Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Basında Feridun Düzağaç

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
smyrna
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: gizem

Re: Basında Feridun Düzağaç

Mesaj gönderen smyrna »

Bu arada aklıma gelmişken yazayım.. diziden bir replik...

"Çocukların masal dinleme yaşı geçer ama babaların masal anlatma yaşı geçmez..."

Dizideki kızının babasına yani FD'ye masal dinlemek için yaşının geçtiğini söylemesinden sonra FD'nin söylediği söz...

Çok hoşuma gitti izlemeyenler için paylaşmak istedim
terry
Üye
Üye
İsim: gökhan

Mesaj gönderen terry »

ben keyifle izliyorum diziyi feridun abinin olduğu sahneleri daha bir keyifle izliyorum hatta
Kullanıcı avatarı
divane86
Takımdan
Takımdan
İsim: GÜLDEREN

Mesaj gönderen divane86 »

bende beğendim fd yi çok güzel performansı var keyifle izlemekteyim ve tavsiye ederim... :P
Kullanıcı avatarı
baykus
Takımdan
Takımdan
İsim: Selçuk

Mesaj gönderen baykus »

hasta durumda olan babası ve bir kızı biraz kendisi sanki...
Kullanıcı avatarı
CANER
Görevli
Görevli
İsim: Caner

Mesaj gönderen CANER »

evet baykuş bunu bende düşündüm dedim belki kendisini oynadığı için oynamak istemiştir belki böyle belkide ben görmek isteğim için öyle görüyorum bu arada bende diziyi izliyorum :wink:
yazmeltemi
Üye
Üye
İsim: Esra

Mesaj gönderen yazmeltemi »

Ben de diziyi keyifle izliyorum. Yalnız, rol gereği bile olsa FD'yi üzgün görmek beni üzüyor... Yani babasının ameliyatı sırasında epeyce üzgün bir durumdaydı, rol olduğunu bildiğim halde yüreğim acıdı...
paranoyak
Üye
Üye
İsim: burcu

Mesaj gönderen paranoyak »

ya ben de fd nin dizisini bekliyorum bütün hafta pek fd yi göstermiyorlar dizi daha çok Şevval Sam ve onun ailei etrafında dönüyor ama şimdilik sanırım ilerleyen bölümlerde daha çok fd yi görmek istiyorum :evet:
RUDER1
Üye
Üye
İsim: rüya

Mesaj gönderen RUDER1 »

:cry: :cry: ben sadece daha çok konser sahnelerinde görmek istiyorum :cry:
ortayaslicift
Üye
Üye

Mesaj gönderen ortayaslicift »

Sevgili Rüya kardeşim;

Dizi konusunda kendini aşamadıysan izleme olsun,bitsin...Daha çok görmek istediğin konser sahnelerinden biri seni bekliyor K.Çekmece'de.Görüşmek dileğiyle...Sevgi ve saygılar...
Kullanıcı avatarı
Bozcaada
Görevli
Görevli
İsim: Emrah

Mesaj gönderen Bozcaada »

yineliyorum.
Yorumlarımızı yaparken, kendimizi,hakkında yorum yaptığımız kişinin de yerine koyalım. İnsanların kendi seçimlerine her zaman saygı göstermek zorundayız. Özgürlük, başkasına zarar vermediğimiz sürece özgürlüktür unutmayalım. Karşımızdaki insanın fikirlerini ve düşüncelerini hiçe saymayalım. Bu popüler kültürün içerisinde ayakta kalabilmek, devamlılık sağlamak çok çok çok zor bir iş. Kaldı ki Feridun Bey'in böyle bir derdi de olmamıştır. Her zaman söyler popüler olmaktan rahatsızlık duyduğunu.
Bir dizide rol almak abimizin kendi,kişisel seçimidir.
Biz de buna saygı duyarız.
İsteyen beğenir,isteyen beğenmez. Şarkıcıdan oyuncu olmaz diyenler de olabilir, onların da şahsi fikirleri. Ama dediğim gibi özgürlük başkasına zarar vermediğin sürece özgürlüktür.

Lütfen yorumlarımızı yaparken dikkatli olalım.
RUDER1
Üye
Üye

Mesaj gönderen RUDER1 »

Hakan abi meraktan seyrettim ama artık o da olmıycak , haklısın dizi konusunu aşamadım henüz.....Konserede malesef gelemiycem ...

Burası forum sayfası değil mi ? Yoksa sadece övgü içerikli yazılar mı olmalı? yani burda kimseye saygısızlık ettiğimizi düşünmüyorum , sadece kişisel fikrimizi , duygularımızı paylaşıyoruz.
Ama ona da yok derseniz ,tamam sizinde gönlünüz olsun ..
Yeni yorumum , öncekileri unutun onlar tü , kaka....bende örnek bi fd hayranı olmaya karar verdim....
" Dizi süper , konusu , karakterler mükemmel , FD nin oyunculuğu müthiş , bundan sonra FD yeni dizilerde , reklam filmlerinde ,kadın programlarında görmek ümidiyle .
Aman görelim de nerde olursa olsun.Ne yaparsa yakışır iyisini , doğrusunu yapar çünkü .NE yaparsan yap arkandayız sevgili FD ....

Neyse sabredin arkadaşlar yakında öğrenicem bu iş galiba :wink:
ne diyim selamlar...
Kullanıcı avatarı
sehrikalp
Admin
Admin
İsim: Serkan

Mesaj gönderen sehrikalp »

Dizi konusunda bence FD'nin önce bir kendini aşması lazım.
Je est un autre
Kullanıcı avatarı
Bozcaada
Görevli
Görevli

rüya abla benim iletim sana yönelik değil,kırdıysam özür dilerim.

Genel olarak yazdım. Hepimize hitap ediyor. Hem sadece bu dizi konusunda da değil her konuda insanların seçimlerine saygılı olmamız gerektiğini düşündüğüm için yazdım.

Açıkcası ben de izlemiyorum diziyi.
Ama O'nun müziğine söyleyebileceğim hiç bir şey yok.
RUDER1
Üye
Üye

Mesaj gönderen RUDER1 »

Biz zaten onu müziğiyle baş tacı yaptık sevgili Emrah ...
Şarkılarına söz söylemek haddimize değil, ki biz o parçalarla tanıdık ve sevdik Fd ...Ve sevdikçe de bizim için o kadar özel oldu ki ,herkonuda ince eleyip sık dokur olduk. Yeri geldi belki saçmaladık ;onu kendisinden daha fazla düşünür olduk..çok sigara içmesini bile dert ettik.
sigara içmekte onun tercihi ama ona " hela olsun ne güzel içiyorsun ,çok yakışıyor sigara içmek ,bide benim için iç diye destek olmuyoruz " istemeyiz içmesini sağlığından olmaması için...
insan sevince belki sınırlarını çok fazla koruyamıyor ve haddini aşıyor ...
Neyse "Uzar gider bu hikaye ...."
herkeze selamlar...
Kullanıcı avatarı
Bozcaada
Görevli
Görevli

selamlar ablacım :wink: