Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Başak burçları buradan...

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
CANliHAYALet
Yeni Üye
Yeni Üye

Re: Başak burçları buradan...

Mesaj gönderen CANliHAYALet »

[bende başak burcuyum normlara göre ama burçlara inanmam inananlardan nefret ederim..
prenses
Üye
Üye

Mesaj gönderen prenses »

tam bir başak burcu kızıym..burcumun tüm özelliklerini gösteririm....titiz çalışkan olmak en belirgin özelliklerimdendir....
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

Eylül'de doğdum ve bununla gurur duyuyorum (nedendir bilinmez)
titiz olmak, detaycı olmak, herşeyi biliyo olmak vb. sözlerin çoğu doğrudur.
ama asıl önemlileri benim için duygu yüklü olmak, sadık olmak, hümanist olmaktır.
güneş batıyorken ve hafiften yağmur yağarken ince bir rüzgar eserse o gün benim en güzel günümdür. yağmurdan sonra ıslak toprağın kokusu yeter beni hüzünlere daldırmaya. öyle zamanlarda hep dışarı çıkarım. o anın tadını her zaman bulamam çünkü. Hüzünlü kalmayı severim, mutlu olduğum ortamda da çok gülmeyi, utangaç ama rahat olduğu yerde gevezedir başak ya da ben :lol:
başaklar genellikle başak olmalarından memnundurlar ve benim de dikkat ettiğim bi konu var oğlaklarla iyi anlaşırlar :idea:
lavinyaa
Üye
Üye

Mesaj gönderen lavinyaa »

bende başak burcuyum
ama özelliklerini pek taşımam
bu yükselen burcumdan kaynaklanıyo olabilir mi
we yükselen burcumu nerden öğrenebilirim her sitede farklı çıkıyo
:D :D :D
yalnizligimsanaemanet
Üye
Üye

Mesaj gönderen yalnizligimsanaemanet »

ben de basağım.yakınımdakiler fazla düzenli olmamdan zaman zaman yakınsa da ben de bu özelliğiyle gurur duyanlardanım. :) bi de sanırım bu da tüm basaklarda var; basak burcunu da, sonbaharı da, eylül ayını da cok seviyorum.duygusal insanlarız ya o bakımdan heralde :)
penthesilea
Üye
Üye

Mesaj gönderen penthesilea »

kumralada yazdı:güzel bişey ayrıntıları farkedebilmek,ben bir yerde şöyle bişey duymuştum-hayat ayrıntılarda gizlidir-küçük seyleri öenmsemek gerek,bence bu burcunun en güzel özelliklerinden biri.
puahha şeytan ayrıntıda gizlidir onun aslı
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

yalnız çok ilginçtir ki; eğer bir sitede burçlarla ilgili bi konu açılmışsa ilk önce başak burçları açar..
bakın mesela diğer burçlar böyle bir ihtiyaç duymuyo :D
galiba biz biraz egolarımızın okşanmasından hoşlanıyoruz :)
gocmen
Üye
Üye

Mesaj gönderen gocmen »

iki tane başak burcu arkadaşım var ve ben terazi olarak diken üstünde oturuyorum hep;aman yanlış anlamasın,acaba noldu ki şimdi?kesin çekip gidicek........valla bizimki de can yaa :lol: bi de ben koç ya da aslan olsaydım nolurdu acaba?yani kimse yanlış anlamasın ama bi de terazilerle başakların iyi geçindiklerini söylerler doğru da....ama bir yerde balata kopuyo ki bazen en doğrusu uzak durmak diyorum ve hiç birşeye bulaşmıyorum.... :wink:
molibden
Üye
Üye

Mesaj gönderen molibden »

valla göçmen katılıyorum sana :?
rodi
Üye
Üye

Mesaj gönderen rodi »

walla arkadaşlr bende başak burcuyum ve hiç mi hiç şikayetçi deilim hem hayatın detaylarına dikkat etmenin nesi kötü hayat ayrıntıda gizlidir ve bizi mutlu kılan küçücük ayrıntılardır...DEMİ AMA :)