Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

AYRILIK MI ÖLÜM MÜ???

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
valerie
Üye
Üye
İsim: Melek

Re: AYRILIK MI ÖLÜM MÜ???

Mesaj gönderen valerie »

ÇOK BUNALDIM!
Belgin
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen Belgin »

öLüM çoğu şeyDeN kurtuLuŞ gibi geLmezMi zateN...eğer karşındaki bi yaşamSa taBİki ayrıLık en aCı oLaNı...
blackpearl

Mesaj gönderen blackpearl »

BUNALMAK = BUNALIM
bunalım nedir biliomusun sorunlardan kaçmak gibi bişe kabullendiğini kabul etmeye çalışmak..Boşa vakit harcaman kısacası..hayat durmadan zehirli oklarını üstümüze atıor doğru ama savaş!Gücün mü kalmadı savaşıcak,attın mı kılıcı elinden?? İİ o da tamam ama kalkanını niye bırakıyorsun ki yara almış olabilirsin ama savaş bitmedi..Çok kayıp verselerne ne zaferler kazandı milletler bu sayede onlar SAVAŞTAN HİÇ ÇEKİLMEDİ...

(valerie 16 yaşındasın daha..Bak burcun da aslan nerde yaşam sevincin??)
valerie
Üye
Üye

Mesaj gönderen valerie »

BENDE BUNU ANLAMIYORUM ZATEN! 16 YAŞINDA NEDEN BEN? YAŞITLARIMIN YAPTIĞI ÇOĞU ŞEYİ YAPMIYORUM, YAPAMIYORUM. NEYİN BEDELİ BU?
blackpearl

Mesaj gönderen blackpearl »

Neden sen?? Bu soru oldukça bencil sorulmiş bir sorun çok üzgünüm..Çünkü aynı soyuru sorup yanıtlarını bulamayan kaç kişi var haberin var mı senin??Bu soruyu kendine sorabilme fırsatı bulamayanlar da var..!Yaşadın herşeyin bedeli var..YAŞAMANIN BEDELİ bunlar evet belki çok ağır ama seninde bunları kaldıracak gücün var herkes gibi..
valerie
Üye
Üye

Mesaj gönderen valerie »

GÜCÜM KALMADI DAYANMAYA!
okyanus_derin
Üye
Üye
İsim: nilgün

Mesaj gönderen okyanus_derin »

blackpearl çok haklı valerie
10yıllık bi ark.ım var o da yaşıtlarının yapabildiği bazı şeyleri yapamıyo ama çokkk mutlu.
o da zamanında çok sorun yaşadı bu yüzden ama senin yanında olduğu gibi onunda yanında dostları ailesi vardı(annesiyle babası ayrı).ama o çok mutsuzum, hiç bişeyden zevk alamıyorum,neden bunlar benim başıma geldi diye hergün kendi kendini öldürüyodu.ameliyat olduğu yaz yalnız kalmsın,canı sıkılmasın diye her gün sabahtan akşama kadar onun yanına gidiyodum onun bu düşüncelerini hergün tekrar tekrar dinliyodum her gün tekrar tekrar bu düşüncelirinin boş olduğunu anlatıyodum ona.

bi sabah o da bu düşüncelrin çok saçma olduğunu,yaşamın ona büyük bir armağan olduğunu anlamıştı.o sabah benimde hayatımın en güzel sabahıydı.kardeşim herşeyin farkına varmıştı; evet belki bi bacağı artık yoktu ama o hala yaşıyordu.yaşam ona verilmiş en büyük armağandı,yanında sevdiklerinin olması...

şimdi anadolu lisesinde 2.sınıfta okuyo.çok mutlu,istediği her şeye sahip,onu seven bir sürü dostu var ve bütün bunlar için her an Allah'a şükrediyo.

senin diğerlerinden hiç bi eksiğin yok.onlar ne yapabiliyorsa sende yapabilirsin valerie .
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

pentagram'ın sonsuz adlı şarkısı tam senin için yazılmış valerie..

Sanırsın dağlarda yol olmaz
Usanırsın kalbinde güç kalmaz
Uzanırsın yarın olmaz.

Zor günlerin ardında huzur olmaz ki
Her zaman umutlar yön bulmaz
Yarın olsa da beklenen gün olmaz.

Sözlerim gerçektir yüreğim kardeştir her zaman
Umudum sonsuzdur uğraşım bitmez hiç bir zaman
Geliyor geçiyor zaman dönüyor durmuyor dünya
Geliyor geçiyor hayat dönüyor durmuyor dünya.

Sanırsın yalnızlık tek dostun
Aldanırsın kaçmakla bitmiyor
Hiçbir zaman yalnızlığın

Sözlerim gerçektir yüreğim kardeştir her zaman
Umudum sonsuzdur uğraşım bitmez hiçbir zaman..

bu sözlerin üstüne de hala karamsar olmaya devam edersen benden bu kadar.. :idea:
aycell_xxx
Üye
Üye
İsim: aysel

Mesaj gönderen aycell_xxx »

evet kesinlikle dinle bu şarkıyı ve haykır: bu dünyada ben de varım kolay kolay da gitmeye niyetim yok.. umutsuzluk kötüdür canım, umutlsaını yeşertip sarıl dört elle. yine de yaşamak istemiyorsan...sen bilirsn, hayat senin :evet: