Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

ASKI ANLAT BANA

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
DaNCeR_PuMa

ASKI ANLAT BANA

Mesaj gönderen DaNCeR_PuMa »

aski bana anlatabilirmisiniz sevmeyi kalp carpmasini yada yasanabilinecek ne varsa
DaNCeR_PuMa

DUN GECE SENI GORDUM RUYAMDA
GOZLERIN BIR DENIZ DI ADETA
BAKMAYA DOYAMADIM
BENI ALDI COK UZAKLARA

SEN BENIM KALBIMI ALDIN YAA
O GUN DOGDUM YENI BASTAN
BEN SENI SEN DE BENI SEVDIN YAA
AYIRAMAZ BIZI ASLA BU ZALIM YOLLAR
:oops: :oops: :wink:
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

ya o anın neresini kim anlatcakki az çok herkes yaşamıştır. ve bu özeldir . herkeste içinde kalmalı bence.
DaNCeR_PuMa

tamam haklisin ama herkes yasamamistir biz insanoglu cok ozeliz bunu biliyorsun ve bazi duygularimizi sozlerle ifade edemeyiz iste bu esnada yazi devreye girer.ozel olan hersey aslinda aciktir ama sen bunun farkinda olmazsin cunku baska bir alemdesindir degil mi iste ben bu alemde neler yasadigini ogrenmek ve paylasmak istedim.askin tarifini yapmani istedim. :oops: :oops:
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

aşk denen bela başıma geldiğinde,bırak yüzünü görmeyi adını yada varlığını duyduğumda kalbim ağızımdan çıkacakmış gibi oluyo?ama geçici bi süre....
-WaRLocK-

Mesaj gönderen -WaRLocK- »

Kim cozebilmiski aski simdiye kadar . O ozel kisinin yaninda iken birinin hissettigi seyleri kim cozebilmis . Ve ya da onun sana dokundugunda hissettiklerini . Vayada goz goze geldiginiz dakkalari . Ama bunlarin cok degerli oldugu kesin bir sey unulmayacak seyler arasinda . :!:
DaNCeR_PuMa

evet sana bu konuda katiliyorum melis ilk gordugundeki o sicaklik o ates belli bir zamandan sonra yavas yavas azalmaya ve yok olmaya basliyor yani insan asik olmali mi yoksa aman olmayayyim mi diye dusunmeden edemiyor :wink:
DaNCeR_PuMa

insan cok sevdigi birisinin yaninda sanki dunyanin hakimi oldugunu hisseder ve sannki duntada tek o ve kendisi oldugunu dusunur ve gozu hicbiseyi gormez ama bunun sonucunda cok ta kiskanc ve kuralci olur ve sonunda melis dedigin gibi olur yani artik monotonlasir ve kavgalar baslar.fazla sevmek te iyi degil galibaaaaaaaaa
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

aŞk bir foseptik çukuru gibidir içene düşersen pisliğe bulanırsın ama bir domuzsan burası senin için cennet olur Derler aslında bu benim sözüm ve ben bu söze yürekten inanıyorum :wink:
DaNCeR_PuMa

evet ask a yakalanirsan gozun tanimaz hicbirsey onun icin yoktur yapamayacagin bisey.ol dersin olursun yap dersin yaparsin daha sonra kalirsin hep yapayalniz.
:?
acımasız

Mesaj gönderen acımasız »

Öyle anlat ki, ilk kez aşık oluyormuşcasına garip bir heyecanla tanışayım yeniden...Öyle anlat ki, tüm bildiklerimi unutayım bir otel odasında ve yola çıkmak gelsin içindem. Trenleri düşüneyim, uçakları değil, ayışığı gölgesinde geceler yasemin koksun usulca, bir çakıl okyanusların yosununu taşısın avuçlarıma; görmediğim kentler benim olsun, konuşmadığım diller anadilim...Dar zamanlara nice dünyayı sığdırayım da, geniş zamanlarda bir telefon sesine tutsak kalayım... Aşkı anlat bana, öyle anlat ki, kalabalıklarda yalnız, yalnızlığımda kalabalık olayım; mutluluklardan ve mutsuzluklardan arınayım...Hep yağmur yağsın anlattığın aşkta, kapılar ardına kadar açılsın ve öyle unutulsun, akan bir tavan olsun çatı katında, terasta sardunyalar, sonra bir kedi olsun mutlaka, sokakta bulunup eve getirilmiş tekir bir kedi...
bi yerden buldum :lol: :lol: :lol:
DaNCeR_PuMa

sen ki birisine asik olduysan dunyanin en buyuk hastaligina yakalanmissindir demektir /
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

kadına kanma aŞka inanma
Kullanıcı avatarı
hasta
Takımdan
Takımdan
İsim: Bedih

Mesaj gönderen hasta »

hahaha sen çok yaşa silent kardeş çok haklısın yani sana katılıyorum.

Not:Melis lütfen kızma bana :twisted:
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

aşkı mı ? insanın bazı ihtiyaçlarını gidermek için baş vurdukları çözümdür ve kesin sonoç her aşkın sonu ızdırap acı ve hüzün Sad But True ne yazıkki :evil: