Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Aşktan sonra..

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
Kullanıcı avatarı
pyrazine
Takımdan
Takımdan
İsim: Ahmet

Aşktan sonra..

Mesaj gönderen pyrazine »

Aşktan sonra ,acısını hafifletmek için herhangi biriyle çıkmak biraz çıkar ilişkisi oluyor ve ikiyüzlülük gibi geliyor bana.O acı er veya geç yaşanacak ve böyle bir ilişki bunu sadece erteliyor.
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

biliyor musun daha iki gün önce bunu konuştum arkadaşımla. o da aşktan sonrası boşluğunda ona da aynı şeyi söylüyorlar. ama bence bu durum acıyı daha da artırıyor yarayı daha da kanatıyor. çok zor bir durum. benim asla tercih etmeyeceğim bir yöntem.
bir de şu var ki en büyük kötülük bu bence. çıktığın kişiye ne diyeceksin? aslında ben başka birisini seviyorum. ondan ayrıldım. unutmak için birisiyle çıkmam lazım. kurban sen olur musun??? mu diyeceksin? bunları söyleyemeyeceğine göre ikinci şahıs sana alışacak belki sevecek sen diğerini unutamamış bir şekilde onunla vakit geçireceksin. ya öğrenirse!!!
kendin acı çekiyorsun bir başkasını niye aynı acıya ortak edesin ki. en iyisi acını kendi içinde yaşamak sindire sindire hem de
yanılıyor muyum sizce
Kullanıcı avatarı
haldunbar
Takımdan
Takımdan
İsim: Haldun

Mesaj gönderen haldunbar »

Yanılmıyorsun. Hem de hiç yanılmıyorsun...
okyanus_derin
Üye
Üye
İsim: nilgün

Mesaj gönderen okyanus_derin »

kesinlikle haklısınnn! iki yüzlülük, karşındakini kullanma oluyor. yapılmamalı ama yapılıyor...
mk15
Dengesiz Üye(Banlı)
Dengesiz Üye(Banlı)

Mesaj gönderen mk15 »

Kullanılmak en sacma sey..Bana biri gelse böle bir acısını hafifletmek istedigini sölese veya bi arkadası rica etse elimden gelen rolü oynarım (beyaz yalan gibi yaa yanlıs anlasılmasın) ama bilmeden böle bir oyuna dahil edilirsem çok kötü olur.

Zaten bence hayatta en zor olan sey yalan söylemek,rol yapmak,dogruyu söylemek daha kolay ya rol yapmak mı bence yetenek isi en babayigitin harçı değil ama nedense herkes isinde o kadar gelismis ki (bana göre)
uzman olmuslar...

Bıktım artık hep aynı varoluslardan.. :cry:
ilkruzgar
Üye
Üye

Mesaj gönderen ilkruzgar »

bence çok büyük bir hata olur bu..karşındakini üzmeye hakkın yok bu durumda...acını tek başına yaşamalı ve yeni bir aşka hazır olduğunda evet demelisin yeni acılara... :cry:
fatma66

Mesaj gönderen fatma66 »

bende bunu denedim ama onun yanındayken başkasını hep düşündüm..onun yanındayken çalan şarkılarda sewdiğim kız için gözlerim doldu..şimdi kimse yok ama canım çok acıyor onu unutamıyorum..bana yardım edin ne olursunuz
aycell_xxx
Üye
Üye
İsim: aysel

Mesaj gönderen aycell_xxx »

HAYALCİ yazdı:bence çok büyük bir hata olur bu..karşındakini üzmeye hakkın yok bu durumda...acını tek başına yaşamalı ve yeni bir aşka hazır olduğunda evet demelisin yeni acılara... :cry:
:cry: :cry:
yeni acılara........
ilkruzgar
Üye
Üye

valla aysel bana göre aşk artık acı çekmek demek :cry: eee kendini hazır hissedip onu unuttuğunda yeni bir aşk(acı)çok yakınında demektir :cry: bu düşüncelerim değişirmi bilmem ama şuan böyle düşünüyorum...çok mu katı :roll:
ilkruzgar
Üye
Üye

fd_dincer yazdı:bende bunu denedim ama onun yanındayken başkasını hep düşündüm..onun yanındayken çalan şarkılarda sewdiğim kız için gözlerim doldu..şimdi kimse yok ama canım çok acıyor onu unutamıyorum..bana yardım edin ne olursunuz
bence onu başkasıyla unutmaya çalışma bu hata olur ve başaramazsında üstelik..başkasının ellerini tutsanda hep sevdiğin gelir aklına,onunla böyle olurdu şunu yapardık der durursun,yanımdaki o olsaydı daha iyi olurdu dersin sadece..bence unutmaya çalışma onsuz hayata alışmaya çalış,onsuz mutlu olacağın şeyler vardır onları keşfet.. :wink:
aycell_xxx
Üye
Üye
İsim: aysel

Mesaj gönderen aycell_xxx »

HAYALCİ yazdı:valla aysel bana göre aşk artık acı çekmek demek :cry: eee kendini hazır hissedip onu unuttuğunda yeni bir aşk(acı)çok yakınında demektir :cry: bu düşüncelerim değişirmi bilmem ama şuan böyle düşünüyorum...çok mu katı :roll:
yok ben de öyle düşünüyorum zaten :)
ilkruzgar
Üye
Üye

:lol: yalnız değilim yani saol aysel..
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Kişiliği tam oturmamış insanların yaptığı şeylerden biri...
Karşındaki insana yazık :twisted:
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

ask tan sonra kendini oyalayacak bir konuya odaklasan iyii olur bence mesale resim yapmak veya doğa resimlerei cekmek gibi... veya gölde balık tutmak gibi işte...
s_girl
Üye
Üye

Mesaj gönderen s_girl »

fd_dincer yazdı:bende bunu denedim ama onun yanındayken başkasını hep düşündüm..onun yanındayken çalan şarkılarda sewdiğim kız için gözlerim doldu..şimdi kimse yok ama canım çok acıyor onu unutamıyorum..bana yardım edin ne olursunuz
tıpkı ben karşındakine içten içe ihanet etmiş oluyorsun...neyseki geride kaldı ...

biten bi ilişki ardından birisiyle dewam etmek çokta saçma deil bence ama onu unutmak için başlamıcaksın bittiğini kabullenip yeni birşeye başlıcaksın we ne olursa olsun karşılıklı mutluluğunuz söz konusu olucak birazda karşındakini tanımaya çalış eskisini yenide arama hiç bir zaman!!!!!!

yinede unutamam diosan otur içinde yaşat sewdana bunun ayrı bi güzelliği war karşılıksız sewmek karşılıklı olmasından daha hoş bence