Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

aşkı şarkılarda yaşamak

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
burrrcu
Üye
Üye
İsim: Burcu

aşkı şarkılarda yaşamak

Mesaj gönderen burrrcu »

emininim ki bu sitededeki herkes aşkın varlığına onun gücüne ve en en temiz duygu olduğuna inanıyordur.sonuçta buradaki herkes bir feridun dinleyicisi ve feridun düzağaç, aşk ikilisi hakkında yorum yapmaya gerek yok.
herkelimesi sevgi kokan feridun şarkılarında yaşıyorum ben aşkımı.bazen sevdiğimin ela gözlerine olan sevdamı söylüyorum bazense onu sadece düşlerimde görmek istediğimi.aşkın saflığını bile kirletmeye onu hoş kavramından uzaklaştırıp değiştirmeye çalışan bu dünyada aşkı bu muhteşem şarkılarda ve sadece içinizde yaşamak en güzeli bence...
green

Mesaj gönderen green »

feridunun şarkılarını dinleyince insanın aşık olası geliyor zaten.yani bana öyle olyor.yanllııııız yazdıklarından bana aşık olmaktan sevmekten korkuyormuşsun gibi geldi burcucum yanılıyomuyum :)
Kullanıcı avatarı
sehrikalp
Admin
Admin
İsim: Serkan

Mesaj gönderen sehrikalp »

Böyle kaç sevda eskittik. Varsın eskisinler, bunu yaşamak çok acı ama o acı da çok tatlı be.
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Sevgiler şarkılarla yaşıyorlar bence.
Kelimelerle ifade edemediğin şeyleri sana çok güzel anlatırlar yeri geldiği zaman.

Hem öldürüp Hem hayata bağlaya bağlıyorlar... :wink:
burrrcu
Üye
Üye

Mesaj gönderen burrrcu »

haklısınınız çoğu kez şarkıda kendimi kaybedince çok yakınımda içimde olan aşkıma asla ulaşamayacağımı onun sadece bu hoş ezgilerde kalacacağını farkediyorum bu gerçekten bana cok acı veriyor şarkıyı terk ediyorum sonra anlatılmaz sevgimin gördüğü karşılıksız ve gerçekten beni yaralayacak hislerle karşılaşınca yüreğimi daha çok incitmaeden o ezgilere geri dönüyorum....
burrrcu
Üye
Üye

Mesaj gönderen burrrcu »

greeeeeeencim canım kankim sevmekten korktuğum düşüncesini nereden çıkardın anlamadım.sevmekten aşktan korkulur mu yaaa onlar kadar yüce anlatılamaz başka bir his var mı..saol yani tanımamışsın beni onca yıl
green

Mesaj gönderen green »

burcucum ben seni gayet ii tanıyom itiraf et sende kendine benim gibi korkuyosun işteeeeeeeeeeee :lol:kankucum benim
burrrcu
Üye
Üye

Mesaj gönderen burrrcu »

canımsın..
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Mesaj gönderen bozcaadali »

Her şarkının ayrı bir anısı var.Her şarkı birisini anımsatıyor gözümde,şarkılarla yaşamak o kadar güzel ki...Bunun gibi güzel bişe yok benim için.Karşındaki o şarkının sende hangi duyguları uyandırdığını bilemez insanın sadece kendisine ait olması çok güzel bir şey...
stereo

Mesaj gönderen stereo »

Yorumun Harika
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Mesaj gönderen bozcaadali »

Saol stereo :) benim için şarkılar çok önemli her günüm de her öğünümde yediğim bir yemek gibi bir ihtiyacım oldular.
burrrcu
Üye
Üye

Mesaj gönderen burrrcu »

benim içinde hayatımın her anında bir şarkı var sanki.
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Şarkılarala yaşayan dostlarım benim....
İyi ki varsınız...
burrrcu
Üye
Üye

Mesaj gönderen burrrcu »

iyiki varız ,iyiki aşk var..
nihan

Mesaj gönderen nihan »

feridun abimn şarkıları anlatıyo zaten her zmn bnmle aşk arasndaki ilişkiyi cumartesi,alev alev,gölge,oysa ellerin.........hangi birini sayıyiim hepsi yaşanmış şeyleri anlatıyor ve o kadar anlamlıki insanın kendinden bişiler bulmaması imkansız bnce :)