Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

aşk nedir?

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
KinG_Of_WolFs

Mesaj gönderen KinG_Of_WolFs »

Arkadaşlar destekleriniz için teşekkürler... :P :wink:
nova

Mesaj gönderen nova »

alkış..
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan
İsim: Hakan

Mesaj gönderen hakan »

:wink:
KinG_Of_WolFs

Şişirmeyin arkadaşlar beni diyomuşum :P zuhahha konuı nerden nereye geldi :(
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

Bir yanını eksik bırakan ve ancak aşık olunan kişiyle o yarımı bütünleştiren bir duygular ve kavramlar karmaşası olarak tanımlayabilirim kendi payıma...
funloveworm32.exe

Mesaj gönderen funloveworm32.exe »

ask bana aci cektirmekten baska bisi yapmadi
bunu yazaken bile hanimefendi yuzunden aci cekiyorum
ozoist

Mesaj gönderen ozoist »

zaten aşkta acı çekmekten zevk almak değilmidir.acı çekersin ama yine de vaz geçemezsin.acıyla mutlu olmaya çalışırsın,acısız yaşamayı göze alamazsın çünkü...
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

harbiden yaa,çok doğru sölemişsin??
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

yaa afedersiniz ama sanırım söz hakkı düşen tek kişi ben kaldım serseri yani canım arkadaşım serkan demişki doğru yerde doğru zamanda doğru kişi hööö onu seçmek kendi elimde olsaydı emin ol başarırdım ve sen aşık olacağın kişiği seçemessinki o senin elindemidir serkan yapma hadii,, melis demissinya hani aşık olduğunu sanıyor diye ben hiç bir zaman aşık olduğumu kabul etmemiştim takii ayrılana kadar ve ayrılınca aşık olduğumu anladım ben ve benim neler yaşadığı sen bilmiyorsunki melis ve kumralada evet en iyi yorumu yapan sensin ve sonuç olarak düşüncem aynı dünyadaki en güzel duygunun adı belki aşkttır ama en kötü duygununda adı aynıdır.
metalipsis

Mesaj gönderen metalipsis »

yaw aşk aslında başlata ait olna bir kavramdır.hakiki aşk diyelim varmıdır yok mudur bilemem ama bildiğim vars aşıklar olmazsa nefes almanın anlamı kalmazdı...
tarifse biraz çetrefilli...

Aşk:mutluluk şarkısına dönüşen bir yalnızlık çığlıdır,aşkla beraber olaganüstü ,ulvi harikuladelikler insan yaşamının bir parçası oluverir.Onun sayesinde ten ve kafa birbir içerisinde erir,aralarında tam bir uyum kurulur.Artık öncesi gibi değildir hiçbirşey.Ani bir değişime ugramıştır.tene bağlı duygular ruhani bir boyut kazanmıştır.aynısı karşımızdaki insandada olur:)
kendisi olmaktan çıkmıştır kişi,umut edip bekleyen birisi yerine kaybetmenin ve muhabbet arasında gelgitlere müptela olna birisi vardır artık.Sizi gerçekten tamamlayan birisiyse ne ayrılık nede birliktelik bu aşka helal getiri artık sadece ruh vardır.tabi bu dedğimiz biraz uçuk bir tarif oldu:)
mükemmel aşk dedğim budur...
ancak aşk bencildir...
karşılık bekler...
annelerin büyüklüğüde burdan gelir...
şefkatinden ...
karşılıksız olarak muhabetini sunmasından....
umit_shady

Mesaj gönderen umit_shady »

ask sevdıgın kısıte duydugun karsılıksız saygıdır...:(
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Aşk İnsanlar Arasındaki En Güzel Şeydir!!
Kullanıcı avatarı
yagmurlar
Takımdan
Takımdan
İsim: Aslı

Mesaj gönderen yagmurlar »

ask yok olmaktir.
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

yok artık :oops:
KinG_Of_WolFs