Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Aşktan sonra..

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
elifelifim
Üye
Üye

Mesaj gönderen elifelifim »

tam bir kişiliksizlik örneği.yazık ya.o insanada kandırdığı kişiye de.biraz ağır olacak ama ben böyle insanlardan nefret ediyorum.
Kullanıcı avatarı
pyrazine
Takımdan
Takımdan
İsim: Ahmet

Mesaj gönderen pyrazine »

elifelifim yazdı:tam bir kişiliksizlik örneği.yazık ya.o insanada kandırdığı kişiye de.biraz ağır olacak ama ben böyle insanlardan nefret ediyorum.
Harcamışsın ya adamları :D
esmerimm
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: ceren

Re: Aşktan sonra..

Mesaj gönderen esmerimm »

arkadaşlar merhaba 8 senelik ilişkim pazar günü son buldu 5 günden beri içimin acısına dayanamaz hale geldim sakinleştiricilerle ayakta kalmaya çalışıyorum gerçekten dinermi acı diye düşünüyorum hayırlısı böylemiydi normal halimde yani ilaçsız geçirdiğim saatlerde kafayı yiyecek gibi oluyorum çok kötü bir durum ayrıldığımızı bir türlü kalbim kabul etmiyor dayanmak çok zor ne yapabilirim ?
picasso
Takımdan
Takımdan
İsim: suat

Mesaj gönderen picasso »

yara almak kolay değil....
blackpearl

Mesaj gönderen blackpearl »

Aşktan sonrası öncesi gibi olmaz,olamaz hiçbir zaman..İçine çöreklenir bir şeyler,nefes almasını engeller kimi zaman..Kimi zaman gözlerini donuklaştırır,bakışlarından uzağa taşır insanı..Adım adım uzağa gider insan kendinden kaçarcasına..
fd_rocker
Üye
Üye

Mesaj gönderen fd_rocker »

Bana yalan söyledi.Benimle onu unutmak için birlikteymiş aslında.Beni terkettiğinde sebep olarak onu unutamadığı gösterdi.Ben tüm kalbimle sevmiştim onu alışmıştım bağlanmıştım.Şimdi yapayalnızım.Beni bi başkası için kullanan birini hala neden seviyorum sizce?
vazgecemem
Üye
Üye
İsim: DERYA

Mesaj gönderen vazgecemem »

Ben bunu yaptım yani sevdiğim kişiyi unutmak için bir başkasıyla çıktım. Şu bir gerçek ki sevilen kolay unutulmuyor. Yerini de bir başkası tutamıyor. Ama çıktığım çoçuğu sevmediğim için baya bir kullandım sonra bana bağlandığını anlayınca ayrıldım fazla acı çekmesini istemediğim için...