Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Basında Feridun Düzağaç

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
Kullanıcı avatarı
sehrikalp
Admin
Admin
İsim: Serkan

Re: Basında Feridun Düzağaç

Mesaj gönderen sehrikalp »

Siz şimdi tek başlıkta yazınca anlamıyorsunuz. Buraya tekrar yazıyorum. FD bir sanatçıdır. Ama oyuncu değildir. Yani oyunculuk sanatıyla ilgisi yoktur. Oyunculuğu tıpkı herhangi manken ya da şarkıcı gibi ele almış ve o olağanüstü mesleğe o gözle bakmıştır. Benim yegane meselem budur. Tartışacaksak sadece bu konu üzerinden tartışalım. Ayrıca sizden, tutmayan Zuhal Olcay örneğinizden başka örnekler de bekliyorum.
Je est un autre
ortayaslicift
Üye
Üye

Mesaj gönderen ortayaslicift »

Sevgili SEHRİKALP (SERKAN);

Gel sen diziyi hiç seyretmemiş,hiç birşey yazmamış ol.En kısa zamandaki FD konserinde (18 temmuz K.Çekmece)konserinde yine beraber olalım,yine o müthiş ses ve samimiyet,olgunluk ve temiz türkçe ile tane tane söyleyeceği şarkıları beraber dinleyelim ve söyleyelim onunla.Sana ben sadece derin bir FD hayranlığı ve sevgisi yakıştırıyorum yapını az-buçuk bilmeme rağmen.En azından diziyi hatırlıyacaksan "HAKAN" yetsin sana. :lol: Yanlış anlama ben sadece tavsiye ediyorum aramızda var olan konserdaşlıktan dolayı Hakan ağbin olarak...Senden-benden ona hep destek gelmesi gerekir diye düşünüyorum...Sevgiyle kal ... :shock:
Kullanıcı avatarı
sehrikalp
Admin
Admin

Hakan Abi, seni anlıyorum. FD nin şarkılarına, sanatçılığına sözüm olmaz tabii ki. Onun bu alandaki başarısına ve kalitesine saygı duyarım ve zaten en sıkı dinleyicilerinden biriydim. Ama bu dizi olayını ben kafamda ve kalbimde bir yere oturtamıyorum. Aklım almıyor. Bu kadar kolay olmamalı diye düşünüyorum. Ben oyuncu oldum naber, bakın hem de dizi oyuncusu. Oyunculuk ne olacak FD. İşin sanatsal, eğitimsel yönü. Hallederim ben onu kendi kendime. Nasıl yani ya? Bunu FD nasıl söyler? Başkaları söylesin. Kim ne yaprsa yapsın. Ama FD yapmayacaktı böyle. Yine de onun samimiyetine inanıyorum. Elbetteki kendince geçerli sebepleri vardır. Ama ben böyle bir sanatçının konserine gidemem. Burayı yanlış anlamayın lütfen: Ben kesinlikle ilkeleri olan bir dinleyiciyim. Abuk subuk işler yapan bir insana karşı hemen soğurum. Elimde değil. Bu dizi işi bir şekilde benim aklımın yatacağı şekle girmeden bir daha FD konserine gidemem. FD oyunculuk konusunda daha ciddi şeyler yapmadan olmaz. Hakan Abi sana saygım ve sevgim çok fazla lütfen anlamaya çalış beni. Yine de senden özür diliyorum.
Je est un autre
Kullanıcı avatarı
vErda
Takımdan
Takımdan
İsim: vErda

Mesaj gönderen vErda »

ya aslında başından beri yorum yapmamak için tuttum kendimi ama ben serkan abinin düşüncelerine sonuna kadar katılıyorum!!!...12 yıldır Feridun Düzağaç dinleyen biri olarak bende yakıştıramadım açıkçası?!...konserine bende gitmeyi düşünmüyorum açıkçası...daha doğrusu içimden gelmiyo..çok üzüldüm ben ama yaa... :cry:
Safkan
Üye
Üye
İsim: Şahika

Mesaj gönderen Safkan »

zaten hiç olmamış o dizi ya.. bilmiyorum başka bir projede başka bir şekilde belki ben de ısınabilirdim ama ben de yakıştıramadım hiç... gerçekten olmamış... kesin bir bildiği var diye düşünmek istiyorum
ama konserlerine yine de gideceğim.. bu bir engel değil..
mubarezatihayatiye
Üye
Üye
İsim: dilan

Mesaj gönderen mubarezatihayatiye »

belki en baştan beri şarkıcıkla birlikte oyunculuk da yapsaydı bu kadar tepki göstermezdik.neyse artık...eğitimle ilgili bir tartışma olmuş.bence müzisyenlik için eğitim şart değil.ama gerekebilir.ama kulak ve ses yatkınsa tamamdır.ama oyunculuk için bir eğitim almak lazım ya.bence. bunda da yetenekli biri oyunculuk yapar ama en azından biraz eğitim almıştır.okulu ya da üniversitesi şart değil.bu bir sanat ve sanat hobi olarak da kullanılabilir.
neyse bence de komedi tarzı bir projeye feridun düzağaç pek de yakışmamış ama felaket ve berbat da olmamış.iyi yani.neyse, benim aklıma, feridun düzağaç denince onun,o soyut şarkıları aklıma geliyor. bakalım artık.merak ettiğim kimin aklına o projeye ve o karaktere feridun düzağaç ismi gelmiştir.yani gerçekten ilginç.çünkü buradaki tepkilerden de belli ki kafamızda kalıplaşmış bir feridun düzağaç var ve o projeye yakıştıramıyoruz.benim için o kadar özel bir insan ki öyle hep televizyonda görmek tuhaf geliyor.tepkimin büyük bir nedeni bu aslında.neyse, allah utandırmasın deyip başarılar dilemekten başka bir söze,çok da gerek yok...
birEflatunOlum
Üye
Üye
İsim: hatice

Mesaj gönderen birEflatunOlum »

diziyi ben de hiç beğenmedim.. tamam bir eleştiri var ama o kadar abartı ki... bir komedi de var ama yerinde olmayan, iğrenç diyebileceğimiz espiriler var.. ayrıca çok saçma karakterler var.. oyuncu kadrosu bakımından çok değerli oyuncular da var elbet.. hatta FD nin o role cok yakıştığını düşünmüştüm dün.. kızı var ve büyük ihtimalle babasını kaybedecek ama biraz önce roportajını okuyunca ve kendim hallederim diyince acıkcası ben de bir afalladım.. bu konuda kesinlikle sehrikalp size katılıyorum.. bakalım bu işin sonu ne olacak.. bekleyip göreceğiz..
smyrna
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: gizem

Mesaj gönderen smyrna »

dün diziyi izleyince düşüncelerim daha da netleşti.. dizi berbat.. şevval sam dışında tüm oyuncular sahte yapmacık... Konu ve ülkemizde olan şeyler abartılmış.. FD vasattı ama ben ona rağmen yaptığı işlerin arkasındayım.. Ben bundan önceki yazılarımda da dizide oynamasa da olur demiştim.. Yani bana sorulcak olsa istemezdim oynamasını ama FD'yi ölene kadar destekliyorum.. Onun kararları aklımızdaki FD ile uyuşmasa bile.. Seninle tek farkımız bu :wink:
Kullanıcı avatarı
sehrikalp
Admin
Admin

Evet sanırım tek farkımız bu. Ama emin ol, yine de başarmasını istiyorum. Ama FD o oyunculukla çok zor, çok. Keşke biraz ders falan alsaydı. Yazık olacak yayından kaldırırlarsa. Diziden resmen bayağılık akıyor. İzlemeyeceğim, diyorum kendime. Ama yine de tutamıyorum kendimi. Son bir şans önümüzdeki bölümü de izleyeceğim. Daha da kesinlikle izlemem.
Je est un autre
RUDER1
Üye
Üye
İsim: rüya

Mesaj gönderen RUDER1 »

yaa çok kötü bir dizi .sırf Feridun Düzağaç için izliyorum ama bence berbat .Eleştirilerde abartının dozunu kaçırmışlar ve konu nerdeyse Hayat bilgisi dizisi ile aynı..Ne biliyim sevemedim ,ısınamadım diziye .Bence yayından kalksın bizde rahat edelim.FD de konserlerine geri dönsün...
Kullanıcı avatarı
CANER
Görevli
Görevli
İsim: Caner

Mesaj gönderen CANER »

ya aslında başından beri yorum yapmamak için tuttum kendimi ama ben serkan abinin düşüncelerine sonuna kadar katılıyorum!!!...12 yıldır Feridun Düzağaç dinleyen biri olarak bende yakıştıramadım açıkçası?!...konserine bende gitmeyi düşünmüyorum açıkçası...daha doğrusu içimden gelmiyo..çok üzüldüm ben ama yaa... Crying or Very sad
Dizi kötü olabilir, bizim içimizdeki feridun abimize yakışmıyor da olabilir ama bu onun konserlerine gitmemek için bir sebep değil diye düşünüyorum :roll:
Basak
Üye
Üye
İsim: Basak

: Basında Feridun Düzağaç

Mesaj gönderen Basak »

ruder sana katılıyorum,

izlerken aynı şeyi düşündüm. hayat bilgisinin hastane versiyonu olmuş. karakterler abartılı, komediden uzak itici. baba-anne arasındaki dialoglar güldürdü beni. feridun düzağaç kendini geliştirmek için çok çaba sarfetmeli.
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

İzlemedim izlemem de şahsi birşey bu.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
Kullanıcı avatarı
carizma
Takımdan
Takımdan
İsim: Sinan Seyda

Mesaj gönderen carizma »

bu dizi her ne olursa olsun içimde bir kırgınlık yarattı. :? feridun düzağaç sevgim içimde bitmez, biliyorum.Ama bu sevgi; Derman'dan önce (D.Ö) ve Derman'dan sonra(D.S) yada diziden önce ve sonra diye ikiye ayrılıcak gibi geliyor.Feridun düzağaç' ın konserine gitmem demiyorum.Çünkü çocukluğumdan beri onu dinler, dinlediğim diğer sanatçılarıda onun gibi yada ona yakın gördüklerimden seçerim.Serkan abinin dediği gibi; "ben de çizgisi olan sanatçı dinlerim".bu çizginin dışına çıktığında incinirim.yani söylemek istediğim şey; fd yi yine seveceğim, yine dinleyeceğim.ama sanıyorum içimdeki fd sevgisi eskisi gibi olmayacak.. :!:
smyrna
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: gizem

Mesaj gönderen smyrna »

işin garibi dizimiz yayınlanan son bölümü ile 100 program arasından zirveye yerleşmiş.. ve bu diziyi izlenir yapan tek şey FD hayranlarıdır... Senaryo berbat,konu berbat,oyuncular yapmacık.. FD rol yaparken kasıyor kendini ama FD hayranları onu bu kulvarda da yalnız bırakmıcağını sanırım gösterdi...

PROGRAM ADı KANAL RATING (%) SHARE (%)

1 DERMAN [NET] KAND 3,7 15,8
2 SHOW TV ANA HABER BULTENI [NET] SHOW 3,6 19,3
3 KUCUK KARDESIM 2 (Y.S) [NET] SHOW 3,3 14,1
4 CARKIFELEK (FINAL) [NET] K1 2,9 12,1
5 DAHA HIZLI DAHA OFKELI (Y.S) [NET] SHOW 2,7 16,1

eh ne diyelim hayırlısı.. :roll: