Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

babilin asma bahçeleri(eş ruhuma)

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
emotion

babilin asma bahçeleri(eş ruhuma)

Mesaj gönderen emotion »

Babil'in asma bahçelerinde iki kız yürüyordu;biri yeşile çehrelenmiş,diğeri yok!Orman senfonilerinde geceleyip olmayana aşık oldu.Diğeri ben O'yum diyordu.Sessizliği dinledim.
Mutluluk ağaçları çizdiler kökleri meyvaları görünmeyen."onların sözlerini karıştırın birbirlerini anlamasınlar diye..."
Öteki beni bilemediler bendeki.Babil kulesi yükselirken sırların ardında yabanıl uğultular,gökler yarıldı çatırtılarla.Sabaha karşı salıncaklarında kutsal atlılar ve aynalarda tanıştığım başkaları,beni sonsuzluğa karıştıran en eski ezgiyi söylüyorlar.
SOYUN üzerindekilerden tenine yapışmış ıslak boğucu giysiden UYAN!
..........
"Aynı şeylerden söz ediyoruz" diyor biri;küflü gülümsemeli kuşgagalı.Söküp atabildiğim tek tek koparırcasına haykırışlarla bulanık mırıltılar.
Ne arıyorum burada?
Boşluğu arar gibi!
.............
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen kumralada »

:shock:
nova

Mesaj gönderen nova »

:(
darkfriairs

Mesaj gönderen darkfriairs »

Bo çok güzel sen mi yazdın_?
metalipsis

Mesaj gönderen metalipsis »

kelimelere hükmetmek cemil meriç gibiyse
eyvallah...
emotion

Mesaj gönderen emotion »

bu yazı ilhan iremin eşi hansu ireme aittir umarım beğenmişsinizdir.
buralardangitme

Mesaj gönderen buralardangitme »

bu yazı evet belki başkalarına ait ama benim yüreğime en çok dokunan hayatıma en çok anlam katan seni bana yaşatan sözle bunlar.en yakın zamanda beklenen cevabımla döneceğim sana eş ruhum.......
maksit
Üye
Üye

Re: babilin asma bahçeleri(eş ruhuma)

Mesaj gönderen maksit »

mükemmel.. ilhan irem kendi gibi birini bulmuş..
ne denir..