Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

ayrılıklar olmasa ne güzel olurdu

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
atila.61

ayrılıklar olmasa ne güzel olurdu

Mesaj gönderen atila.61 »

ayrılıklar olmasa ne güzel olurdu değil mi arkadaşlar
matilla

Ayrılıklar olmasaydı ?

Mesaj gönderen matilla »

Ayrılıklar olmasaydı, o zaman beraberlikler de bir zorunluluk haline gelmezmiydi. Birisi ayrılmak istemiyor diye öbürüde ona mahkum kalmazmıydı? Ayrılıklar bana göre anlaşamamanın doğal bir sonucudur. Birbirleriyle anlaşamayanlar sonunda birbirlerini terkederler. Her terk ediş aynı zamanda bir terk ediliştir, buna kimse karşı koyamaz ve doğrusu da budur. Keşke anlaşmazlık olmasaydı diyebilirdik ama bu seferde hepimizin her konuda aynı şeyleri düşünmesi gerekirdi. Peki bunu istermiydik ?
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Mesaj gönderen Adventureman »

Tabıkı de Arkadasım Ayrılıklar Olmasa Hayat Cok Guzel Olurdu Kımse Uzulmez dı. Ama Olayın Bır de Su Yonu Var Aslında Ayrılıklar Bıze Ne Kadar Sevdıgımızı Yada Sevıldıgımızı Gosteren Bırer Ornektır ...
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

ayrılıklar olmasa

Mesaj gönderen hazan »

ayrılıklar olmasa mutluluktan başımız dönerdi, kavuşmalar anlamını yitirir ve karşımızdaki insanın bizi kaybetme korkusuyla neler yapabileceğini asla öğrenezdik. keza aynı şey bizim içinde geçerli. soruyorum arkadaşım ayrılıklar olmasa aşkın gerçekliğinden şüphe etmezmiydin?
atila.61

şüphesiz dünya zıtlıklar üzerine kurulmuş,ışık-gölge,aydınlık-karanlık gibi zıtların biri olmasa diğeride anlamsızlaşacak muhakkak ama bunları bilmem aydılıkta iken karanlığı veya beraberken ayrılığı dilememi gerektirmiyorki sadece ayrılıklar olmasa idi diye diledim ve yazılarınız güzeldi teşekkürler
AYSEGUL

Mesaj gönderen AYSEGUL »

ADVENTUREMAN ARKADAŞIMIZA KATILIYORUM. :wink:
atila.61

en vurgun zamanlarda paylaştınız tekrar teşekkürler ayrılıklarda aşka dair hala biliyorum takıldım belki olmasa idi ne güzel olurdu diye düşünüyorum hala.Değer var değer verilmesi var ama ayrılık hala var...Ve olacak,ve pişirecek ve olgulaştıracak ama yine var olacak.Olmasa idi ne güzel olurdu.Kızgınlık olmasın lütfen...Olsa bile
atila.61

Tarih: Çarşamba, Ocak 25, 2006 11:30 Mesaj konusu: ayrılıklar olmasa

--------------------------------------------------------------------------------

ayrılıklar olmasa mutluluktan başımız dönerdi, kavuşmalar anlamını yitirir ve karşımızdaki insanın bizi kaybetme korkusuyla neler yapabileceğini asla öğrenezdik. keza aynı şey bizim içinde geçerli. soruyorum arkadaşım ayrılıklar olmasa aşkın gerçekliğinden şüphe etmezmiydin demiş arkadaşım mutluluktan başımızın dönmesi,bizi m kaybedilmemiz korkusunun olmaması kötü şeyler mi;ve ayrılık korkusumudur aşkı gerçek klıacak olan.
DiLoS
Üye
Üye

Mesaj gönderen DiLoS »

ayrılıklar olmasaydı kavuşmalarn bi anlamı kalmazdı ki... nasıl mutsuz olmadan mutluluğu anlayamıyosak yada karanlık olmadan ışığı... ayrılık olmadanda birlikteliğin güzelliğini anlayabileceğimizi sanmıyrm... :roll:
secretlove

SEVDA YALNIZ SEVMEKMİŞ HAYAT SENİNLE OLSUN BEBEK YÜZLÜ

Mesaj gönderen secretlove »

Sevdalar bana hep gözyaşı getirdi dertlerim zincirim oldu sana koşan sevgimde. Sen sessiz kaldın dertlerime el uzatmadığın güzeller güzelim.. Bir tek sen unutulmadın yıllar geçsede çocuğunda olsa unutamadım seni bebek yüzlüm. Sana karşı hep bir umut kaldım içimde sevdanı öldüremedim yüreğimde Ben de böyle sevdim işte arkadaşlar bana yardım eden yok mu???? :cry: Arkadaşlar cevabınızı bekliyorum
selam_ettin

Mesaj gönderen selam_ettin »

Bencede olmasa...Aşkımı Özlüyorum,herkesi özlüyorum...Gurbetçi olmak zor...
selam_ettin

Mesaj gönderen selam_ettin »

çok özlüyorum arkadaslar çookkkkk...
lactamaeon

Mesaj gönderen lactamaeon »

ya niye hep karşı tarafın sevgisi ekseninde dönüyo ayrılığın iyi olup olmaması?

"onun sevgisinden emin olamazdık"...

"birlikte olduğumuz zamanların kıymeti olmazdı".. vs.

bunlar doğru...ama karşıdakinden önce şunlar var: hala ilk sevgilimle olurdum...(birçoğumuzun en acemice yaşadığı ve harcadığı esgeçilmiş ilişkiler değil midir onlar?)

yani son sevdiğimi hiç bulamazdım

mutsuz ola ola (ve ede ede) devam ederdim...büyüyemezdim...

ayrılıklar iyidir ama bir sınama, emin olma, garanti verme aracı olarak değil, hayatına yön verme, geride bırakma, geriye çekilme, yalnız kalma cesaretini gösterdiği için iyidir,
lactamaeon

Mesaj gönderen lactamaeon »

secretlove'a

unutma, tam gaz devam et ne hissediyosan onu hissetmeye...ama ağlamadan, sızlanmadan, şikayet etmeden, umutsuzca sev...yorulana kadar...yüce yüreklilikle...karşılık beklentisinden uzak...çok var öyle ömür geçirmeyi tercih eden...onlardan biri de niye sen olmayasın? bakarsın unutursun, unutmazsan da ne şanslı olursun ama...
atila.61

Bir gündü hava ılık ve cadde kalabalık
Bir kadın sapıverdi önümden dönemece
Yalnız bir ahenk sezdim arkasından ipince
Ve görmeden sevdiğim işte bu kadın dedim
Çarpıldım,sendeledim.........................

Bir gündü mevsim bayat ve esnemekte hayat
Bir tabut çıkıverdi köşeden üç beş adam
Yalnız bir ahenk sezdim çerçevede bir endam
Ve tabutta görmeden sevdiğim o kadın var,anladım
Bir köşede ağladım.