Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Aşkın yaşı olur mu?

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
zorask
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: Sinem

Aşkın yaşı olur mu?

Mesaj gönderen zorask »

İki kişi arasında çok yaş farkı olsada bir ilişki yaşanabilir mi sizce?Ben belkide sahip olabileceğim çok güzel bir duyguyu kaybettim,korktum insanların beni yargılamasından.Belki de herkesten önce ben kendimi yargıladım ve duygularımızı idam ettim...
picasso
Takımdan
Takımdan
İsim: suat

Re: AŞKIN YAŞI OLUR MU?

Mesaj gönderen picasso »

"sözlerle ifade etmek pek mümkün değil" gibi söylemlerde bulunmak konunun temeline inmeye korkmaktan kaynaklanır bence.doğmak yaşamak ölmek...bunlar yaşama adım atan her canlıya sunulmuş bir sunak belki de...ama bizi ilgilendiren bu noktada YAŞAMAK...yaşamak peki güzel de neler var bu yaşam sözcüğünün içinde?sevgi var,umut var aşk var,onur var ve saymayı sevdiğim fakat yazmaya şuan üşendiğim nice güzellik ve yanında çirkinlik....aşkın yaşı belki var belki yok...ama şu bir gerçek ki aşk sınır tanımıyor.aşka ne zaman zincir vurmaya kalksak işte o zaman kendi öz irademize işkence yapmaya başlıyoruz...buna kimimiz toplumsal bakarız kimimizse bireysel.aşklar üzerinde sosyal baskı olduğu kesin...ama aşk herşeye rağmen aşksa yaş statü kısacası hiçbirşeyi dinlememeli..
zorask
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen zorask »

keşke picasso dinlemeyebilseydim.ama yapamıyorum arkamı dönüp herkese kulaklarımı tıkayıp gidebilsemm keşke ama yapamıyorum....
selcukaydin

Mesaj gönderen selcukaydin »

öyle ise bazı değer yargıların var demektir ve aşk bazen bu değer yargılarının yanında hafif kalıyor, kalmalı da bence...
zorask
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen zorask »

Evet bazı değer yargılarım var daha doğrusu aileme karşı sorumluluklarım var bu belki de beni durduran.Karşılarına geçip benden 20 yaş büyük biriyle beraberim diyemem yapamam bunu...
selcukaydin

Mesaj gönderen selcukaydin »

geri kalanına yorumsuz kalmayı tercih ediyorum :)
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

Aşkın yaşı olmazda, her yaşın aşk biçemleri farklıdır derim veya farklı olmalıdır heralde..
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
zorask
Yeni Üye
Yeni Üye

Re: Aşkın yaşı olur mu?

Mesaj gönderen zorask »

Ben bile kendi hayatıma yorum yapamıyorum... :oops: U/marım çabuk geçer bu halim...
picasso
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen picasso »

emin ol.
blackpearl

Mesaj gönderen blackpearl »

Olmalı..
melodi61
Üye
Üye
İsim: funda

Mesaj gönderen melodi61 »

aşksa evet yaş yok herkes herkese aşık olabilir ancak;her şeyi maddiyat olan dünyada aşklar artık sorgulanıyor vr sahte aşkların yanında güzelim aşklar kayboluyor..
funda108855
Üye
Üye
İsim: funda

Mesaj gönderen funda108855 »

iki kişi arasında bence çokta yaş farkı olmamalı....görüş farklılıkları ortaya çıkar......
picasso
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen picasso »

aşk bu dinler mi seni
zorask
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen zorask »

Dinlemek zorundaymış.Susturdum onun sesini ne kadar yapabildim bilmiyorum ama susmalıydı kalbim konuşmalıydı aklım.Konuştu kalbim...bir savaştı aralarında ki aklımla kalbimin kim kazandı anlayamadım ama aralarında ruhum ezildi belki bir gün dedim buluruz mutluluğu ağlama kalk ayağa...