Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

AYRILIK MI,ÖLÜM MÜ???

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
bLuE_cHoLaTe

Mesaj gönderen bLuE_cHoLaTe »

hiçbir ayrılığın sonu ölüm olmamalı çünkü bu en kolay yöntem... eğer gerçekten seviyorsa insan inadına yaşamalı...
maNga

Mesaj gönderen maNga »

BENCE ÖLMEYE DEGCEK BİRİSİNİ BULMAK COK ZOR BU YÜZDEN KİMSE İÇİN ÖLMEZDİM
tasy

Mesaj gönderen tasy »

ÖLÜM TABI!!! hiç sevdiginiz bir kisiyi kaybettiniz mi? sanki o kisi gelecekmis gibi bir his oluyo insanin icinde. Asla kaybetmis oldugunu hissetmiyosun. Sanki o bir yerlerde sevdiklerini bekliyo ve ben buna inaniyorum ölüm benim için bir son olmaktan çikiyor. Ayriliksa o kadar korkunç ki seni senden kopardiklariyla gidiyo umutlarin ve hayallerin uçuyo. Elinde kalan tek sey hayalkiriklari ve hayatta iskaladigin seyler.
Kullanıcı avatarı
sehrikalp
Admin
Admin
İsim: Serkan

Mesaj gönderen sehrikalp »

Kaçıp gitmek en iyisi arkadaşlar. Kimseyle savaşacak gücüm yok. Ayrılık silik bir acı bırakır ağzımızın kenarında. Ölmek ve kalmak arasında bir hayatsa bu, ayrılık araya giren bir hikaye ancak.
drrasko

Mesaj gönderen drrasko »

ayrıldığınıza göre yanlış insandır belkide.belki bu ayrılık süper bir ilişkinin başalangıcı olacak.unutma herkese hakettiği kadar deger verilmeli.ölmeyi hakkediyorsa ölürüm ama sırf seviyorum ama niye ayrıldık o beni niye terketti diye ayrılmam.
t.h.y.a.

Mesaj gönderen t.h.y.a. »

sanırım bu soruya cevap yazabilecek en son insanım ama ölüm de en özel ayrılık bence...
saadettabak

Mesaj gönderen saadettabak »

öyle derin bir konu ki ayrılık... her ne kadar ayrılık ölümden beter denilse de bence ikisi de birbirinden beter. ayrılık olmasa aşk olmaz. ölüm olmasa vuslat olmaz. imkansızlık değilmiydi bizi bu siteye çeken. bilmiyorum sevdanıza kavuştunuz mu ama ben ne kadar yaklaşsamda o hep bir adım daha uzaklaştı. ondandır feridun düzağaca hayranlığım o benim dilsizliğime tek tercümanım. özürdilerim.. uzattım yeniyim ondandır. okuyan herkese merhabalar. aranızda bulunmaktan memnunum arkadaşlar.
Kullanıcı avatarı
Shuko
Takımdan
Takımdan
İsim: Sukru

Mesaj gönderen Shuko »

tabiki ayrilik
Dr_Crazy

Mesaj gönderen Dr_Crazy »

bence iki çelişki vardır bırıncısı kavusacaksan ayrılık ..... kavusamayacaksan zaten sonunnda olecektırsın buda ıkıncısı yanı olum oluyor ehueuh :wink: :lol:
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Mesaj gönderen Adventureman »

Ya aslında seven ınsan ıcın ıkısıde aynı sey pek bır fark yok sevdıgınız ınsandan ayrıldıgınız zaman zaten yasayan bır olu olursunuz ...
phaselisb

Mesaj gönderen phaselisb »

:D ayrılık tabiki :D ölümü göze alacak kadar kimseyi sevmedim..
seversem fikrim değişir
Dr_Crazy

Mesaj gönderen Dr_Crazy »

aşktır olumden guzel olan bak gor yasam duslerdedır......
pinkdreams

Mesaj gönderen pinkdreams »

ölümü yaşatacak bir ayrılık!... bunu yaşamadım yaşayanı da görmedim.
ayrılık mı ölüm mü? tabiki ayrılık. sonuçta hiç kimse ve hiçbir şey kendi canımdan kıymetli olamaz.
ayrılık belki çok canını yakar insanın ama her ayrılık yeni bir tecrübedir. zamanla ona da alışılıyor.
ne fırtınalar atlatanlar var şu hayatta dimi ama :wink:
BİTERKEN HERŞEY

Mesaj gönderen BİTERKEN HERŞEY »

SENSİZ ELBETTE ÖLMEM
AMA İNAN KALBİM KEKELER
BİR SOKAK KÖPEĞİ GİBİ YİTİK BAKAR GÖZLERİM
GÖZYAŞLARIM SENİ HECELER...
YANİ ONSUZ ASLA
[/list][/quote]
BİTERKEN HERŞEY

Mesaj gönderen BİTERKEN HERŞEY »

SENSİZ ELBETTE ÖLMEM