz yönleri var ve bunların değişmesi gerektiğine inanıyorsanız bunu nasıl anlatırsınız, karşınızdakinin beğenmediğiniz huylarını nasıl değiştirirsiniz? Neler yaparsınız.. :roll:
GULCIN
Üye
Üye
İsim: Gül

Re: Anlayış Önemli...

Mesaj gönderen GULCIN »

tabiki anlayış çok önemli!
sevdiğim insanın beğenmediğim yönleri olursa hiç bişi yapmaz açık ve net bu yönlerini beğenmediğimi direk olarak söylerim...
Ki o da seviyorsa değişmeye çalışacaktır... ama tabi bi insanı değiştirmek kolay değil sen değiştiremezsin zaten kişi isterse değişir...
selcukaydin

Mesaj gönderen selcukaydin »

evet bence de isterse değişir yıllarca uğraştım değiştirmek için vazgeçtim artık :(
uzak
Üye
Üye
İsim: İltür

Mesaj gönderen uzak »

Birini değiştirmeye çalışmak onun kişilik hakları bakımından da biraz acımasızca değil mi sizce?.. Sizi çok sevdiği için belki değişmiş gibi davranmaya çalışır ama gözlerinin içindeki ışık da söner gider..
cmrtsi
Üye
Üye
İsim: Aslı

Mesaj gönderen cmrtsi »

anlayışlı ve saygılı olmak bi ilişkinin temel iki unsurudur bence... ama karşındakini olduğu gibi kabul etmek gerekiyor diye düşünüyorum... hani ufak tefek istekler olabilir davranışlarla ilgili, ama büyük değişiklikler istemek bence yanlış... :wink:
masalperisi06
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: gülşah

Mesaj gönderen masalperisi06 »

katılıyorum sana cmrtsi :( bu yüzden ayrılıklar oluyo neden ya neden insanları olduğu gibi kabul edilmiyoda değiştirmeye çalışıyorlar uf uf hep bu yüzden ayrılıklar işte benim gibi :(
pinkdreams
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen pinkdreams »

mutlaka insanlar olduğu gibi kabul edilmeli bu konuda yanlış yok ama genelde doğru olarak kabul edilmiş bir davranışı karşınızdaki illa yanlış yapmakta diretiyorsa mutlaka onu değiştirmeliki sorunlar oluşmasın değilmi?
elifelifim
Üye
Üye

Mesaj gönderen elifelifim »

bence çok ciddi şekilde rahatsız etmiyorsa olduğu gibi kabul etmek lazım diye düşünüyorum.
ama artık rahatsız ediyor ve siz bu duruma tahammül edemiyorsanız en iyisi açık açık konuşup; değişmese bile hareketlerine çeki düzen vermesini beklemek.
ama bana kalırsa hareketlerine çeki düzen verse bile onu içten yapmıyacak ve tamamen yapmacık bir tavır sergileyecek, diye düşünüyorum ve böyle bir durumda nasıl beğenmediğimiz huyları düzelteceğimizi bulamıyorum açıkçası. :(