Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Basında Feridun Düzağaç

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
esradd
Üye
Üye
İsim: esra d

Re: Basında Feridun Düzağaç

Mesaj gönderen esradd »

Diziyi izlemem derken yanlış anlaşılmasın lütfen... Beğenmediğimden ya da iyi bir iş olmayacağını düşündüğümden değil.. Aksine kaliteli bir iş olacağına sizin kadar ben de inanıyorum, bu işin altından da başarıyla kalkacağını umuyorum..
Ancak izlememek de bir FD dinleyicisi olarak özgür irademle almış olduğum bir karardır, FD'yi hep müzisyen haliyle hatırlama isteğimin bir sonucudur, karanlık gecelerimin tek ortağının birdenbire doktora dönüşüvermesini kabullenememe durumudur ( hem de bir komedide),içimde kalsın isteğidir.. bu kadar... yoksa bence ben ve benim gibi düşünen tüm arkadaşlar da gayet pozitif ,en iyisi olmasını istiyor..

Zaman bana tükürdüğümü yalatır mı bilemem ama şimdilik bu karara tepkiliyim ve bu tepkimi de bu şekilde kendi çapımda ortaya koymak istedim..
mubarezatihayatiye
Üye
Üye
İsim: dilan

Mesaj gönderen mubarezatihayatiye »

herkese katılıyorum. olamaz dedim.sonra dedim ki önyargılı olma. ama sonra baktım hepimiz aynı tepkiyi verdik. demek ki kafamızdaki FD aynıymış. :) bir de ben "nereye el sallıyoruz" diyeyim mi? :?
alppp
Üye
Üye
İsim: alper

Mesaj gönderen alppp »

yok canım daha neler şok oldum yaa...
RUDER1
Üye
Üye
İsim: rüya

Mesaj gönderen RUDER1 »

Valla kaç gün geçti ama dizi fikrini halen sindiremedim.Galiba ben Feridun Düzağacı sadece müzisyen kimliği ile görmek istiyorum.Dizi yayınlanınca tabiyki seyredicem ama hep diken üstünde...Hayırlısı olsun ne yapalım..Bizim sloganımız her zaman ki gibi " hep destek ,tam destek "
duslerressami
Üye
Üye
İsim: gökhan

Mesaj gönderen duslerressami »

Arkadaşalar hepinize katılıyorum bende el sallamak istiyorum ama yapacak bir şey yok Feridun abi düşünmüştür bunları demek ki bir bildiği var. Biliyorsunuz parayla pulla işi olmayan bir insan burada rol alacaksa ben izlerim hemde deli gibi hiç bir şey anlamasam hiç hoşuma gitmese bile onun karizmasındaki jest ve mimikleri görürüm bakarım. O zamanda herkes görür bir özelliği kalmaz derseniz, orada durun hiç kimse onun gibi olamaz. :idea:

---
Mesajınız Yöneticiler tarafından düzenlenmiştir.
Lütfen site duyurularını okuyunuz...
yazmeltemi
Üye
Üye
İsim: Esra

Mesaj gönderen yazmeltemi »

Ben kaçırmadan izlerim diziyi. Feridun abim çıkacak da izlemeyeceğim?? Mümkün değil!!
destina7
Üye
Üye
İsim: a

Mesaj gönderen destina7 »

Ben diziyi izlemeden bir yorum yapmak istemem ama şu an dizilerin durumunu görüyoruz bir dizi furyasıdır gidiyor o furyanın içinde feridun abininde kaybolmasını istemem
çok iyi diziler bile bir iki bölümden sonra kaldırılıyor reyting uğruna
umarım kaliteli bir çalışma olur bizim de korkularımız yersiz çıkar umarım...
softwinston
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: GAZANFER

Mesaj gönderen softwinston »

iii olmadı ya dizi filan hani Gani Müjde sonuçta ama ben yinede Feridun'u hep sahanede görmek istiyorum tv insanları bozar sen keşke hep gözümüzden uzakta ama efsane kalsaydın :(
terry
Üye
Üye
İsim: gökhan

Mesaj gönderen terry »

dizi ne zaman hangi kanalda bilgi var mı? heyacanla bekliyorum
sokaklardaevcil
Üye
Üye
İsim: Emre

Mesaj gönderen sokaklardaevcil »

şaşkınlıkla takip etmekteyim gelişmeleri,yazılanları....ama yapma be abi..ne dizisi yaa :cry:
ea1925
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: Eray

Mesaj gönderen ea1925 »

üstad çizgisini koruyup hiç diziye bulaşmasaydı keşke, sahnelerde çok daha iyi.. ama olsun saygımız sonsuz kendisine :)
birEflatunOlum
Üye
Üye
İsim: hatice

Mesaj gönderen birEflatunOlum »

çok şaşırdım ben de :? sevinsem mi üzülsem mi bilemedim.. sahnelerde güzeldi.. medyadan uzak olması da güzeldi.. ama bence de saygımız sonsuz... eminim ki çok güzel bir çalışma olacak :)
Kullanıcı avatarı
baykus
Takımdan
Takımdan
İsim: Selçuk

Mesaj gönderen baykus »

iki gün önce şevval sam hanımefendi atatürk havaalanında dizi çekimlerindeydi ve inandığı bir proje olduğunu söyledi yani eğitici bir dizi olacağını söyledi ve aşk da olacakmış :)
naznadas
Üye
Üye
İsim: mavialev

Mesaj gönderen naznadas »

valla ben şevval hanımın yerinde olmak isterdim.pek uygun çift olmıcakları
kesin :D :D :D söz ver klibindeki gibi biri olmalıydı :D :D
o kadar yorumlardan sonra bende ayrı bir eleştiri yapayım dedim.bekleyelim görelim,bence feridun düzağacı başka bir yönündende tanıyalım.sonuçta oda bir insan.gülmek her duygulu kalbinde hakkı. :wink:
picasso
Takımdan
Takımdan
İsim: suat

Mesaj gönderen picasso »

feridun abiyle popilizmi birlikte düşünmek bile istemiyorum...ama son zamanlarda sanki o benim sevmediğim şeye yaklaşıyor gibi.yanılıyor olduğumu umuyorum...