Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

ASKI ANLAT BANA

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
Minnak_Kışkışım

Mesaj gönderen Minnak_Kışkışım »

aşk bambaşka birşeydir ya duyguların şaha kalktığı,önünde kimsenin duramadığı herkesin boyun eğdiği bir duygudur ve sen ona ne kadar değer verirsen o sana daha fazlasını verir emin olabilirsin :P
DeeP_SenSe

Mesaj gönderen DeeP_SenSe »

Aşkı hissetmek YETMEZ,sevdiğine sevgini göstermeyi bilmelisin.
Seni seviyorum demek YETMEZ,Sevgini YAŞAMAYI ve YAŞATMAYI,sevgine SAHİP ÇIKMAYI bilmelisin.
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Mesaj gönderen Adventureman »

AŞK , SEVGİ , SEVGİLİ BUNLAR GUZEL SEYLER BI O KADARADA YASAMAK HISSETMEK COK GUZEL AMA NE KADAR SADIK OLABILIYOR BU DUYGULARA ? SADAKAT KAVRAMI ANLAMINI YITIRDI MI ACABA ? BENCE COOOK ONEMLI ...
romantic_dewil
Üye
Üye

Mesaj gönderen romantic_dewil »

ANLATILMAZ YAŞANIR...
kIzIlgece
Üye
Üye
İsim: bilge

Mesaj gönderen kIzIlgece »

aşk=mutluluk, en azından bana şu aralar böyle geliyor, etrafta 'Çiçekler, böcekler ve kuşlar...Hayat şahane' modunda dolanmak, her şeyin göze ayrı bir sevimli görünmesi.Ama bu her an değişip 'aşk=acı, karın ağrısı' moduna da geçilebilir tabi, olsun o modda da mutlu olurum... :D
elvan

Mesaj gönderen elvan »

Aşk mideni üşütmüşcesine bulantılar çektiren , buzullarda sıcaktan terleten , ağaçtan ağaca geçerek meyve toplarken yaşanan huzuru tattıran duygu topluluğu ya da sadece aşk...
KAÇAK

Mesaj gönderen KAÇAK »

ASKIN SANA TARİFİNİ KİMSE YAPAMAZ BİLİMSEL OLANLARINI GEC BANA GERCEK TARİFİNİ YAPACAK KİMSE YOK SAdece yüZEYSEL OLARAK YAPILIR :)
KAÇAK

Mesaj gönderen KAÇAK »

ASK SANKI YYERYUZUNDE BOSUNA YASAMISIM DEDİGİN ANDA SENİ HAYATA BAGLAYAN VE İNSANIN EN DENGESİZ HAREKETLERİNİN BASLANGICI HAYELLERİNİN GERCEK OLMASI GİBİ YADA HER ANINI DOYASIYA YASAYACAGIN ZAMANIN ILERLEMESİ YAPABİLECEKLERİNİN EN GÜZEL HALİ ASK ASK HERSEYE BASLANGIC BENCE
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen kumralada »

aşk;
yaşanılası şeylerin yer ve zaman verilerek gercek hayatın üstüne konularak varmıs gibi görülmesi ,inanılması,kendi ellerinle cizdiğin dünyanda onunla kaybolusun,bir arpa boyu yol gidişin,arpaya güvenişin,bekleyen beklentilerin sığlığında geriye bakıp,pişmanlıklardan umutlar cıkarışın,aslında hepsinin senin kafanın içinde biten bir oyunun son levelinde basa dönüşün,kendine yalan söyleyip aslında o oyunun hiç bitmeyeceğine bir cocuk masumluğuyla inanışın..

cocuk bir ruhun ustaca hayal kurması,usta bir bedenin cocukca kırılması

bir arının kendini savunmak uğruna iğnesini bırakışı,daha sonrada ölüşü,cesareti,aldığı o koca riski,inancı...

aşk;
nesnesi belirsiz bir somut yaşayıs kipi..
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

kumralada yazdı:aşk;
yaşanılası şeylerin yer ve zaman verilerek gercek hayatın üstüne konularak varmıs gibi görülmesi ,inanılması,kendi ellerinle cizdiğin dünyanda onunla kaybolusun,bir arpa boyu yol gidişin,arpaya güvenişin,bekleyen beklentilerin sığlığında geriye bakıp,pişmanlıklardan umutlar cıkarışın,aslında hepsinin senin kafanın içinde biten bir oyunun son levelinde basa dönüşün,kendine yalan söyleyip aslında o oyunun hiç bitmeyeceğine bir cocuk masumluğuyla inanışın..

bir arının kendini savunmak uğruna iğnesini bırakışı,daha sonrada ölüşü,cesareti,aldığı o koca riski,inancı...

aşk;
kumralada senin için yapabileceğim bir tek yorum var;
tek kelimeyle muh - te - şem
matador

Mesaj gönderen matador »

kumralada gerçekten güzel yazı..
"aşk beklemek ve beklendiğini bilmektir". yada buna benzer bir söz idi tam hatırlayamıyorum. oruç arıoba nın bir sözüydü.
lokman234

aşk cıs yapıyor adamı

Mesaj gönderen lokman234 »

aşık olduğum zaman lavinya.net'i keşfettim aşk lavinya.net... şimdi ayrıldık ama benim aşkım lavinyalar olucak sonsuza kadar.
ÇıLgIn_GiRL

Mesaj gönderen ÇıLgIn_GiRL »

vay be.. muhteşemsin be neşe....
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen kumralada »

tşk ederim arkadaslar :oops:
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

melissa__ yazdı:
kumralada yazdı:aşk;

aşk;
kumralada senin için yapabileceğim bir tek yorum var;
tek kelimeyle muh - te - şem

HA Rİ KA....