Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

ATA AKDAĞ

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
ataakdag

ATA AKDAĞ

Mesaj gönderen ataakdag »

ATA AKDAĞ PANOLARIDIR.

Konser izlenimlerinizi,yorumlarınızı,düşüncelerinizi bilinçli bir şekilde yazabilirsiniz.

Teşekkürler.
Lavinya.Net

burdan feriduna selam söylüyorum,artık yeni şarkılar yapmanın zamanı geldi,ben 12ay daha askerde olucam ve şimdiden fdnin albümünü bekliyorum,hatta ben dönene dek yapmıcak diye düşünüyorum:) çünkü 2sene oldu ve hala ortada bişey yok,ben albümde çalmasam da olur,feridun yap artık şu albümü! benim bestelerimden birini de al,bıktım sözlerimi geri alamamı sölemektenn:))
sevgiler...
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

Saygılar üstad aramıza hoşgeldin. Evet hepimiz bekliyoruz. :wink:
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Saygılar ata abi...
Bozcaada'dan hatırlarsın geçen kış EmraH
zuzu
Üye
Üye
İsim: Zuhal

Mesaj gönderen zuzu »

slm ata geçen sene Ereğli den hatırlarsın
Hani beraber ıspanaklı kek ve börek yemiştik... :lol:
Aramıza çabuk dön . sevgiler..
Kullanıcı avatarı
haldunbar
Takımdan
Takımdan
İsim: Haldun

Mesaj gönderen haldunbar »

Selam beni bir yerden hatırlamıycaksın doğal olarak da, albüm için biraz daha sabırlı olmamız gerektiğini düşünüyorum, buna yeri gelmişken değineyim dedim. Ne kadar geç olursa o kadar güzel olacakmış gibi geliyor. Keşke sonbahara yetişse de yapraklar düşerken Onu rahatta dinlesek demekten de kendimi alamıyorum tabi...
Bu arada hayırlı teskereler dilemeyi de unutmayalım, umarım askerlikten keyif alırsın...
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

:)
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

En Büyük Asker Bizim Asker yaaa.....!! :wink: :wink: :wink: :wink:
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

ata bey okul ne oldu?bittirdim deme sakin ,biraktim da!!!!!neyse hadi hayirli teskereler,,,, :D
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

bu arada ,bende beni hatirladin mi demeyi cok istedim bir an ata!ama hatirlamasan daha ii sanirim :lol: :D :D
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

aramıza hoşgeldin ve hayırlı teskereler ata abi bu arada albüm kışa gelcek bence ve o soğuk günlerde feridun abiyi dinleyerek ısıtıcaz içimizi :wink:
fdfan buket

Mesaj gönderen fdfan buket »

keşke seninle şunu yapmıştık ata abi diyebilseydim ama mağlesef tanışmıyoruz. askere gidiyomuşsun hayırlı teskereler. feridun abimizde acele etmeden sindire sindire hazırlıyor albümünü sen git gel hayırlısıyla elinde olur albümü.. :wink:
dimple

Mesaj gönderen dimple »

ata cok tatlı ve sesıde harıka konserde onu solo dınleme fırsatı buldum superdı..
nihan

Mesaj gönderen nihan »

walla dimple katılıyorum sana ata gerçekten hem çok tatlı hemde sesi çok güzel gerçekten iii bi müzisyene benziyo...ayrıca ata'ya da katılıyorum! feridun abicim artık yeni bi albüm çıkartmanın zamanı gelmedi mi???
burrrcu
Üye
Üye
İsim: Burcu

Mesaj gönderen burrrcu »

oyle deme ata çünkü konserlerde solo söyleyeceğin anı bekliyorum gerçi hep sözlerimi geri alamamı söylüyorsun ama alıştık artık.gercekten yorumun coooook hos.ayrıca bestelerinin olmasınada sevindim fırsatını bulup dinlemek isterdim.çanakkaledeki konserlerde konser sonrası her seferinde yanına gelip seninle tanısmak istiyorum ama olmuyor birtürlü hatta yanına kadar gelip tanısamadan dönüyorum (valla üç konserde yanına gelip tanışmadan döndüm) utanıyorum galiba.neyse askerlik sayılı gündür gecer kolay gelsin.
ecem
Üye
Üye

Mesaj gönderen ecem »

nekadar kaldı ya ata abi....
özledik