Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Barış Akarsu

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Mesaj gönderen Adventureman »

İnsanlar Artık Kendılerı bır Seyler Uretmek Yerıne Baskalarının Eserlerını Yorumlar Olmuslar. Tabi Boylesı Daha Kolay ve Zahmetsız Maddı ve Manevi Olarak ... Yaptıgınız Iste Bıraz Emek Olmalı... Diger İnsanların Emeklerıne de Saygı Gostermelıyız ...
LizaRd_KinG

Mesaj gönderen LizaRd_KinG »

bence tam olarak tarzını belirleyememiş kişi..
scalon
Görevli
Görevli
İsim: güLşah

Mesaj gönderen scalon »

LizaRd_KinG, yazdığın cevaplardaki eksikleri ve yanlışları düzelttim gözüme çarptığı kadarıyla. o kadar kelimenin arasında bir veya iki kelimede 2-3 sesli harfi eksik yazmak ne sana bir fayda sağlıyor ne de bize arkadaşım. mümkün oldukça dikkatli yazarsak sevineceğiz.
bu arada dikkatimi çektiği için sana ithafen yazdım bu mesajı. forumda sadece sen değilsin bu hataları yapan. yanlış da anlamazsın umarım. bir nevi "kızım sana söylüyorum gelinim sen anla" durumu. bir de aşağıyı okursanız sevineceğim.

lutfen-okuyun-t1973.html
LizaRd_KinG

Mesaj gönderen LizaRd_KinG »

aslında bu yapılan cep telefonu smslerinden kalan bi alışkanlık..daha az karakter harcamak ve daha hızlı yazmak adına olan birşey dikkat edicem bundan sonra...
scalon
Görevli
Görevli
İsim: güLşah

Mesaj gönderen scalon »

ilgine teşekkür ederim =)
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

cok calısması lazim cok...:)
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

gayet güzel
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
seboist
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen seboist »

sesi çok güzel ayrıca albümünü de beğendim
RomanticaL
Üye
Üye

Mesaj gönderen RomanticaL »

Bence Güzel Söylüyor Özellikle "Kimdir 0" Hrika Olmuş

Yeni Ama Diger PopStarlar Gibi YokIlup Gitmese Bari
hndn
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen hndn »

o şarkısı da bütün kasetteki şarkılar da güzel bence umarım kaaset çıkarmaya devam eder.sesi de güzel bence. o şarkı süper zaten çok anlamlı 'kimdir o'.hakikaten anlayana tabi...
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

fazlasıyla başkalarına benziyo...
kendi olmalı ve bunun için çok çalışmalı...
kızlar için değil müzik için uğraşmalı...
yalnizligimsanaemanet
Üye
Üye

Mesaj gönderen yalnizligimsanaemanet »

"kimdir o" bence de iyi bi sarkı.ama barıs akarsu keske bu kadar baskalarına benzemese...
tughcheee
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen tughcheee »

Bence BARIŞ hiç kimseye benzemiyor ve gayet güzel şarkılar yapmış 'Düşmeden bulutlarda koşmam gerek'te süper bir albüm olmuş. 'Yaz demedim' , 'Ben' , 'Vurdum en dibe kadar' dinlenmesi gereken öncelikli parcalar dinleyin eminim çok begeneceksiniz..
Kullanıcı avatarı
fotosentez
Takımdan
Takımdan
İsim: yaprak

Mesaj gönderen fotosentez »

çoğu zaman büyük sanatçılar bile anonim şarkıları yada başkalarının şarkılarını seslendiriyorlar.bu bir eksiklik değil bence.hem barışın sönüp kaybolacağını sanmıyorum.oyunculuğu da gayet iyi.kendine has çok güzel bir sesi var.emin olun o eski şarkılarla karşımıza çıkmasa bile meşhur olurdu yine şimdiki gibi.sonuçta o yarışmada onu oylarıyla birinci yapan bizim halkımızdı.demekki çoğunluk onu zaten seviyor.bencede çok güzel parçaları var...sesi de hoşuma gidiyor...
Kullanıcı avatarı
FDkolik
Üye
Üye
İsim: Ayşe Nur

Mesaj gönderen FDkolik »

sesi,fiziği her şeyi mükemmelde şu dizi işi hiç olmamış bence...yani sesiyle birinci olduğu bir yarışmadan sonra bir iyi müzisyen olmak için adım atacağı yerde başarısız şöhret arayan birisi gibi dizide rol aldı...yani tam bir hayal kırıklığı oldu bana.......keşke oynamasaydı yani....