Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Araştırma Hakkında

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...

Mezun olduğunuz ya da devam ettiğiniz okul?

İlköğretim
3
4%
Lise
25
36%
Yüksekokul
7
10%
Üniversite
33
48%
Diğer
1
1%

Toplam oy: 69

Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Araştırma Hakkında

Mesaj gönderen Bugfixed »

Hangi Okulda okuyorsunuz ya da hangi okuldan mezun oldunuz? Lütfen Anketimize katılın arkadaşlar bu bir araştırma. Teşekkürler...
En son Bugfixed tarafından Perşembe, Şubat 9, 2006 15:58 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
ecem
Üye
Üye

Mesaj gönderen ecem »

nasıl bir araştırma bu?
Kullanıcı avatarı
haldunbar
Takımdan
Takımdan
İsim: Haldun

Mesaj gönderen haldunbar »

Güzel bir araştırma :wink:
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

ya bu arstırma ne işe yarıcakki
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İletişim:

millet korkmayın yaw. oy atan kişi belli değil merak etmen sadece sayı artıyor :lol:
.Terazinin Hüznü.
saadettabak

Mesaj gönderen saadettabak »

ben saadet soru bence güzel
her yerde her zaman yapılması gereken bir anket bu kadar bilinçli bir tercih yapıp buraya katılan herkese de yapılmalı üni okuyorum
YAMYAM

Mesaj gönderen YAMYAM »

ya nsaıl araştırma olacak.. FD dinleyicilerinin eğitim düzeyi nedir sorusuna bir cevap olacak işte.. Ne kadar güvenilir, ayrı bir mevzuu.. :)
ecem
Üye
Üye

Mesaj gönderen ecem »

hayır da merak ettiğim konu şu ki: burda mezun olduğunuz yada devam ettiğiniz okul diyo ben liseye devam ediyorum ama lise mezunu gibi bişi de gözüküyo e buna göre eğitim düzeyi nasıl belirlenecek
öneğin birisi ilköğretim yazdı diyelim bunun ordan mı mezun olduğunu yoksa devam mı ettiğini bilmiyoruz ki eğitim düzeyini araştıralım...................................
hayır benim için sakıncası yok yani açık açık söleyedebilirim lise okuyorum......... :wink: :D
onurx92

Mesaj gönderen onurx92 »

Ya bu sorunun yeri burasaı değil ama bi soruyum dedim Bugfixed.Sen aşık mısın? Adminsin ya o açıdan soruyorum yani. :o
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İletişim:

onurx92 yazdı:Ya bu sorunun yeri burasaı değil ama bi soruyum dedim Bugfixed.Sen aşık mısın? Adminsin ya o açıdan soruyorum yani. :o
HAKLISIN BURASI YERİ DEĞİL :shock:
.Terazinin Hüznü.
onurx92

Mesaj gönderen onurx92 »

:x
emirates

Re: Araştırma Hakkında

Mesaj gönderen emirates »

Bugfixed yazdı:Hangi Okulda okuyorsunuz ya da hangi okuldan mezun oldunuz? Lütfen Anketimize katılın arkadaşlar bu bir araştırma. Teşekkürler...
Boğaziçi Üniversitesinde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler okuyorum,Antalya Adem Tolunay Anadolu Lisesi mezunuyum. Sanırım yukarıyı oylayıp burda da okulumuzu yazacaktık? Doğru mu yaptım yeniyim de? :lol:
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

sadece oylasan yetiyodu ama :D ama böylesi öğreniminde reklamı yapılmadan olmaz ki :lol:
fotosentez

Mesaj gönderen fotosentez »

:P ben de orda okusam ben de yazardım valla da
murat abi ben ilk öğretimeyim yani 8.sınıftayım şimdi oylicam ama nerden bilicen benim orda okuduğumu belki de şey gibi olcak ilk okul mevzunu biri oylamış gibi olucakk.nası çözmeyi düşünüyosun sen bunu? :shock:
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İletişim:

yorma kafanı ben anliyacağımı anlıyorum.
.Terazinin Hüznü.