Basında Feridun Düzağaç

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
Kullanıcı avatarı
sehrikalp
Admin
Admin
Mesajlar: 786
Kayıt: Pazar, Eylül 18, 2005 22:22
İsim: Serkan
Konum: İstanbul

Re: Basında Feridun Düzağaç

Mesaj gönderen sehrikalp » Çarşamba, Temmuz 16, 2008 21:30

Emrah tabii ki FD'nin seçimine saygılıyım. Bunlar bir dinleyici olarak beni ilgilendiren kısmı sadece. Müzik konusunda söz etmek zaten yakışmaz. Bu konudaki kalitesi tartışılmaz.
Je est un autre

miyavzi
Üye
Üye
Mesajlar: 319
Kayıt: Perşembe, Temmuz 20, 2006 17:26
İsim: dilek
Konum: Ankara

Re: Basında Feridun Düzağaç

Mesaj gönderen miyavzi » Pazar, Temmuz 20, 2008 01:35

gemileri yaktığını söylemiş zaten, diyecek bir şey yok kendi seçiminden dolayı saygı duymaktan ve dizinin ne kadar beğenileceğin,i ve ileride hatırlanacağını görmek lazım..Kendi fikrime gelince, baştan beridir içime sinmemişti,ilk iki bölümü izledim, kurtarmaz be abi...

susmasinsarkilar
Üye
Üye
Mesajlar: 461
Kayıt: Cumartesi, Nisan 28, 2007 23:20
İsim: Burcu

Re: Basında Feridun Düzağaç

Mesaj gönderen susmasinsarkilar » Pazar, Temmuz 20, 2008 22:59

ben diziyi çok beğendim oldukça başarılı. :D Annemle biz cumartesi günlerinin gelmesini sabırsızlıkla bekliyoruz!

minis
Üye
Üye
Mesajlar: 223
Kayıt: Perşembe, Mayıs 12, 2005 15:06
İsim: Mine
Konum: Çanakkale

Re: Basında Feridun Düzağaç

Mesaj gönderen minis » Salı, Temmuz 22, 2008 18:22

Sanatçı olması dizide oynamaz anlamına gelmiyor tabikide ama benim Feridun Düzağaç'ıma yakışmayan bir şeydi. Hala da müziğine aşık olduğum birini, yakıştıramadım bu diziye.
Bir kere dizinin projesinde ne tür bir yapım olduğu belli değil. Reklamlarda Feridun'u görünce izlerim diye düşünmüştüm.. Ama pek de iyi bir intiba bırakmadı. Dizide çekilemeyen bir sürü detay var ayrıca. Feridun'un hatırasınada olsa izlemeyeceğim bir dizi.
Belki de "onu kimse bilmesin, kimseyle paylaşmayayım" korkusuydu bu...
Umarım uzun sürmez..

Kullanıcı avatarı
SERAPben
Takımdan
Takımdan
Mesajlar: 1754
Kayıt: Salı, Şubat 12, 2008 17:06
İsim: SERAP
Konum: Trabzon

Re: Basında Feridun Düzağaç

Mesaj gönderen SERAPben » Çarşamba, Temmuz 23, 2008 01:57

Bu konuyla ilgili yorum yapmamaya karar verdim fikirlerimde hala aynı değişmedi.Konuyu sadece takip etmekle yetinicem artık gına geldi çünkü.

kekillifd
Üye
Üye
Mesajlar: 83
Kayıt: Çarşamba, Temmuz 9, 2008 15:06
İsim: Ali Ercan
Konum: Adana

Re: Basında Feridun Düzağaç

Mesaj gönderen kekillifd » Çarşamba, Temmuz 23, 2008 13:52

Yaa benim niye bu diziden haberim yok???

Siteye sürekli giriyorum ama şimdi haberim oldu diziden :cry: Alacağım olsun...Teessüf ettim kendime :( Neyse ben de bundan sonra seyrederim...

Oktay039
Üye
Üye
Mesajlar: 20
Kayıt: Perşembe, Mart 30, 2006 17:01
İsim: Oktay
Konum: Çanakkale

Re: Basında Feridun Düzağaç

Mesaj gönderen Oktay039 » Çarşamba, Temmuz 23, 2008 20:47

Son 4 sayfadır yazılan yorumları şöyle bi okuyorum ve şöyle söyliyim bu çıkmazda düğümlenen iki kesim gördüm birincisi bu projeyi destekleyen ve ne olursa olsun ben fd dinlerim ve karara saygı duyarım diyen arkadaşlar...onlara sözüm yok olamazda zaten ama benim için asıl önemli olan bu karara içlerindeki derin fd sevgisine rağmen ve hatta o sevgi yüzünden karşı çıkan konuya daha duygusal açıdan bakanlarla ilgili..
çok merak ederek okudum o yazılanları ve acaba sahidende benim gibi düşünen varmı diye merak ettim açıkçası yani bana göre uykusuza masallar albümünden beri hiç hoşuma gitmeyen ve üzülerek izlediğim bir popülariteye gidiş vardı ve bu gidiş bende fd nin birçok programla birlikte o anlamsız maksat muhabbet programına o anlamsız sunucu kadir çöpdemir ve o anlamsız konukların arasında dipteyim sondayım parçasını seslendirdiğinde patlak verdi bu sabrı taşıran son damla belkide bazı arkadaşlarımızda bu diziyle oluştu bilmiyorum ama bişeyler oldu ve sanki o büyü bozuldu tabiki yine fd nin o eski şarkılarıyla hüzünlenip konserlerine gidicem ama onu eskisi gibi hatasız duyarlı toplumsal biri olarak göremiycem muhakkakki canım bi dizide oynadı yani nolmuş niye bu kadar abartılıyo diyenlerde olacaktır ve onlarada saygı duyarım ama yazılanlardan bi söz çok hoşuma gitti ki: "fd reklamlara yarışma programlarına,kadın programlarına çıksın diziler çeksin ve bizde onu körü körüne sevelim.varmı böyle birşey?" biz feridun abiyi böyle sevmedikki sanatçılığı tamam tek kelime edilmez ama biz onu müziğinin yanında duyarlı kişiliği duruşu yalnızlığıyla da sevmedikmi sanatçıdan oyuncu olur elbette neden olmasın ama nolur feridun düzağaçtan olmasın çünkü onun bu değişimi bendeki feridun düzağaç a zarar veriyo o sözlerdeki içtenliğe anlayışa ters düşüyo ve beni bunca yıl kandırılmış hissettiriyo kısacası beni ondan uzaklaştırıyo dizi kaliteli de olabilir olmayabilirde hiç izlemedim ve izlemeyi de düşünmüyorum çünkü birisine fd yi anlatırken heee şu dizideki hakanı canlandıran adammı denilmesinden hoşlanmıyorum belki olaya çok duygusal yaklaşıyorum ama napiyim elimde değil....

Kullanıcı avatarı
baykus
Takımdan
Takımdan
Mesajlar: 274
Kayıt: Pazar, Temmuz 30, 2006 09:26
İsim: Selçuk
Konum: İstanbul

Re: Basında Feridun Düzağaç

Mesaj gönderen baykus » Perşembe, Temmuz 24, 2008 11:58

siz sadece kendi açınızdan bakıyorsunuz ! bence ! olaylara... bende burada yazılanları okuyorum feridun düzağaç dizi de oynadı diye kadın programlarına , yarışmalara katılacak diye bir kaide yok... olmaz da zaten... içinizde ki feridun düzağaç sevgisi ya da içimizde ki feridun düzağaç sevgisi hastalıklı bir hal almış gibi görünüyor bu durumda... adam yapmak istemiş yapmış bunu bu kadar büyütecek ne var anlamıyorum... diziden sonra feridun düzağaç'ı magazin haberlerinde mi gördük ? ne bilim o bar senin bu bar benim sarhoş sarhoş gezdiğini mi gördük ? her gece başka yerlerde laila'da reyna'da mı adamcağız ? maksat muhabbet diye bir programa katılmıştı o programda bende sinirleirmi zor tutarak izlemiştim ama az-çok müzik piyasasını biliyorum ve bir plak şirketi bir sanatçı-şarkıcı ile anlaşma yaparken bu albümün pazarlığını da düşünüyor yani kimse ehlikeyif kimseye albüm yapmıyor ve bu albümün de bir tanıtım ayağı bir tanıtım şekli olacak... ve hayatını sadece müzik yaparak , konser vererek kazanan bir insanın yeteneğinin de olduğu diğer dallarda bu yeteneği değerlendirmek istemesi bence çok doğal... yani kapitalist düzen de bu kadar taviz çok doğal... :) umarım küçük kızına güzel bir gelecek sunmak için çalışıp didinen -ki bu benim düşüncem- bu adam yaptığı her işte başarılı olur... bu sitede -ki son yorumum da bu olsun...

miyavzi
Üye
Üye
Mesajlar: 319
Kayıt: Perşembe, Temmuz 20, 2006 17:26
İsim: dilek
Konum: Ankara

Re: Basında Feridun Düzağaç

Mesaj gönderen miyavzi » Pazartesi, Temmuz 28, 2008 21:04

nasıl yanı sıtedekı son yorumum?nereye gıdıyorsun heeyyy??
Admin: Nasıl yani sitedeki son yorumum? Nereye gidiyorsun hey?

Sanırım böyle birşey demek istediniz. :evil:

canakast
Yeni Üye
Yeni Üye
Mesajlar: 17
Kayıt: Salı, Temmuz 29, 2008 16:09
İsim: feyza
Konum: İstanbul

Re: Basında Feridun Düzağaç

Mesaj gönderen canakast » Salı, Temmuz 29, 2008 16:17

selçuğa katılıyorum FD asla böyle biri olmayacak oyunculuk yeteneği var ve projede şevval sam olunca tereddüt etmeden kabul etmiş oyunculuk ona yakışıyor ne olursa olsun o her zaman içimizdeki feridun olacak :wink:

canakast
Yeni Üye
Yeni Üye
Mesajlar: 17
Kayıt: Salı, Temmuz 29, 2008 16:09
İsim: feyza
Konum: İstanbul

Re: Basında Feridun Düzağaç

Mesaj gönderen canakast » Perşembe, Ağustos 7, 2008 19:12

Feridun'un topluma olan duyarlılığını kaybettiğini düşünmüyorum sık olmasa da Feridun'la msnde yazışıyoruz ve bize ne kadar değer verdiğini anlatamam kelimelerde sınır tanımayan Feridun'un bile bize olan sevgisini anlatmaya cümleleri yetmiyor gençlik için üzülüyor gençliği umursuyor popüler olanın peşine gidilmesini şiddetle kınıyor o sadece farklı bir şeyler denemek kabuğundan çıkmak istiyor yeri geldiğinde onun gibilerin bile eğlenebileceğini göstermek istiyor gençlerin onu bilmemesinden dert yanıyor bana söylediğine göre kendini daha çok insana tanıtmak ve unutulmamak istiyor bunu uykusuza masallar albümü çıkmadan önce demişti insanlar beni unuttu demişti insanların ciddiyetin içinden az da olsa sıyrılmasını bekliyor inanın bana çok duyarlı saygılı mütevazı biri asla popüler olmaya niyeti de yok sadece cümlelerinin unutulmamasını istiyor aptal eleştirmenleri haksız çıkarmak istiyor belki de böyle yaparak kendini aşmaya farklı kulvarlara atarak bizi korumaya çalışıyor olamaz mı herkese de saygı duyduğumu belirtmek isterim ayrıca :D

poormisguidedfool
Üye
Üye
Mesajlar: 33
Kayıt: Pazar, Haziran 22, 2008 00:50
İsim: selcuk

Re: Basında Feridun Düzağaç

Mesaj gönderen poormisguidedfool » Pazartesi, Ağustos 11, 2008 18:21

Türk'ün ateşle imtihanı misali Feridun Düzağaç dinleyicisinin diziyle imtihanı sona eriyor.Ölen öldü kalan sağlarla yola devam.
Ben dizide oynamasına karşı değildim ama hayatımda izlediğim en kötü dizide oynaması beni üzmüştü.İlkokul müsameresinden beter karakterler,olaylar,replikler vs.İki bölüm dışında baştan sona izlemesem de fragmanları bile dayanılır gibi değildi.Dizi yayından kaldırılıyormuş.Dizi kaldırılmasın diye bir e-imza kampanyası başlatılmış.Yayından kaldırılması için varsa bir kampanya imza verebilirim:)).Haberi okumak isteyenler için:
http://www.gazeteport.com.tr/MAGAZIN/NEWS/GP_262809

Kullanıcı avatarı
SERAPben
Takımdan
Takımdan
Mesajlar: 1754
Kayıt: Salı, Şubat 12, 2008 17:06
İsim: SERAP
Konum: Trabzon

Re: Basında Feridun Düzağaç

Mesaj gönderen SERAPben » Pazartesi, Ağustos 11, 2008 20:48

Açıkçası yayından kaldırılıyor diye hiç şaşırmadım ve de üzülmedim de!..

sokaklardaevcil
Üye
Üye
Mesajlar: 51
Kayıt: Çarşamba, Aralık 13, 2006 00:10
İsim: Emre
Konum: Bursa

Re: Basında Feridun Düzağaç

Mesaj gönderen sokaklardaevcil » Pazartesi, Ağustos 11, 2008 22:29

feridun abi için hayırlısı ne ise o olsun. ne olursa o olsun onu desteklemeye devam diyorum hala... bu kadarmış dizi macerası da. bitti işte. hayırlısı olsun

Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
Mesajlar: 2603
Kayıt: Cuma, Haziran 21, 2002 11:11
İsim: Murat
Konum: Giresun
Yaş: 39

Re: Basında Feridun Düzağaç

Mesaj gönderen Bugfixed » Pazartesi, Ağustos 11, 2008 23:07

:?
Bakınız başlamadan önceki mesajlara...
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.