Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

AYRILIK MI,ÖLÜM MÜ???

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
vanessa

AYRILIK MI,ÖLÜM MÜ???

Mesaj gönderen vanessa »

çelişkili bir konu.Siz ne dersiniz :?: :?:
burcuburcu

Mesaj gönderen burcuburcu »

BENCE HİÇ Bİ ÇALİŞKİ YOK CEVBI SENDE BİLİYOSUN....
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

ondan ayrılman belki ilk başlarda zor gelecektir ama kimse için ölmeye değmez.Bi dönem bunalım takılırsın. Benim gibi dipteyiim, sondayıııım, depresyondayıııım diye şarkı söylersin, bir zaman sonra bakarsın ki karşına başka biri çıkmış. Her yönüyle daha iyi biri. Bir düşünmek lazım ölsen o iyi insanla tanışabilir misin?
aze

Mesaj gönderen aze »

ben şu an bütün sevdiklerimden ayrıyım,onların uzakta da olsa mutlu ve sağlıklı olduklarını bilmekle avunmak zorundayım...bu anlamda tabii ki ayrılık...sevgilimden ayrılırsam ölürüm derdim ben de bir zamanlar,ölmedim! zor oldu yaşama tutunmak benim için de,ama ölümden başka her şeyin bir ilacı,çaresi vardır...
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Mesaj gönderen Adventureman »

Sevdigin insandan ayrılmak eger kı gercekten eger kı yurekten sevmıssen ayrılık zaten o kısı ıcın olumdur ...
ZESİL

Mesaj gönderen ZESİL »

AYRILIK DOSTLAR HEP AYRILIK
ÖLÜM SONUÇTA VAR KAÇINILMAZ...
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

"Ölümle ayrılığı tartmışlar, elli dirhem ağır gelmiş ayrılık"

az önce okudum bunu tam yerine geldi dedim kendi kendime ve yazayım dedim galiba olayı tamamen özetliyor.
darkdaggerw

Mesaj gönderen darkdaggerw »

ÖLÜMDE ASLINDA AYRILIKTIR ARADAKİ TEK FARK BİRİNN ACISINI SEN DİĞERİNİ SEVDİĞİNİN ÇEKMESİ.EĞER AMAÇ SEVDİĞİNN ACI ÇEKMESİYSE ÖLÜMDEKİ AMAÇ.YAŞIYARAK ÇEKTİRMEKEN BÜYÜK EZİYETİR.BİR KAHKAHA BİN ŞEYTAN KAÇIRIR HİHAHAH
eğlenceli_eziyet

Mesaj gönderen eğlenceli_eziyet »

ÖLÜM ALLAH IN EMRİ AYRILIK OLMASAYDI...
insatiablelover1

Mesaj gönderen insatiablelover1 »

tabiki ayrılmaktansa ölmeyi seçerdim ama karşımdakinde tık yok ben napiim ondan ayrılık dayanılamayan bişiy olmuyo bazen.... :cry: :cry:
insatiablelover1

:oops: :oops: :oops:
dj_ets

Mesaj gönderen dj_ets »

BUNUN CEVABINI NASIL VEREBILIRIM DIYE DUSUNUYORUM ...AMA BULAMIYORUM ....SEVIYORSAM AYRILMAK COK ZOR GELIR ...OLURSEM YINE AYRILMIS OLURUM ....BEN AYRILMAMAYI SECERIM AMA OLMEK BENCE HAYAT GUZEL BU HAYATI 1 KERE YASAMA SANSIMIZ VAR ....EVET COK SEVIYORUM AYRILIK BENI UZECEK HATTA YIKACAKTIR AMA BUNUN BEDELI OLUM OLMAMALI ASLA .....OLUM ALLAHIN EMRI AMA BUNUN ICIN DEGIL ......
insatiablelover1

katılıyorum....
nihan

Mesaj gönderen nihan »

bende katılıyorum! ama bazen ayrılık dayanılmaz bi hal alıyo insan acaba ölsem daha mı iii olurdu die düşünmedende geçemio.....
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

yani şimdi düşünüyorum,ayrılık hiç de iyi bişi diil kabul,e ölüm?niye ölüyorum ya da kimin için ölüyorum ben,o kadar değerli olan biri zaten beni niye o duruma getirsin ki?bu yüzden ölmek ya da intihar bana zayıflıktan başka bişi gibi gelmiyo
Kilitli