Basında Feridun Düzağaç

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
Basak
Üye
Üye
Mesajlar: 60
Kayıt: Perşembe, Mart 2, 2006 12:51
İsim: Basak

: Basında Feridun Düzağaç

Mesaj gönderen Basak »

Kadro çok iyidi ama senaryodaki abartılmış karakterler diziye kaybettirdi. Gani müjde hayat bilgisi olayını aşmalı.

FD'ye de geçmiş olsun. umarım konserlere ağırlık verir, izmit konserinin tadı damağımda kaldı

canakast
Yeni Üye
Yeni Üye
Mesajlar: 17
Kayıt: Salı, Temmuz 29, 2008 16:09
İsim: feyza
Konum: İstanbul

Re: Basında Feridun Düzağaç

Mesaj gönderen canakast »

hayırlısı olsun en azından eline yüzüne bulaştırmadı hepsi 1'den iyiydi oyunculuğu ehuehu :oops:

Kullanıcı avatarı
carizma
Takımdan
Takımdan
Mesajlar: 1134
Kayıt: Çarşamba, Ekim 11, 2006 14:44
İsim: Sinan Seyda
Konum: İzmir

Re: Basında Feridun Düzağaç

Mesaj gönderen carizma »

hayırlısı olsun ne diyelim.?Benim istemediğim şey buydu.Saçma dizi piyasasının içinde Feridun abinin de üzülmesiydi.. :? keşke izlenseydi ve Feridun abi (mutluysa) mutlu olarak kalsaydı..Ama artık olan olmuş.İnşallah Feridun abi için en hayırlısı olmuştur.. :?

AyLaK
Üye
Üye
Mesajlar: 24
Kayıt: Salı, Ağustos 19, 2008 00:29
İsim: FtMnR
Konum: Konya

Re: Basında Feridun Düzağaç

Mesaj gönderen AyLaK »

Ben diziyi çok seviyordum =( En başta sırf Feridun abi için bakıyordum ama sonradan sevmiştim :D
Yani, kırk yılda bir talkshowlardan birine çıkacak da göreceğim diye kendimi yiyordum, her hafta görmek beni çok heyecanlandırmıştı. Dizi bitti :(
Hayırlısı olsun Feridun abi, sana dizi mi yok xD

Safkan
Üye
Üye
Mesajlar: 528
Kayıt: Pazar, Ocak 30, 2005 19:09
İsim: Şahika
Konum: İstanbul

Re: Basında Feridun Düzağaç

Mesaj gönderen Safkan »

bence dizinin bitmesi çok yerinde verilmiş bir karar oldu
tebrik ediyorum....

yagmurarik
Yeni Üye
Yeni Üye
Mesajlar: 17
Kayıt: Pazar, Nisan 6, 2008 15:03
İsim: Yağmur
Konum: Ankara

Re: Basında Feridun Düzağaç

Mesaj gönderen yagmurarik »

başta diziyi merak ediyordum açıkçası.ve şevval sam için işine girecekse hoş ve iyi olur diye düşündüm.ama dizi ne yazık ki tıpkı "aşk oyunu" gibi "ünlü şarkıcıdan reyting sağıp ayakta kalan dizi"tipinden öteye gidemedi.yerinde bir karar bitmesi bence.

paranoyak
Üye
Üye
Mesajlar: 78
Kayıt: Cumartesi, Ocak 26, 2008 18:17
İsim: burcu
Konum: Giresun

Re: Basında Feridun Düzağaç

Mesaj gönderen paranoyak »

feriduncumcum u demin binbir gecede gördüm ve inanamadım açıkçası şok oldum öyle bir diziye girdiğine şaşırdım ve tahammül edip dinleyebildiğim kadarıyla önümüzdeki bölümlerde de olacak sanırım ben doktor dizisininden onraki hayal kırıklığının ardından böyle bir dizide rol almasına üzüldüm kusura bakmayın yakıştıramadım düşündüğü şeyi merak ediyorum :(

Basak
Üye
Üye
Mesajlar: 60
Kayıt: Perşembe, Mart 2, 2006 12:51
İsim: Basak

: Basında Feridun Düzağaç

Mesaj gönderen Basak »

o dizideki oyunculardan kalitelisin onun için bu tarz projelerde bulunup bizleri üzme

destina7
Üye
Üye
Mesajlar: 104
Kayıt: Salı, Mayıs 24, 2005 18:28
İsim: a

Re: Basında Feridun Düzağaç

Mesaj gönderen destina7 »

Binbir gece çok takip ettiğim bir dizi değildi ama bugün jeneriğinde feridun düzağaç ismini görünce çok şaşırdım allah allah dedim hele bir bakayım sonra dizinin ilerleyen dakikalarında feridun abi ekrana çıktı ve aklıma ilk gelen şeyy vaayyy ne karizmatik olmuş oldu. Hakikaten çok iyi yapıyordu rolünü. Kalabalık bi yerdeydim sesini çok duyamadım ama üniversitede mimarlık hocası sanırım rolü.
Hep şarkılarını dinlediğimiz onu ilk şarkılarında sevdiğimiz adamı ekranda rol keserken gören bazı arkadaşlar şarkılarında ki tadı almayıp kötü eleştiride bulunabilirler ama ben o adamı tvde rol yaparken izlemeyi de çok sevdim hele bu rolünde.

-eğer görürsen-güzel olmuş abicim artık filmlerini de beklerim.

Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
Mesajlar: 2604
Kayıt: Cuma, Haziran 21, 2002 11:11
İsim: Murat
Konum: Giresun
Yaş: 39

Re: Basında Feridun Düzağaç

Mesaj gönderen Bugfixed »

Yine aynı vaka. Vaka bu sefer ülkemizin en popüler bir dizisi. Diziyi hiç izlemedim ama tvlerde gazetelerde internette her yerde karşımızda olduğu için adını sıkça duyduk. Bu Türkiye'nin en popüler dizisi ise bir anda popüler olması afedersiniz geceliği 150.000 dolar konusu geçince popülerleşmiş. vs vs...
Ve bu dizide;
Bugün bir arkadaş Feridun abi oynuyor artık dedi. Çok şaşırdım. :shock: Hadi canım sende dedim. Araştırdım gerçekmiş... Benim görüşlerim bir önceki dizide olduğu gibi yani bundan birkaç ay önce yazdıklarımla aynı!
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.

ortayaslicift
Üye
Üye
Mesajlar: 102
Kayıt: Çarşamba, Aralık 27, 2006 19:54
Konum: İstanbul

Re: Basında Feridun Düzağaç

Mesaj gönderen ortayaslicift »

Akşam bana da haber verdi bir arkadaş "BİNBİRGECE"diye bir dizide oynadığını.Adını çok duyduğum ama dizilerle işim olmadığı için-DERMAN hariç-izlememiştim.Akşam baktım "Özcan hoca"olmuş,iyi de olmuş.Geç saatte olduğu için genelde seyredemem ama gece kuşlarına tavsiye ederim güzel insanı bir dizide de olsa izlemek güzel şey.(Biz DERMAN'ı da onun için izliyorduk,üstelik o dizide de gerçek hayattaki yapısına oldukça benzer görüyorduk.Şarkılarındaki sözlerden,o şarkılarını yorumlarken ki sanki ilk kez söylüyormuş gibi ruhunu katmasından ve sahnedeki duruşundan edindiğimiz izlenimimizi destekliyordu.BİNBİRGECE dizisinde de yine uçuk-kaçık bir rol yerine hayattan iyi-temiz-küçük insanlardan birinin yaşamını karekterize ediyor,o yüzden rolünde gerçek hayattaki yapısına uygun olduğu için-çevresinden, tanıdıklarından öğrendiğimiz- çok güzel hakkını veriyor.)Dizilerde rol alırken bilinçli tercihi mi diye düşünmekten alıkoyamadım kendimi. :shock:

Devam sevgili FERİDUN; gerek mesleki gelişimini büyük bir samimiyet ve içtenlikle kurgulamaya devam etmen,gerek seni kafalarına göre bir yerlere koyup başka yerlerde görmeye tahammül edemeyen hem samimi hem de samimi olmayan takipçilerine kendini herşeyinle kabul ettirme gibi uğraşılara kapılmaman,gerekse de senin başarılarından gelecek ekmeğe bakan yakınlarına-başta kızın-,ekip-yol arkadaşlarına sorumluluk duygun ve gerekse de piyasanın çarkında öğütülüp kenara atılmak acımasızlığına karşı verdiğin uğraşılarında yanındayız.Sen bu doğrularına sahip çıktıkça her zaman yanında olacağız.Hep destek,tam destek... :D :) :shock:

Not:Bu yazı iyiniyetle eleştiri getirenlere karşı yazılmamıştır.Ona sevgisinden kaygı duyanlara dostça tavsiyem empati yapın bu konuda antipati ya da sempati hissetmeden önce.Dizilerin içeriği üstüne eleştiri yapan arkadaşlara sözüm yok.Biz müzik hayranı aile olarak,hali hazırda müziğin pirlerinden-bizim için 1.pir- FD'nin daha çok insan tarafından bilinip daha çok yerde daha çok konser vermesi için bu dizilerin kullanılacak bir araç olduğuna inanıyoruz.Sevgi ve saygılar...

scalon
Görevli
Görevli
Mesajlar: 509
Kayıt: Çarşamba, Eylül 15, 2004 14:58
İsim: güLşah
Konum: İstanbul

Re: Basında Feridun Düzağaç

Mesaj gönderen scalon »

Dün akşam kanalları gezerken Feridun Düzağaç'ı görüp duran ve binbir gece dizisinde oynadığını gören annem; şaşkınlık içerisinde bana seslenmiş ve beni de aynı şaşkınlığa sürüklemiştir..
Ne diyeyim.. Hayırlısı olsun.. İzleyen arkadaşlara iyi seyirler dilerim :)

paranoyak
Üye
Üye
Mesajlar: 78
Kayıt: Cumartesi, Ocak 26, 2008 18:17
İsim: burcu
Konum: Giresun

Re: Basında Feridun Düzağaç

Mesaj gönderen paranoyak »

Hepimizin de bildiği gibi Feridun Düzağaç belli bir çizgisi olan kişiliğinden ödün vermeyen popüler şeylerle gündeme gelmek değil de sanatıyla kendini anlatmaya çalışan bir sanatçıdır. Onu ve şarkılarını anlayacak insanlar duyarlı gerçek sanatı görebilen insanlardır. Onun Türkiye'nin gündemine konusu geceliği 150.000 dolara diye gelmiş, oyuncularının magazin haberlerine malzeme olmuş bir dizide görmek gerçekten üzüntü verici. Yıkıcı bir eleştiri yapmış olmak için söylemiyorum. Ben de Feridun Düzağaç'ı herkes tanıyabilsin anlayabilsin istiyorum, onu daha sık görebilmek başarılarını seyretmek istiyorum ama böyle bir dizide değil. Bu diziyle başka insanların Feridun Düzağaç'ı anlayabileceklerini sanmıyorum.

Kullanıcı avatarı
SERAPben
Takımdan
Takımdan
Mesajlar: 1754
Kayıt: Salı, Şubat 12, 2008 17:06
İsim: SERAP
Konum: Trabzon

Re: Basında Feridun Düzağaç

Mesaj gönderen SERAPben »

Yok artık yine mi bir dizi :shock: Ben artık ne yapmak istediğini kestiremiyorum.Al sana popülerlik, yazık ya.Fikirlerim hala aynı değişmedi ve değişmeyecekte.

Kullanıcı avatarı
CANER
Görevli
Görevli
Mesajlar: 807
Kayıt: Cumartesi, Ağustos 19, 2006 13:33
İsim: Caner
Konum: İstanbul

Re: Basında Feridun Düzağaç

Mesaj gönderen CANER »

dermandan iyidir yine derman beşinci sınıf bir diziydi binbir gece ona kıyaslan daha iyidir