Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

AYRILIK MI ÖLÜM MÜ???

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
gzyasi
Banlanmış Üye
Banlanmış Üye

Mesaj gönderen gzyasi »

KARDEŞİM NE DİON SEN YAA.... DUYDUNUZMU ARKDAŞLAR YAA ÖLÜM Bİ ANLIK ACIYMIŞ!!! HAHAHAA SEN ÖLE SAN... BELKİ SEN ÖLÜRSEN DAHA KOLAY OLABİLİR CANIM AMA EMİN OLKİ SEVDİĞİN ÖLÜRSE HİÇ O KADAR KOLAY OLMUO NE Bİ ANLIK ACI NE DE Bİ KURTULUŞ...
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Mesaj gönderen sinan »

bence acılar kıyaslanmamalı. benim için çok acı olan bi ölüm başkasını umrunda olmayabilir. ama bu benim acımın az olduğu anlamına gelmez.

Allah kimseye yaşatmasın ama ölüm büyük bi acıdır
~
ansızın gelecek gibisin..
metnazirk
Üye
Üye
İsim: hayat

Mesaj gönderen metnazirk »

yok öyLe bir şey
herşey geçer hayat kaLır...
melek
Üye
Üye

Mesaj gönderen melek »

ben sevdiğimin ölümünden bahsetmiyorum kendi ölümümden bahsediyorum eğer aşkım dediğiniz ölmüşse ondan haber alamıyosanız yaşamak anlamsızlaşıyo eğer ölünce ona kavuşacağınızı biliyosanız ölüm sizin için sadece bi anlık bi acı oluyo bence olan arkada kalanlara oluyo bi süre sonra o beni olduğu yerden görebiliyo benim de görmem için ölmem gerekiyo diyosunuz ve gerçekten ölmek için allaha yalvarıyosunuz siz ölmenin en kötü şey olduğunu neye dayanarak iddaa ediyosunuz bilmiyorum ama ben aşkıma kavuşmak için uzun zamandır ölümü bekleyen biri olmama dayanarak söylüyorum
serseriasik06
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen serseriasik06 »

ayrıldıktan sonra geri birlikte olma umudu var ama ölümde yok.Eğer ki ugruna öleceğim aşkım ölürse ben ölümü seçerim onun olmadıgı bir dünyada yasamaktan sa ölmek daha güzeldir.
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

ne bu yaaa :( ayrılık,ölüm vs. kotu kavramlar bunlar gelin arkadaslar hayatın tadını cıkaralım...
melek
Üye
Üye

Mesaj gönderen melek »

beni anlayan biri çıktı sonunda bu arada şeytan arkadaşım hayatı ölümden ya da ayrılıktan nasıl bu kadar kolay soyutlayabiliyosun merak ettim senin hayat dediğin şeyi
LaWiN
Üye
Üye
İsim: BURCU

Mesaj gönderen LaWiN »

ÇOK UZATMANIN Bİ ANLAMI YOK CANINI KAYBETMEYENE AYRILIK KOLAY TEPE TAKLAK OLMAK ÇOKMU KOLAY SANIYORSUNUZ YA AYRILIR BAŞKASINA GİDERSİN ÖLÜYE DÖNÜŞ YOK YENİ GELENLE KIYASLAMA YOK YOK YONİ YOK ÖLE BOSUNA KONUŞMAYIN ARKADAŞLAR
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Re: AYRILIK MI ÖLÜM MÜ???

Mesaj gönderen sinan »

ölüm.. ölüm de aslında zorunlu da olsa bir ayrılık.

ama

gülüşünü, bakışlarını, susmuş haykırışlarını, sıcaklığını kalbinin, kulağına en aşina sesi, kızmasını, mutlu olmasını kısacası herşeyini yani hiçbişeyini hissedemiyeceksin.. sadece düşlerine girecek soğuk bi gecede. uykularından ağlayarak uyanacaksın.. sadece bir saniye görebilmek, hissedebilmek için canını feda etmeye hazır olduğunu farkedeceksin. sadece bir saniye için...

ayrılık, halen görme ihtimalin var gözlerini, o yumuşacık kalbini hissedebilirsin o'nun. sıcaklığını hissedebilirsin halen, halen bunların hepsi için bir umudun var..

ölüm ile ayrılığın farkı bu umut olsa gerek..
~
ansızın gelecek gibisin..
blackpearl

Mesaj gönderen blackpearl »

Ölüm ayrılığın yanında biraz daha iyimser bi kavram gerçekçi olursak..Katılıyorum sinana
valerie
Üye
Üye
İsim: Melek

Mesaj gönderen valerie »

AYRILIKLA ÖLÜM KARŞILAŞTIRALAMAZ BİLE!
AYRILIK KÖTÜDÜR, ACIDIR AMA....
ÖLÜM BİR İNSANIN FELAKETİDİR! HER ŞEYİN BİTER. 'SEN' DİYE BİŞEY YOKTUR ARTIK!
Kullanıcı avatarı
fotosentez
Takımdan
Takımdan
İsim: yaprak

Mesaj gönderen fotosentez »

...ve sen bunu bile bile bizden sana uzanan onlarca eli geri çeviriyorsun...
aycell_xxx
Üye
Üye
İsim: aysel

Mesaj gönderen aycell_xxx »

acılarımı seviyorum.. farketmez ne ölüm ne ayrılık...
okyanus_derin
Üye
Üye
İsim: nilgün

Mesaj gönderen okyanus_derin »

valeria lütfen artık bu kararsızlığından vazgeç sen yaşıcaksın!!!yaşamak zorundasın.ailen için dostların için bizim için...sonuna kadar.ayrılık ölümden çok farklı, gerçekten çok.bak biliyosun işte!
lütfen
yaşamak herşey demek
sen bu dünyada varolmalısın,yok olmayı kabullenemezsin çünkü...

ayrılık ölümüm yanında hiçççççç
blackpearl

Mesaj gönderen blackpearl »

valeria açtın konuların çoğuna göz gezdirdim ve birşeyi farkettm sen ölümü kabullenmişsin bile ne yazık..Baq bende çok şey yaşadım,bende kendimi karamsarlıkların en dibine vurdum ama hiç birsaman ölümle yaşam arasındaki ince çizginin anlamını yitirmedim..Söyledin her cümlede bir umut var sen bilmesende ve kabullenmesende,sen burdasın aramızdasın..Bizm için,ailen için tüm sevdiklerin için yaşamalısın..Bırak çevreni herşeyden önce KENDİN için yapmalısın bunu..Bi düşün karanlıkların içinde bi ışık mı dilenmek istersin yoksa aydınlıktaki bi karanlıktan kurtulmaya çalışmayı mı ??