Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

arkaTAŞ!!

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
umit_shady

Mesaj gönderen umit_shady »

İYİ DOST dedi ki:sana herşeyimi verecegim...
BÜYÜK DOST dedi ki : sana herşeyimi anlatacagım...
DeeP_SenSe

Mesaj gönderen DeeP_SenSe »

Arkadaş dediğin arkdaşıyla iyi vakit geçirendir
Dost dediğin dostunu kusurlarıyla kabullenendir
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Mesaj gönderen Adventureman »

DOSTLUK ARKADASLIK KONUSUNDA COK YANLIZ DEİLİM umit_shady COK SUKUR CEVREMDE COK SAGLAM ARKADASLARIM VE DOSTLARIM VAR. HAYAT TECRUBEME VE İZLENIMLERIM SAYESINDE BU SEKILDE KONUSMUSTUM. SOLEMISTIM ONEMLI OLAN ADAM GIBI ADAM OLAN INSANLARI BULMAK DEMISTIM ...
_ece_

Mesaj gönderen _ece_ »

Üff keşke arkadaşlarımız bize destek olsa,fakat bu devirde Artık en küçük sorundan bile arkadaş arkadaşa küsüyorr....
romantic_dewil
Üye
Üye

Mesaj gönderen romantic_dewil »

Dostum...

Arkamdan benim için söylenenleri bana ulaştıran araç...
Bu,cılız insanın düşüncesidir.

Düşmanım...

Arkamdan benim için sölediklerini yüzüme karşı da söyleyen insan..
Bu da, o cılız insanın dostunun düşüncesidir.

EYWALLAH!
aze

Mesaj gönderen aze »

ortada bir çıkar,bir menfaat var ise eğer dostluk yokolup gidiyor...önce yaşananlar da dostluk değil,beraber iyi vakit geçirmekmiş anlıyorsunuz...beraber geçirilmiş iyi vakitlerin hatırına biraz taviz veriyorsunuz ama sonra açık açık enayi yerine konulmayı yediremeyip uzaklaşıyorsunuz...sonra da gelip annenizin dizine başınızı koyup uzun uzun anlatıyorsunuz...o an anlıyorsunuz ki,beraber iyi vakit geçiremeseniz de tek ve gerçek dostunuz anneniz...çünkü o sizi menfaatsiz seviyor...beni annem gibi sevecek birini bulacağım bir gün,hissediyorum,o da beni arıyor...kim bilir?belki de buralardadır...birlikte iyi vakit de geçiririz!!! :D