Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

AYRILIK MI ÖLÜM MÜ???

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
gzyasi
Banlanmış Üye
Banlanmış Üye

Mesaj gönderen gzyasi »

:roll: :?: :shock: karışık geldi biras söylediklern bna...
Kullanıcı avatarı
fotosentez
Takımdan
Takımdan
İsim: yaprak

Mesaj gönderen fotosentez »

bende bi daha okudum da bana da karışık geldi :lol:
yani bu sorunun cevabını ancak ölünce anlayabiliriz.
hayatımız boyu olan ayrılıklarımızla ölümü karşılaştırarak...
yine karıştı ya neyse
panda
Üye
Üye

Mesaj gönderen panda »

bence ikisi de birbirinden beter!İkisi de aynı şey değil!Çünkü ikisinin acısı da farklı!Ölüm çok kötü ama...Ayrılınca sıcaklığını hissettiğin bedenin,O sıcaklığı bi başkasıyla paylaşması da çok koyuyor ya... :cry:
INFAZTEAM
Üye
Üye

AYRILIK MI ÖLÜM MÜ

Mesaj gönderen INFAZTEAM »

Bence can verir gibi ayrıldıysan, geride tutunacağın bişey kalmadıysa, yinede bir umudum var diyemiyosan, herşeyden önemlisi kendine olan saygını yitirmişsen zaten yaşamıyorsun. Bunun dışın da hiç bir ayrılık hayata küstüremez beni. :wink:
mrym
Üye
Üye

Mesaj gönderen mrym »

ayrılık daha zor en azından ölünce tamamen gitti diyip sineye çekiyosun ama ayrılık o hep war biryerlerde ulaşmak mümkün ulaşamıyorsun bu çok zor
lavinia6070
Üye
Üye

Mesaj gönderen lavinia6070 »

bende arkadasa katılıorum,,olunce en azından hep hep belkı gelır belkı arar belkı yolda gorurum dıe beklemıosun,,,
beklemnın yanına olum cok kolay kacıo
tabekıde yasamadn bılınmes ama
panda
Üye
Üye

Mesaj gönderen panda »

sana katılıyorum kardeş.İnsan hangi acıyı yaşıyorsa en büyük acı oymuş gibi gelir!...
gzyasi
Banlanmış Üye
Banlanmış Üye

Mesaj gönderen gzyasi »

iyi de kardeşlerim ayrılınca çok ufacıkta olsa bi geri dönme şansın vardır... ama ölümde hiç te öle değil...yaşadım biliyorum...
INFAZTEAM
Üye
Üye

Mesaj gönderen INFAZTEAM »

İYİDE AYRILIKTA ÖNEMLİ OLAN SENSİN ÇÜNKÜ HAYATIN GERİ KALANINDA KENDİNLE BERABERSİN. YAŞAMAK İÇİN NEDENİN VARSA YAŞA. HAYATTAKEN BELKİ BİR GÜN GERİ GELECEK . ÖLÜPTE KENDİNİ SEVENLERİNDEN UZAKLAŞTIRMAK SAÇMA. BİRDE SEN ÖLMEYİ DÜŞÜNÜRKEN O NE DÜŞÜNÜYO. BUNU BİLMEK ÖNEMLİ. BİR HİÇ İÇİN ÖLÜRSÜN. KİMSE SENİ ANLAMAZ.
panda
Üye
Üye

Mesaj gönderen panda »

sorun geri dönmek yada dönmemek değil!Tmm ölümde geri dönme şansı yok ama ayrılınca da sevdiğin kişinin bi başkasıyla olması acıtmaz mı canını?
gzyasi
Banlanmış Üye
Banlanmış Üye

Mesaj gönderen gzyasi »

haklısın ama ne biliim yaa ayrılıkta çok kötü ama ölüm kadar değil buna emin olun!!!
LaWiN
Üye
Üye
İsim: BURCU

Mesaj gönderen LaWiN »

ölüm daha beter yapar ama ayrıda olsa varlığını bilmek başka galiba ...
melek
Üye
Üye

Mesaj gönderen melek »

insanlar ölümü gereğinden fazla abartıyolar bence ölmden daha beter şeyler var ve bunlardan biri de ayrılık ölüm bi anlık bi acı ama ayrılık insanı ölmek için allaha yalvartıyo
Kullanıcı avatarı
fotosentez
Takımdan
Takımdan
İsim: yaprak

Mesaj gönderen fotosentez »

ölüm bir anlık acı mı???
canından can kopuyor ne bir anlığı?
yaşadığını bilmek bile insanın içini rahatlatıyor.yaşamaya değer diyebiliyorsun en azından.belki birgün karşılaşırız da bir saniyede olsa yüzünü görürüm diyorsun.ama ölünce çok farklı.bir anlık acı değil.emin ol.allah kimseye yaşatmasın.
panda
Üye
Üye

Mesaj gönderen panda »

ne demek ölüm bi anlık acı?Bence ölümden daha beter bi ayrılık yok!...Ayrı olsan bile o kişiden elbet bi haber alırsın bi şekilde ama ölen kişiden bi haber de alamıysun be güzelim!....Allah kimseye yaşatmasınn