Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

AŞIK OLDUĞUNUZ KİŞİ AŞKINIZI KABUL ETMİYORSA....

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
ecem
Üye
Üye

Re: AŞIK OLDUĞUNUZ KİŞİ AŞKINIZI KABUL ETMİYORSA....

Mesaj gönderen ecem »

evet,en mantıklısı bu sanırım..sevdiğini belli edeceksin ama açılmayacaksın..

yani ben de öyle davranmayı planlıyorum bundan sonrası için.. eğer hala birilerine güvenip sevebilirsem tabi..
exer
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: murat

Mesaj gönderen exer »

Ben yakın bir zamana kadar kabul etmeyen kişi konumundaydım. Çok güzel bir kızdı ama nedense içimden karşılık vermek gelmedi. Biliyorum zalimce birşey bu ama olmayınca olmuyor işte. İnanın vicdanım sızladı ama öğrendim ki başkasıyla çıkmaya başlamış. Samimiyim onun adına çok sevindim.
burock18
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: BURAK

Mesaj gönderen burock18 »

ben çalıştığım yerde birinin kızını sevdim. Aşık omadım dikkat edin ;) ama annesi bana karşı tavır almaya başladı. Neler olacağını bilirmişcesine kızı o kadar çok sevdim ki onunla konuşmaya cesaret edemedim günlerce aklımda halende öyle :( hı karşılık beklemedim bir büyüğüm sen bu işin peşini bırak mutsuz olursun dedi o zaman bittiğim zaman o zaman oldu ben ki hiç sevgiyi görmedim hep yalandan dolandan insan bin kere aşık olur derler boşver yenisini bulursun derler ama asıl cesareti olan bir kişiyi sever bu kimde var sorarım size ???
recebemre
Üye
Üye
İsim: Recep

Mesaj gönderen recebemre »

Aşk'ımın canı sağolsun!...