Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Ayrılık ardından

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
GT

Dönmezse Seni hiç sevmemiştir zaten bırak GİTSİN!!!

Mesaj gönderen GT »

Bu söylediğine gerçekten katlıyorum. Ama insana acı verende "bitti benim için artık bir daha senle olmaz" dediğinde bu söylemeni yapmak zorunda oluşun.........
DeeP_SenSe

Mesaj gönderen DeeP_SenSe »

...o gün gelirse, sen bende olursun da ben bende kalır mıyım bilmem!
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

DeeP_SenSe yazdı:...o gün gelirse, sen bende olursun da ben bende kalır mıyım bilmem!
iyi demişsin, hem de çok iyi...
umit_shady

Mesaj gönderen umit_shady »

DeeP_SenSe yazdı:...o gün gelirse, sen bende olursun da ben bende kalır mıyım bilmem!

Sen sende olmazsan,yeniden biz olamayız...Belkilere kalmaz istemedikçe bu hikaye...
bLuE_cHoLaTe

Mesaj gönderen bLuE_cHoLaTe »

derin izler bırakıyor... zaman unutturmuyor aslında unutturmamalı da sadece öncelik sırasını değiştiriyor... ayrılıkların ardından hep iz kalıyor...
DeeP_SenSe

Mesaj gönderen DeeP_SenSe »

umit_shady yazdı:

Sen sende olmazsan,yeniden biz olamayız...Belkilere kalmaz istemedikçe bu hikaye...
Belkilere kalmasını isteyen sensin,ben belkilere bırakAmıyorum.Seni bekleyip gelmeyeceğini anladığımda,yalnızlığımda çürüdüğümü görmeye niyetim yok,seni bekleyecek ben beklerken tükendi şimdiden!Sana da tavsiye etmem;yalnız insanlar,bunalıma girmeye meyillidir hep,kendimden biliyorum,sende de görüyorum.Tavsiye etmem,gene de sen bilirsin.Görüşseydik;ileriyi düşünmeyip konuşmayalım,hayatın ne getireceği belli olmuyor,günümüzü yaşayalım,sen beni yada ben seni unutmadan ayrılmayalım diyecektim kısaca.Ama senin aşk dediğin,sevdiğini son bir kez bile olsa görmek istememekmiş!Helal olsun Ümit,aştın kendini!
Acılarımla barış imzaladım dün gece...Birini,dokunmadan hissedecek kadar sevemeyeceğim birdaha ama artık beni çok seven iyi birini sevebilirim.
Ben senin kötü günlerinde de yanında olmak isterdim,kötü günlerine neden olmak istemedim.Bunları sana yazamadım,üzülürsün belki,üzüleceksen burdan da okumazsın inşallah.Ama içimde de tutamazdım,patlama yapıyor!Çünkü insan yaptıklarından çok,yapmak isteyip de yapamadıklarına pişman oluyor.
umit_shady

Mesaj gönderen umit_shady »

çok sev LAVİNİA çok sev...hiç sevmemiş hiç sevilmemiş gibi.
pinkdreams

ayrılığa inat!....

Mesaj gönderen pinkdreams »

bir ilişkiye başlandığında herşey iyi hoş güzel de neden ayrılık olduğu zaman göz yaşı oluyor? karşınızdaki insana bağımlı değilsiniz o da size bağımlı değil. küçük yaşlardaki ilişkilere zaten hiçbir şey demiyorum. yarını olmayan ilişkiler sonuçta ve ayrılık olduğunda gözyaşı dökülmesinin anlamı da kalmıyor.

Flörtünüzle bir şeylere başladığınız zaman ardnınızda bir açık kapı bulundurmalısınız her zaman için. yarın ilişkinizin bitmeyeceğini garanti edemezsiniz çünkü. eğerki ilişkide bir ciddiyet varsa zaten bu ilişki süresince belli olur. hatalar söylenir düzeltilmesi istenir vs. ama hiç yoktan bir anda bitsin artık demek çok saçma. ne olusa olsun eğerki karşınızdaki insana değer veriyosanız ilişkyi bitireceğiniz zaman karşılıklı oturur bu konuyu konuşursunuz. hiçbir şey tek raflı başlamadığı gibi tek taraflı da bitirilmemelidir.

Ayrılığa inat gülümsemeyi bilmeli insanlar. Ne olacak giden sevgili yerine bir başkası gelecek. hadi oldu ki onunla da ayrıldın bu ne senin hatan olur ne de karşındakinin. bu sadece (bence) erken alınan bazı denemelerin olumsuz sonucu. üzülüp ağlamaya değmeyecek şeyler kesinlikle.
eğerki illa ağlayacaksan önce bir düşün karşındaki insan gözünden akan bir damla için değer mi? eğer değeceğini düşünüyosan hiç durma ağla. ama unutma hiçbir şey senden kıymetli değildir. durum ne olursa olsun.
zaf

Mesaj gönderen zaf »

buyuk ask nasıl yasayana muthıs bır haz verıorsa aynı sekılde acıda verır bıttıgı yerde.yasadıgın guzel duyguların yogun hıslerın bır sonucuda budur.gıden mutlaka donecek dıye bır sey olamaz.cunku tuketmıste olabılır hıslerını yanı dogan buyuyen ve olen bır duygu mısalı...ayrılık bır anda ortaya cıkar ve yıkar gecer... bunuda kımse engelleyemez ve bılemez.
aycell_xxx
Üye
Üye
İsim: aysel

Mesaj gönderen aycell_xxx »

sesin yoksa resmin var..
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

yeterr!
ya çek git güneşimden ya da beni bana bırak ne olur
hiçbir şey beklemem ayrılırken

[=Siyah Martı=]
tzereyalp

Mesaj gönderen tzereyalp »

Sen unuttuğun zaman
o unutturmamak için arada bi geliyor seni yokluyor
sen unutmak istesende o kendini sana unutturmaz.

kapanmayan yarama merhem misin?
fotosentez

bitiyooo!!!

Mesaj gönderen fotosentez »

of bitiyo tamam mı...
bitiyo işte.arkandan vurup seni çekip gidiyo.üzülmüyo bile.hayata devam ediyo hiç bişiy olmamış gibi aldırmadan.ama biz niye yapamıyoruz?niye yapamıyorum?yetmez mi çektiğim acılar yaa?unutamıyorum onu.bana ne kadar şerefsizlik yaptıysa hepsi aklımda ama bi kez baksın gözlerimin içine hepsi unutuluyo bitiyo kalmıyo.yeter artık ilacı yok mu aşkın???
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

Sen doğru hediyem misin ? Diyelim ki hoşgeldin. :idea:
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
fotosentez

o ne yaa!

Mesaj gönderen fotosentez »

ne yazmışın sen ''sen doğru hediyem misin diyelim ki hoşgeldin''
kafa karıştırıcı ama anlamlı güzel tuttum ben bunu...