Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Başak burçları buradan...

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

scream olayı fazla abartmayalım anladığın kadar reaksiyon göstermedimm sadece takılma babındaydı,şaka olayını da anladım heralde zaten şu sitede ben de olmasam çatlardın heralde :lol: herneyse ama şimdi ciddyim,senin yazdığın şeyler karşılaştığın insanların özellikleri olması sakın,herşeyi de burca mal etmek doğru olmasa gerek!ben bu kadar vahim olduğumuzu sanmıyorum,sen gene nerde ne kadar yanlış insan varsa onu bulmuşsun heralde :lol:
Scream

Mesaj gönderen Scream »

evet sanırım haklısın meliss nerde abuk subuk insan var nerden yanlış insan var gidip buluyorum şansa bakki çoğu başak burcu oluyor :) neyse dediğin gibi sen olmasan burada ben gerçekten çatlarım herhalde iyiki varsın :oops: ama dipnoisti nin yazdığı yorumada sonuna kadar katılmadan yapamıyorum kendimi
zaten bayanların çoğu çekilmez oluyor.ve bu sadece bir ilişki içinde oluyor.yani bir bayanla sosyal arkadaş ve dost olabilirsiniz.ve bu bayan bir başak kadınıysa çok iyi bir sırdaş olabilir
ama gerçekten bu durumyani bir bayanla çok güzel arkadaş olunabiliyor ve benim çok güzel sosyal anlamda kız arkadaşlarım var ama iş sosyalden çıkıp fizik dersine dönüyor :)
dipnoisti

Mesaj gönderen dipnoisti »

fizik dersi mi?sosyal den fiziğe he.bayağı yol katediyorsunuz demek ki. 8)
Scream

Mesaj gönderen Scream »

demek istediğimi tam anlatamadığımı sanıyorum dipnoisti
FauL

Mesaj gönderen FauL »

en kolay kandırılan insan da başaktır. ben başağım :lol:
Misafir

herkese selam

Mesaj gönderen Misafir »

ben de sizlerden biri yani yani burç olarak başak olmaktan son derece memnunum ve en sevdiğim özelliğim de kararlılığım titizliğim ve azmim
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

hiç de bile adem??başak detaycıdır,dikkatlidir....
evrimerden

Mesaj gönderen evrimerden »

ben de başağıııııııım
KinG_Of_WolFs

Mesaj gönderen KinG_Of_WolFs »

Ben de başağım ve çok mutluyum ;)
insatiablelover1

Mesaj gönderen insatiablelover1 »

başakların çok temiz bi yüz ifadesi oluyo.çok sewerim başakları acaip dürüst insanlar.. :lol:
phaselisb

Mesaj gönderen phaselisb »

:D arkadaşlar bir başakla çıkıyorum uzakta olduğu için pek görüşemiyoruz.. söyleyin bana sadık bir burçmudur. bu başak.
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

güven apayrı bir olaydır. birbirinize karşı saygınızda var ise kimsenin aklından bile geçmez. İkili konuşmalarda bile dikkatli davranılır.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Mesaj gönderen Adventureman »

Bende Başak Burcuyum Ben Burclarla fazla ılgılenmem ama dıger arkadaslarımızında dedıgı gıbı Başak Burcundan olanlar Kendımden ornekle durust sevecen ıyı nıyetlı ınsanlar gıbıler ...
buket

Mesaj gönderen buket »

bende başak burcuyum kötü bi huyu vardır yani bende var acayip alıngandır olmadık şeylere alınırlar :D ama sevdiklerine sağdıktırlarda geneli dieyim + herşeyi en iisini yapmak isterler + azimlidirler yaf başaklar bi başka yaa :D :D
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

dimi yaaa :D
başak dedin mi olay bitmiştir 8)