Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Askerlik anılarınız?

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
selcukaydin

Re: Askerlik anılarınız?

Mesaj gönderen selcukaydin »

askerlik bitti ... ben hala adam olmadım ... adam neyse artık ... hani derler ya askere giden adam olur ... valla yalan ... yediğim dayaklardan ötürü dayak arsızı oldum o kadar ... tokat yiyip üstüne bi güzel gurursuzca gülmeyi öğrendim :) olurda merak edenler olursa askerliğimi bingöl - kiğı da yaptım ... doğu da askerlik gerçekten zor allah bütün askerlerin yardımcısı olsun ...
marziye
Üye
Üye
İsim: marziye

Mesaj gönderen marziye »

benimde anlatacağım komik bir anım var şimdi diyeceksinizki ne alaka :lol: ünv. yeni başlayacağım zaman askeriyeden kağıt geldi yoklama mı ne diyorlarsa işte dikkate almadım okula başladım derken bir kağıt daha asker kaçağı....!
o zaman bişeler yapmak gerekti saçlarımı yeni subay tıraşı kestirdim (kısa saçı çok severimde) çağırıldığım şubeye gidip komutana beni askere çağırmışlar geldim dedim. Komutan kahkahaya boğuldu birde saçını bile kestirmiş diye.. Bir yanlışlık olmuş dediler oturdum masaya görevimi yapmadan biyere gitmem diye bütün şube krize girdik gülmekten...
Bayanlarıda alsalar keşke ilk gönüllü ben olurdum hep isterdim asker olmayı yanlışlıkla olsada çağırdılar :lol:
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

Güzel anı marziye.. :D
Birde not tanıdığım bütün bayanlar veya gördüğümce askere gitmek için can atıyorlar. Güzel birşey.. :)
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
blackpearl

Mesaj gönderen blackpearl »

Eyvah :shock: bu konu sayfaları 100ü aşar heralde.. :) Bayanları doğum,erkeklerin askerli anıları hiç bitmez de.. :D
kemanci
Üye
Üye
İsim: yelda

Mesaj gönderen kemanci »

evet ya ben çok severim askerlik anısı dinlemeyi.neden kimse anlatmıyor?
marziye
Üye
Üye

Mesaj gönderen marziye »

yaşadıkları zorlukları tekrar hatırlamak istemiyorlar sanırım
baksan kimse iyi bahsetmiyor askerlikten
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

Zorluktan ziyade içiniz kararmasın diye anlatmıyorum ben.
Terörün çatışmanın neyini anlatacam ki ben...
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
marziye
Üye
Üye

Mesaj gönderen marziye »

bir bakıma sende haklısın o tip durumlarla birebir olmasada bende karşılaştım okuduğum yerde vardı böyle sıkıntılar..
Kullanıcı avatarı
odysseia
Takımdan
Takımdan
İsim: elif

Mesaj gönderen odysseia »

o zaman ben anlatayım,bir kız olarak :lol: babam subay da ondan dinlediklerimi söyleyeyim:
biz yeni bir araba almıştık.babam da arabayı işyerine götürmüş alınca. sonra bir an arabanın plakası neydi diye düşünmüş,lazım olmuş galiba. askeri çağırmış,arabayı tarif etmiş,bi plakasını al da gel demiş.babam anlatıyo dakikalarca bekledim asker yok diyo. uzun bir süre sonra asker elinde plakalarla gelmiş,ikisini de birden sökmüş :lol: