Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Aşklarıda devralır mı kalp nakli yaptıranlar ?

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
gokyuzu
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen gokyuzu »

Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Mesaj gönderen sinan »

kalbini aldığın birinin aşkını da mı aldın?

pek mantıklı gelmiyor bana. kalp yetmezliği ciddi bir sorun. ölürsem bağışlıycam organlarımı ama başkasının benim kadar seveceğini sanmıyorum :)

yalnış mı düşünüyorum acaba?
~
ansızın gelecek gibisin..
Kullanıcı avatarı
FDkolik
Üye
Üye
İsim: Ayşe Nur

Mesaj gönderen FDkolik »

:) ımmm..... :roll: sanmıyorum yaws........
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin

Mesaj gönderen sinan »

lütfeeen Allah yakınlarınıza vermesin ama kalp ihtiyacı olan insanların sizin bu söylediklerinizle umutlarını ne kadar yitirdiklerini düşünmüyorsunuz.. kendinizi kalp hastası olarak bi düşünsenize

benim hayatımın anlamı, kalbimde, düşlerimde, kalemimde, klavyemde, aldığım solukta, içtiğim suda... kısacası herşeyde.. ve o'nu paylaşmış olmayacaksın ki :roll: o daima, heryerde senle olmaya devam edecek
~
Kullanıcı avatarı
FDkolik
Üye
Üye
İsim: Ayşe Nur

Mesaj gönderen FDkolik »

sinan demiş ki;
lütfeeen Allah yakınlarınıza vermesin ama kalp ihtiyacı olan insanların sizin bu söylediklerinizle umutlarını ne kadar yitirdiklerini düşünmüyorsunuz.. kendinizi kalp hastası olarak bi düşünsenize

benim hayatımın anlamı, kalbimde, düşlerimde, kalemimde, klavyemde, aldığım solukta, içtiğim suda... kısacası herşeyde.. ve o'nu paylaşmış olmayacaksın ki Rolling Eyes o daima, heryerde senle olmaya devam edecek
:( çok haklısın,gerçektende...çünkü benim kardeşimde kalp hastasıydı ve ne yazıkki tüm umutlarımıza rağmen iyileşemedi.....kalp nakli ne kadar işe yarayacaktı biliyorum ama neyse.......ama bizim burda söylediklerimizin bir kasıtı olmadığını ve herhangi bir art niyetle söylenmediğini düşünüyorum yinede...ama gerçekten allah kimseye vermesin çok zor.....yaşayan bilir... :(
Kullanıcı avatarı
nalan
Üye
Üye
İsim: nalan

Mesaj gönderen nalan »

bence yılmaz erdoğan a ait saçma sapan bir söz yorum yapmaya bile değmez :evil: :evil:

ve organ bağışı çok hassas bir konu bu tarz başlıklara girmemeli :evil:
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin

Mesaj gönderen sinan »

est. Emrah, bi kişi daha belki kurtulabilecek benim emaneten aldığım organlarla. belki sen de, başkası da karar verecek ve onlar da kendilerinin bi parçasını hayatta bırakacaklar, bi umudu daha yaşatacaklar..

bu arada nalan kişiyi sevmesende görüşlere biraz saygın olmalı :) senin yorumların da değerli, adamın yaptığı şeyler de (bu sözü bana da saçma geliyor ama "yorum yapmaya değmez" demek :roll: haksızlık olur biraz.)

bence..
~
Kullanıcı avatarı
fotosentez
Takımdan
Takımdan
İsim: yaprak

Mesaj gönderen fotosentez »

bencede nalancım kişinin kişiliği ne olursa olsun burada çok önemli bir konuya değinmiş ayrıca böyle başlıklarda konuşulmayacak hassas bir konu demişsin ama bence konuşulmalı ve bişeyler yapmalı.insanların bilgilendirilmesi önemli
dinledimdeanladim
Banlanmış Üye
Banlanmış Üye

Mesaj gönderen dinledimdeanladim »

kesinlikle sana katılıyorum yaprak konuşmalı her ne olursa olsun
Kullanıcı avatarı
nalan
Üye
Üye
İsim: nalan

Mesaj gönderen nalan »

benim yorumum o şahsa ait sözün manasızlığı bu başlık bana organ naklini çağrıştırmıyor konu oraya geldiği için yazdım birşeler

"acaba aşklarıda devalır mı kalp nakli yaptıranlar " ne alaka yaniii

o zaman kötü kalpli bir insanın kalbini devalan kişi de mi kötü olacak

yada yine kötü bir insanın kanını alan birisi kötü mü olacak

bunu çözemedim yani saçma mantıksız geldi

organ nakli ile ilgili çok daha iyi bir başlık açılabilinir saçma sapan sözleri organ nakli ile değerlendirmemeli benceee :evil: :evil:
dinledimdeanladim
Banlanmış Üye
Banlanmış Üye

Mesaj gönderen dinledimdeanladim »

ya aslında kötü maksatlı açılmamıştır bu başlıkta seninde hassasiyetini anlıyorum nalancım ama art niyet yoktur sanırım sadece düşünülememiş bence o kısım ....
Kullanıcı avatarı
fotosentez
Takımdan
Takımdan
İsim: yaprak

Mesaj gönderen fotosentez »

ya tamam herneyse isteyen yorumunu yapsın istemeyen de yapmasın.burada verilmek istenilen mesaj belki konunun başlığıyla uyumlu değil ama konunun çok iyi bir yere çekildiğine inanıyorum ben.
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

Yorum yazacak varsa yazsın... Gerginlige gerek yok... Nalan... lutfen...
mrym
Üye
Üye

Mesaj gönderen mrym »

kalp nakli yaptırsanda yaptırmasanda o duygular sana ait sana özel hisler bunu başkasının hissdeceğini sanmıyorum
konuya geri dönmüş olalım :lol: