Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

bana yardım edin

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
Kullanıcı avatarı
divane86
Takımdan
Takımdan
İsim: GÜLDEREN

bana yardım edin

Mesaj gönderen divane86 »

şu an bir birlikteliğim var be yaklaşık 11 yıldır devam ediyor tabi aralıklarla uzun ayrılıklar da yaşadık. şuan beraberiz ama bu ilişkide beni rahatsız eden bişeyler var tam olarak anlatamadığım bişeyler. benimle eskisi kadar ilgilenmiyor beni bu kadar ilgiye alıştıran kendisi olmasına rağmen. ben aramazsam aramaz msj atmaz ben msj atsamda karşılık vermez. bu yüzden sürekli sorunlar yaşıyoruz. ilgilen biraz benle dediğimde sende benle ilgilen diyo belki haklı ama bende karşılık almadan ne kadar dayanabilirdim ki? bazen düşünüyorum acaba benmi abartıyorum ben mi üzerine gidiyorum. beni böyle şeylere alıştıranda o ama bilemiyorum işte. 3 haftada 7 kilo verdim ne yapacağımı bilemiyorum lütfen bana yardım edinnn..... LÜTFEENNNNN......
selcukaydin

Re: bana yardım edin

Mesaj gönderen selcukaydin »

11 yıldır devam ettiğine ve sen 20 yaşında olduğuna göre sanırım 9 yaşında çocukca başlayan hislerle başlamış ilişkiniz ve zaman geçtikçe yaşanılması gerekenler tüketilmiş... yardım etmek değilde konuya yorum yapmak istiyorum ilişkiler zaman geçtikçe farklı boyutlara gidiyor ve heyecan azalınca da hiçbirşey eskisi gibi olmuyor... yani 11 yıl da insan beynin de ve hislerinde çok şey değişebiliyor , fazla üstüne düşme derim ben de nacizane bir aşk mağduru olarak...
valerie
Üye
Üye
İsim: Melek

Mesaj gönderen valerie »

canım bence bizim dememizle olacak bir şey değil.. sana ne kadar yardım edebiliriz ki? ne seni tanıyoruz ne de onu.. sence bizim dediklerimizin ne kadar yararı olabilir?
Kullanıcı avatarı
divane86
Takımdan
Takımdan

evet çok erken bi yaşta başladık ama 6 yıl ayrı kaldık ve bu bizim değil ailelerimizin kararıydı ve haklılardı. çok karışık bi mevzu yani bizimkisi etrafta ilişkimize onay verenden çok vermeyenler var yıllardır bu böyle. bu kadar sorunuma rağmen herşeyi eksiksiz anlatabileceğim bir insan da yok etrafımda o yüzden ben de böyle vurdum kendimi nete. ayrıca cevap yazdığınız için sağolun.
kemanci
Üye
Üye
İsim: yelda

Mesaj gönderen kemanci »

Tamamen Selçuk'a katılıyorum.9 yaşında ne gibi isteklerle başladınız şimdi nereye vardı bunları düşünmek gerek.O derece büyük bir fark ki bu,mesela sıcak sıcak örnek vereyim bu sabah orta sona giderken babama yazdığım bir yazı buldum kitaplarımın arasında.Aman Allah'ım neler yazmışım!! Nasıl çocukça düşünceler!! kaldı ki siz 9 yaşınızda başlamışsınız.Bence senin için bunu kabullenmek ne kadar zor olsa da bu artık sevgiden çok alışkanlık halini almış.
Zaten ilgisiz olmanın kafaya takıldığı ilişkiler genelde sevgiye duyulan şüpheden oluşuyor.Sen de içinde onun seni ve hatta senin onu sevdiğine inanabilseydin ilgisizlik bu kadar sorun olmayacaktı belki de.
İletişim sorunu var mı bilmiyorum ama bir kere başbaşayken isteklerini değil de seni rahatsız eden şeyleri anlat bakalım.Ama suçlayarak değil.Bu daha kötü duruma sokabilir.
Belki de şu aralar çok yoğundur.Ya da hepimize olmaz mı bazen en sevdiğimiz şeye karşı bile ilgisizlik,hatta sevgisizlik! Geçici bir dönem olabilir.Fazla üstüne gitmezdim ben olsaydım.
Dediğim gibi çeşitli ihtimaller var.Ve bunu zaman gösterecek.Sen bu arada kendine dikkat et.Ne o 3 haftada 7 kilo? Unutma hiçbirşey senden önemli değil.Kendini harap etme.Ben herşeyin olacağına varacağına inanırım.Bİr adaçayı yap bakayım kendine.Sinirlendirme beni=))
Bu arada biz dert paylaşmayı severiz.Asıl sen bize güvenip içini açtığın için teşekkür ederiz.
Kullanıcı avatarı
divane86
Takımdan
Takımdan

:) çok teşekür ederim arkadaşlar hepinize çok teşekür ederim :)
Rkoycu
Üye
Üye
İsim: rüştü levent

Mesaj gönderen Rkoycu »

Hiç canını sıkma boşuna derim ve zaten sana söylemeye bir şey bırakmamış arkadaşlar tebrik ederim sizi...
menoktadenokta
Üye
Üye
İsim: MeHMeT

Mesaj gönderen menoktadenokta »

söyleceğim tek şey
"Sana değer vermeyene sen de değer verme"
Kullanıcı avatarı
carizma
Takımdan
Takımdan
İsim: Sinan Seyda

Mesaj gönderen carizma »

Yelda'ya ve katılıyorum.Hiç kimse senden önemli değil.En önce sen kendini toparla.Sonra diri kafayla arkadaşlarımın söylediklerini kendi düşüncelerini birleştir.Bir karara var.Ama ilk önce sağlık bunu unutma.Adaçayını iç.Sinirleniyor bak Yelda.. :)
Kullanıcı avatarı
divane86
Takımdan
Takımdan

:D :D