Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Başak burçları buradan...

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
dipnoisti

Başak burçları buradan...

Mesaj gönderen dipnoisti »

ben başak burcuyum ve gerçekten memnunum...hani memnun olmasam da kurtulma fırsatım yok hani..
sadece ayrıntılara fazla takılmak gibi bir sorunum var...aşırı ayrıntı koması.düşünsenize.
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen kumralada »

güzel bişey ayrıntıları farkedebilmek,ben bir yerde şöyle bişey duymuştum-hayat ayrıntılarda gizlidir-küçük seyleri öenmsemek gerek,bence bu burcunun en güzel özelliklerinden biri.
KinG_Of_WolFs

Mesaj gönderen KinG_Of_WolFs »

Walla bende başak burcuyum ve memnunum...
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

dikkatimi çekti hemen bir başak burcu olarak. tam olarak bütün özelliklerini bünyemde barındırdığıma inanıyorum. doğduğum aya da bakarsanız -eylül- siyahla beyazın arasına sıkışmış gri bir ay olarak nitelendiriyorum. bazen soğuk bazen alabildiğne yazdan kalma bir sıcak...
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

kendi düşümcemdir fazla tepki almayacağımı sanıyorum ama başak burcu 4 tane kız arkadaşım oldu dördüde rezaletti nasıl derler yanlış kişilerdi başak burcu kadını ile tanışınca nasıl oradan uzaklaşacağım planları yapıyorum
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

düşüncene saygıyla... bende şu anda bi başakla beraberim. ve iki başak arasında bi ilişki bazen çekilmez oluyor... yani sana katılmıyor değilim...
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen kumralada »

başak güzeldir ya,benim meliscimde başaktır. :wink:
bence gayet uyumlu bir burç ama titizlik konusunda bazen abartabiliyolar :lol:
Scream

Mesaj gönderen Scream »

neeee melis başakmıydı teşekkürler kumralada bundan sonra melise yaklaşırken daha dikkatli olucam demek başak he :(
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

Başak yanılmaz, başak genellikle haklıdır, başak her zaman haklıdır, başak çok çabuk çekilmez olur.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

senin derdin ne scream?evet başağım ve burcuma tapıyorum...valla murat gayet haklısın,bazen fazla bilmek süper oluyoda bazende gerçekten çekilmez oluyo
Scream

Mesaj gönderen Scream »

melis neden bu kadar tepki verdiğini anlayamdım zaten aslında verdiğin tepkiden de başak burcu olduğun anlaşılıyor başak burcu ciddi olur her zaman olaylara her zaman objektif bakmak yerine kendi açısından bakar ve haklı çıkmaktan her defasında haz duyar aslında kendilerine yapılan eleştirileri düşünep saçma bulurlar ve haklı yönlerni ortaya sürerler ve bu konudada her zaman haklı çıkarkar fakat haksız olduklarında bir kablunbağa gibi geri çekilşik kabuğunda beklemyi iyi becerirler :) vs vs uzayıp gidiyor
------
melis ben uzak durmak derken bilirsin şakacıyımdır bazen ölesine musur bir laf sölerim sede başaksın ya hani ciddisin kaldıramassın falan yani o bakımdfan umarım anlamıssındır ama yinede sorry! ( doğru yazdım demi?)
dipnoisti

Mesaj gönderen dipnoisti »

başak burçları her olaydan haklı çıkmasını bilirler.ama çekilmez tarafları öyle abarttığınız kadar yok.başak burcu deyince sadece bayanları ele almayın.zaten bayanların çoğu çekilmez oluyor.bunu düşman kazanmak için söylüyorum.ve bu sadece bir ilişki içinde oluyor.yani bir bayanla sosyal arkadaş ve dost olabilirsiniz.ve bu bayan bir başak kadınıysa çok iyi bir sırdaş olabilir.
KinG_Of_WolFs

Mesaj gönderen KinG_Of_WolFs »

Ama bildiğim kadarıyla başak-başak ilşkisi pek kolay olmuyormuş...
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

çok doğru yaşıyorum biliyorum tuhaf ama sallana yuvarlana devam ediyor...
lucky_man

Mesaj gönderen lucky_man »

walla bende başak burcuyum we bana göre burçlar içinde en leri bol olan bi burç:)
yane öle en çekilmez falan derler başaklar için bunlara pek katılmam :)