Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

bana söz ver...

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
senem87
Üye
Üye
İsim: SENEM

bana söz ver...

Mesaj gönderen senem87 »

ne için söz vermiştin ona? hatırlıyor musun hiç? peki neydi o sözün...?
hoca1982
Üye
Üye
İsim: selçuk

Re: bana söz ver...

Mesaj gönderen hoca1982 »

Asla kimseye karşı art niyetli olmayacağım,asla içimde kopan fırtınaları kimseyle paylaşmayacağım,asla asla insanlara karşı kırıcı olmayacağım(Ant gibi oldu :D )Bu hayat biter o yüzden herkesi severek yaşayacağım.... :) :)
Bu şekilde sözler vermiştim ama şuan gerçekleştirmeye başladım çünkü artık onu unutmaya ve sevmemeye başladım....
menoktadenokta
Üye
Üye
İsim: MeHMeT

Mesaj gönderen menoktadenokta »

eğer ayrılırsak sigaraya başlayacağım ve bu güne kadar yapmadığım şeyi önüme çıkan ve benimle olmak isteyen kadınlarla birlikte olacağım.. ve ayrıldık söz verdiğim gibi yaptım...
Kullanıcı avatarı
SERAPben
Takımdan
Takımdan
İsim: SERAP

Mesaj gönderen SERAPben »

Peki Mehmet mutlu olabildin mi bari?
menoktadenokta
Üye
Üye

evet çok mutluyum. o nişanlandı belkide evlendi artık unutmanın zamanı gelmişti ve şuan çok mutluyum. sigarayı çok azalttım kadınlarlada eskisi gibi değilim. mutlu olmak varken bu dünyada...
Kullanıcı avatarı
SERAPben
Takımdan
Takımdan
İsim: SERAP

Mesaj gönderen SERAPben »

İlginç bir söz veriş gibi gelince bana sormak istemiştim.Yine de mutlu olmana sevindim :wink: Aşk kendine acı çektirmek değil bana göre ve aşk acısı bir insana böyle sözler verdirmemeli!..
menoktadenokta
Üye
Üye

böyle söz verdim çünkü o zaman kadar ne sigara içmiştim nede bir kadınla birlikte olmuştum. sen gidersen ben biterim manasında ama gitti ve bakmadı bile geriye. artık bende bakmıyorum geriye bitmişse bitmiştir.
Kullanıcı avatarı
pyrazine
Takımdan
Takımdan
İsim: Ahmet

Mesaj gönderen pyrazine »

Ne yaparsan yap bazen olmuyor, şarkıda dediği gibi. Bir yerde hayatı olduğu gibi kabullenmek lazım sanırım. Başkalarının gerçek acılarını düşündükçe aşk acısı yalanmış gibi geliyor artık. Belki biraz garip bir bağlama olacak ama 17 şehit verdik. Allah geride kalanlara, annelerin yüreklerine sabır versin.

Sigara içerek ve başkalarıyla beraber olarak yine kendine zarar verirsin. Bir gün yine gerçekten sevdiğin biri çıkar ama sağlığın çoktan bozuluş olur, yaptıklarına pişman olursun. Ben şahsen mutlu olduğuna inanmıyorum çünkü o niyetle hareket ettiğin sürece her içtiğin sigara ve her beraber olduğun kadın sana onu hatılatır. Hatırlamışsın ki buraya bile yazdın.

Sevgiyi vermesini bilmek lazım ki karşılığını görelim. Ben verebiliyormuyum? Sanırım hayır. Biri sana sevigisini vemedi diye diğerleri de vermeyecek değil ya!

Maddiyatın her geçen gün maneviyatın daha bir önüne geçtiği bu dünyada inşallah gerçek sevgiyi buluruz...
melodi61
Üye
Üye
İsim: funda

Mesaj gönderen melodi61 »

söz vermiştim bir çok şeye ama en önemli sözüm ondan önce ölmeyeceğimdi...
senem87
Üye
Üye
İsim: SENEM

Mesaj gönderen senem87 »

belki de unutulmuş bir sözdür geride kalan...
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

Bir daha aşık olmamaya söz vermiştim kendime ve 5 yıl geçti, ben hala sözümü tuttuyorum ve tutmaya devam edeceğim...
Kullanıcı avatarı
divane86
Takımdan
Takımdan
İsim: GÜLDEREN

Mesaj gönderen divane86 »

bana verilen sözler tutulmadı bende söz vermekten korkar oldum sonundaki hayal kırıklığını bildiğim için... :!: