Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

aşık olamıyorum

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
selcukaydin

aşık olamıyorum

Mesaj gönderen selcukaydin »

herkesin aşkı tarifi ve yaşayış biçimi farklıdır... kimine göre iki kişilik , kimine göre tek kişilik , kimine göre ise kişiliksiz :) benim aşkı tarifim yok , sadece kimyamı bozan , kendimden çok başkasını düşünmeye başladığım an'dır benim için aşk... ve öyle yoğun bir duygudur -ki bana bu duyguyu yaşatan kişinin karşısında avucum terler , kalp atışlarım hızlanır , konuşabilecek bütün cümleleri ezbere almışken bir bir unuturum... aşkı yeniden yaşamanın mümkünatı yok gibi geliyor bana -di li zamanlar da kaldı aşk , aşık olmak istiyorum... olamıyorum... acı verse de aşk... varsın acı versin...
bahar26
Üye
Üye
İsim: kevok

Re: aşık olamıyorum

Mesaj gönderen bahar26 »

Ya bende bazen aşık olmak istiyorum.Ama gerçekten yani unutamayacağım arkasından yıllarca yas tutacağım birine aşık olmak istiyorum ama yok işte olamıyorum bir türlü :yok:
Herşeye razıyım şu kısacık ömründe unutamadığım biri vardı demek istiyorum...
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Mesaj gönderen sinan »

ne yazık ki bu türdeki aşklar ender şeylerdir ve istediğinde olmaz. en düşünmediğiniz bir anda çıkar karşınıza. anlamaya fırsatınız bile kalmadan tutuluverirsiniz :)
~
ansızın gelecek gibisin..
senem87
Üye
Üye
İsim: SENEM

Mesaj gönderen senem87 »

çünkü aşkı tanımıyorsun derim.
fulyags1979
Üye
Üye
İsim: FULYA

Mesaj gönderen fulyags1979 »

Ben bir kere değil çok aşık olunabildiğine inananlardanım ve zaman mekan tanımıyor aşk geliveriyor...
kemanci
Üye
Üye
İsim: yelda

Mesaj gönderen kemanci »

aşık olmayın zaten. mis..=)