Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

AŞIK OLDUĞUNUZ KİŞİ AŞKINIZI KABUL ETMİYORSA....

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
kartalınaskı

AŞIK OLDUĞUNUZ KİŞİ AŞKINIZI KABUL ETMİYORSA....

Mesaj gönderen kartalınaskı »

eğer gerçekten aşık olduğunuz bir kişiye onu deliler gibi sevdiğinizi söylediğinizde o buna sadece arkadasız cevabını verse ne yapardınız?..
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Mesaj gönderen bozcaadali »

aynı böle bir şey oldu ama inan insan her şeye alışıyor ve katlanıyor bir insanı zorla sevemezsin ya da zorla kendini sevemezsin.Sevgi apayrı bişey o olmadan olmaz asla.
ilkruzgar
Üye
Üye

Mesaj gönderen ilkruzgar »

Ya çok zor bi durum doğrusu..hemen hemen söylediğin durumdayım..sevdiğimden ayrıldım ben onu seviyodum ama o beni yeterince sevemedi,onu zorlayamam beni sevmesi için ayrıca önce kendini düşünmelisin sen değerlisin o bu değerin farkında değilse kaybeden o olur.bu yüzden seni istemeyeni isteme bence,zor ama vazgeçmelisin böyle bir durumda..
patosss

Mesaj gönderen patosss »

eğer gerçekten seviyorsam ilk başta üzülürüm ama fazla belli etmem.çünkü dert yapıp ona bunu belli edersem ben üzülmeyim die belki arkadaşlığımızı da bitirir...en azından arkadaş kalımışım yani...arkadaşlık her zaman daha önemli bence...ama zaman ne gösterir bilemem.. :)
sunni_teneffus

Mesaj gönderen sunni_teneffus »

tamam- derim.
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

yapcak bir sey yok... zorla guzellik olmaz deme...
aycell_xxx
Üye
Üye
İsim: aysel

Mesaj gönderen aycell_xxx »

aşk tek kişiliktir.. sen onu seni sevyo diye sevmezsin ki. sadece sevmişsindir. o zaman onu sevmek için onun sevgisine de ihtiyacın olmamalı. herkesin sevgisi kendinedir. zaten karşındaki inssan da sana aynı duyguları beslediğinde olayın büyüsü kalmıyo yitiyor bi şeyler... ama bu şekilde aşkını sonsuza kadar yitirmeden eksiltmeden kirletmeden yaşayabilirsin
fd_rocker
Üye
Üye

Mesaj gönderen fd_rocker »

ilk önce biraz üzülürüm.Sonra kaldığım yerden devam :)
deniz_s
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: deniz

Mesaj gönderen deniz_s »

ben ona aşık oldum diye o da beni sevmek zorunda değil... zorla güzellik de olmayacağına göre yapılacak bişi yok... kabullenmekten başka... hem aşk bazen tek başına yaşanıldığında da güzeldir...
salkımsogut

Mesaj gönderen salkımsogut »

kabul etsin diye mi aşık oldun!o vakit bencilsin'i öğretir! isabettir!
-nasıl söylesemm sana aşık oldum!
-ne?
-Aşık oldum sana diyorum...Bir gün kötü birine düşersen anlarsın beni....
gibi modelleri sık sık görülür...yanlışdır!
birde şu model vardır!
belki sizi hiç yere yok yere,ne alaka bişiye,kötü bilmesi üzebilir!incitir!bu kadarını da hak ettiğinizi,zannedebilirsiniz...
en iyisisi siz,herşeye rağmen iyi bir yerinizde saklayınız sevdiceğinizi...
dedetor
Üye
Üye
İsim: Sercan

Mesaj gönderen dedetor »

bie daha o kişiyi kaale bile almam o yoluna ben yoluma devam aynen..
rapu
Üye
Üye

Mesaj gönderen rapu »

Ask her zaman karsilikli olmuyor ne yazik ki ....ama bu duyguya sahip olabilmek bence cok guzel ,zaten karsilikli da olmak zorunda degil...insan her zaman asik olamiyo,oluncada karsilikli yada karsiliksiz bunu hissetmeli yasamali acisiyla ,tatlisiyla.....hissedebilmek bile guzel... :D
pınar

Mesaj gönderen pınar »

keyfi bilir :lol:
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

ben

Mesaj gönderen hazan »

hiç bişey söylemem, suçlu yada suçsuz kılmam onu yada kendimi, hayat devam eder herşey insan için der yürürüm....
starling
Üye
Üye

Mesaj gönderen starling »

buna benzer şeyler duyuyorum fazlasıyla kendimi çok kötü hissederdim içime kapanırdım bu gerçekten kötü :cry: