Basında Feridun Düzağaç

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
Kullanıcı avatarı
sehrikalp
Admin
Admin
Mesajlar: 786
Kayıt: Pazar, Eylül 18, 2005 22:22
İsim: Serkan
Konum: İstanbul

Re: Basında Feridun Düzağaç

Mesaj gönderen sehrikalp »

Üzülecek birşeyim yok artık. Ben Ferdun Düzağaç'ı Derman dizisinin fragmanında gördüğüm gün çıkardım hayatımdan. İnanın bana tam iki aydır tek bir şarkısını bile dinlemedim. Bu onun veya kimin ne kadar umrunda beni hiç ilgilendirmiyor. Ne düşündüğü, ne yapmaya çalıştığı, haklı veya haksız olup olmadığı, kısacası ne yaptığı beni hiç ilgilendirmiyor. Şarkıları, sözleri, konserleri, dizileri hiç bir şeyi ilgilendirmiyor beni. Bu sitede duruyorsam, bu site FD fan sitesi olmadığındandır. Hatta bu siteden ayrılmayı da zaman zaman düşünmüyor değilim. Bunları yazmam, öfkemden değil, o öfkemi hakketmiyor. Tıpkı sevgimi hakketmediği gibi. Sözlerim kimseyi incitmesin, hatta onu bile. Sadece kendime kızıyorum işte. Para denen şey neleri satın almadı ki? Bunları yalnızca görüşlerimi son kez dile getirmek için yazıyorum. Bir daha kesinlikle FD ile ilgili bir yorum duyamazsınız benden. Ayrıca bu yazdıklarıma olumlu ya da olumsuz bir yorum istemiyorum. Kimseleri rahatsız etmek için yazmadım, kimseler de beni rahatsız etmesin. Dinleyen dinlesin, izleyen izlesin. Bunlar tamamen kendi görüşlerimdir, kimseyi de bağlamaz. Binbir Gece ha, çok güldük buna ya. Vay be demek... Neyse...
Je est un autre

uzak
Üye
Üye
Mesajlar: 216
Kayıt: Pazartesi, Ocak 29, 2007 21:02
İsim: İltür
Konum: Tekirdağ

Re: Basında Feridun Düzağaç

Mesaj gönderen uzak »

Binbir Gece bana kalırsa Derman'a kıyasla daha iyi bir dizi değildir. İkisine de Feridun Düzağaç hatırına baktım. Ama ikisini de oturup uzun süreli seyretmedim bugüne kadar. Rating açısından çok daha "başarılı" bir diziye transfer olduğu için mutludur herhalde Feridun. En azından yayından kaldırılmayacak olma garantisi var.
Ben çok yadırgadım. Hayalkırıklığının doruğundayım. Bunu ona yaptıran her ne ise bir an önce farkına varmasını istiyorum. Dizi oyuncusu olup çıkmış bir Feridun istemiyorum. Binbir GEce gibi bir dizide oynamaya teşebbüs ettiyse bunun altında kendini oyunculukta da denemekten başka şeyler yattığını düşünüyorum. Ne olursa olsun bu kadar da halka malolmaya gerek yoktu be Feridun!.. :(
O güzelim şarkıları yazan adam bu adam mı? Şimdi biz o şarkıları alıp nereye kaçalım... Zira onlar Feridun şarkıları değil artık..

Kullanıcı avatarı
SERAPben
Takımdan
Takımdan
Mesajlar: 1754
Kayıt: Salı, Şubat 12, 2008 17:06
İsim: SERAP
Konum: Trabzon

Re: Basında Feridun Düzağaç

Mesaj gönderen SERAPben »

Aynen Serkan ben de öyle bir daha Feridun hakkında asla yorum yapmayacağım, beni de bu saatten sonra yaptıkları ilgilendirmiyor!..

Oktay039
Üye
Üye
Mesajlar: 20
Kayıt: Perşembe, Mart 30, 2006 17:01
İsim: Oktay
Konum: Çanakkale

Re: Basında Feridun Düzağaç

Mesaj gönderen Oktay039 »

Hayatımın en büyük hayal kırıklığını yaşadım feridun düzağaç ın yaklaşık bir yıldır süregelen bu büyük değişimini görünce popülerlikteki bu ısrarını anlamak mümkün değil elbette ona yaşamında başarılar dilerim inşallah büyük bir oyuncu olur selenada avrupa yakasında kurtlar vadisindede görmek ister o çok sevdiği hayranları kendisini

Kullanıcı avatarı
carizma
Takımdan
Takımdan
Mesajlar: 1134
Kayıt: Çarşamba, Ekim 11, 2006 14:44
İsim: Sinan Seyda
Konum: İzmir

Re: Basında Feridun Düzağaç

Mesaj gönderen carizma »

:shock: :shock: :shock: şok oldum desem az kalır.. :shock:
Hayatta herşey değişir derlerdi inanmazdım..Artık inanıyorum.. :( Feridun Abiyi saçma sapan projelerde görmek istemezdim..Ama sürekli görmeye başladık artık.. :evil: Şaşkınlıktan ne diyeyim bilmiyorum.?Ama beni sadece müziği ilgilendiriyor artık. :!: Bunu söyliyeyim.. Hiç birşey eskisi gibi olmayacak içimde.. :!:

scalon
Görevli
Görevli
Mesajlar: 509
Kayıt: Çarşamba, Eylül 15, 2004 14:58
İsim: güLşah
Konum: İstanbul

Re: Basında Feridun Düzağaç

Mesaj gönderen scalon »

Henüz binbir gece'nin dumanı tüterken, ufak bir haber daha vereyim sizlere,
Murat Şeker'in yeni filmi Aşk Tutulması'nda da konuk oyuncu olarak yer alıyor Feridun Düzağaç.. 24 Ekim'de sinemalardaymış..

http://www.asktutulmasi.com/

Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
Mesajlar: 2187
Kayıt: Çarşamba, Eylül 29, 2004 22:30
İsim: Sinan
Konum: İstanbul

Re: Basında Feridun Düzağaç

Mesaj gönderen sinan »

ne kadar güzel :)
sırası önemli değil; acunun yarışmasında, çarkıfelekte, sabah sabah seda sayan da, benle dans et filan gibi yarışmalarda ve benzeri programlarda da görmek isteriz. he tabi kurtlar vadisi filan da olmazsa olmaz. hani karizmatik olur ya rolü, kendisinin aksine!
~
ansızın gelecek gibisin..

Kullanıcı avatarı
vErda
Takımdan
Takımdan
Mesajlar: 606
Kayıt: Perşembe, Mart 6, 2008 02:17
İsim: vErda
Konum: İstanbul

Re: Basında Feridun Düzağaç

Mesaj gönderen vErda »

:shock:

ortayaslicift
Üye
Üye
Mesajlar: 102
Kayıt: Çarşamba, Aralık 27, 2006 19:54
Konum: İstanbul

Re: Basında Feridun Düzağaç

Mesaj gönderen ortayaslicift »

24 ekimde "aşk tutulmasına"karaborsaya düşmeden 3 bilet almak lazım... :D Kimse gıcıklık olsun diye yazdığımı zannetmesin.Biz onu çevreye zararı olmayan kararlarında her zaman destekliyeceğiz...Konserler ve albümler beraberliği yaşıyoruz diye "dekman" yapamayız hoşumuza gitmeyen yer-tercih bulup. :!:

Bu konuda kendimi "bana da düştü! birşeyler yazmak olumsuz tavır alanlara karşı" diye ikna edebilirsem detaylı bir yazı yazmak istiyorum...Çünkü en başta O'na samimi sevgi-saygı duyan çok sevdiğimiz-saydığımız kişilerin dirsek yapması beni oldukça üzdü.Onları iknaya çalışmaktan öte göremedikleri birşeyleri göstermek gerekir...Gerçek müzik dinleyicisi olarak bindikleri dalı kesiyorlar... :!:
Birde O'nun adının ardına saklanıp,O'nun için birşeyler yapar görünen ama gerçek beklentileri farklı olan, türlü film-fırıldak peşinde olan tenzilatlı kişilik sahiplerine kalmamalı onu sahiplenmek... :idea:

poormisguidedfool
Üye
Üye
Mesajlar: 33
Kayıt: Pazar, Haziran 22, 2008 00:50
İsim: selcuk

Re: Basında Feridun Düzağaç

Mesaj gönderen poormisguidedfool »

Dizi haberini yayından birkaç gün önce almıştım,inşallah doğru değildir dedim.Ama izleyince fikrim değişti.Derman'daki oyunculuğunu beğenmemiştim,burdaki oyunculuğunu beğendim.Feridun Düzağaç'ı takdir ediyorum,tuttuğunu koparan biri,riske girdi,bu tantanayı muhtemelen tahmin ediyordu ama kendi seçimini gerçekleştirdi.Bu takdir edilecek bir davranış.Dinleyicim ne der diyerek hayatını kısıtlaması asil bir davranış olmazdı.
Binbir Gece'yi ilk olarak Feridun Düzağaç için izledim.Kötü bir dizi bence.Ama izleyicilik motivasyonuyla oyunculuk motivasyonu bambaşka şeyler.Derman'da neden oynadığını düşünürken bunu farkettim.Feridun Düzağaç muhtemelen izleyici olarak bu dizileri kaale almazken oyunculuk olarak düşününce farklı olmuştur.Oynadığı kişiler ve oynayacağı rol bakış açısını değiştirmiştir.Usta oyuncularla aynı projede olmak onu ikna etmiştir vs..İlla popülerlik,para gibi menfi unsurlara bağlamak bağlayanın kendi menfiliğidir aslında.
Dizide oynamak yüz kızartıcı bir suç,utanılacak bir davranış değil.Ama bu tepkiler de doğal çünkü Feridun Düzağaç'ın çok keskin bir üslubu sert bir tavrı vardı eskiden.O şekilde belki de o nedenle sevildi.Aslında tüm bu değişimi Hazır Cevap şarkısında açıklıyor:Bugüne kadar çok düşündün bundan sonra yaşa (yani istediğin gibi yaşa ) ama kimseye kötülük etme. Kimseye kötülük etmeden kötü adam olması hiç problem değil sadece dizi icabı:)

Kullanıcı avatarı
divane86
Takımdan
Takımdan
Mesajlar: 1555
Kayıt: Salı, Eylül 18, 2007 18:13
İsim: GÜLDEREN
Konum: İzmir

Re: Basında Feridun Düzağaç

Mesaj gönderen divane86 »

bence haksızlık bu.düne kadar fd yi yere göğe sırdıramayanlar şimdi dünyanın en berbat insanıymış gibi bahsediyor. fd bi karar verdi sebebleri sonuçları bizi ilgilendirmez. bu kendi hayatı sonuçta. bizi ilgilendiren şarkıları, dinlerken bizi götürdüğü yerler, bize hissettirdikleri. fd bir dizide oynadı diye şarkılardaki büyümü kayboldu? fd yeni bişeyler denemek istedi diye şarkılardaki anlamınımı yitirdi? madem ki dizi sevmiyosun fd nin o yöndeki çalışmalarını umursama ama ona vay anam sen kötü yaptın vay anam sen bunu nasıl yaparsın demek bize yakışmaz. bunlar hiçbir fd hayranına onun şarkılarında kendinden bişiler bulabilene yakışan tavırlar değil bence.

Kullanıcı avatarı
SERAPben
Takımdan
Takımdan
Mesajlar: 1754
Kayıt: Salı, Şubat 12, 2008 17:06
İsim: SERAP
Konum: Trabzon

Re: Basında Feridun Düzağaç

Mesaj gönderen SERAPben »

Yorum yapmama kararı almıştım ama dayanamayıp son yorumumu yapmak istiyorum.
Gülderen öncelikle şunu belirtmek istiyorum burada Feridun Düzağaç'ın yaptığı herşeyi insanlardan tasvip etmesini beklemek saçma olur.Ki burası onun fan sitesi de değil!..Sanatçının hayranı olan insanlar olumlu yada olumsuz eleştiri yapma hakkına sahiptir.Feridun'a gelince söyledikleriyle yaptıklarının bir olmaması yıllardır hayranı olduğum sanatçı tarafından kandırılmış olmanın tek belgesidir bu dizi işi.Kim izler izlemez, kim tasvip eder etmez bu herkesin kendi fikri.O yıllardır söyledikleriyle yaptıkları arasında durup düşünüp kendine yakıştırıyor mu acaba!

paranoyak
Üye
Üye
Mesajlar: 78
Kayıt: Cumartesi, Ocak 26, 2008 18:17
İsim: burcu
Konum: Giresun

Re: Basında Feridun Düzağaç

Mesaj gönderen paranoyak »

Çok haklısı Serap hem bu söylediklerimiz Feridun Düzağaç'ı sevmediğimiz ya da onu kötülemeye yer aradığımız için söylenmiş şeyler değil. Nasıl ki etrafınızda sevdiğiniz bir insan tutarsız tavırlar sergiler ve siz bunu tasvip etmezseniz yanlış olduğunu vurgular ve onun adına üzülürsünüz bu da öyle. Biz burada hepimiz Feridun Düzağaç'ı seviyoruz ve onun başarılı olmasını ve en iyi şekilde "kendi" gibi tanınmasını istiyoruz.

uzak
Üye
Üye
Mesajlar: 216
Kayıt: Pazartesi, Ocak 29, 2007 21:02
İsim: İltür
Konum: Tekirdağ

Re: Basında Feridun Düzağaç

Mesaj gönderen uzak »

Günlerdir neredeyse sadece Feridun Düzağaç dinliyorum. Şu dizi işine girdiğinden beri Feridun'a inat ben Ferdiun Düzağaç dinliyorum. O benim için asla bir dizi oyuncusu olmayacak. Yadsıyorum. Onu sevmeye devam ederim ama sadece bir müzisyen olarak. Yıllardır söylediklerine o bağlı kalmıyorsa bari biz bağlı kalalım arkadaşlar. O bizim sadece müzik adamımız olsun.

Bir de şu var. Dinleyicimin istediğini yapayım yapmayayım meselesi değil asıl sorun. Feridun'un bugüne kadar söylediklerinin arkasında durması. Kendisi o dizileri beğenerek izliyor muydu ki o projelerin içinde yer almak istedi.. Hiç sanmıyorum.

Ben, "Kliplerim Kral Tv'de yayınlanmasın, şarkılarım paparazzi programlarına fon müziği yapılmasın" diyen adamı geri istiyorum.

ortayaslicift
Üye
Üye
Mesajlar: 102
Kayıt: Çarşamba, Aralık 27, 2006 19:54
Konum: İstanbul

Re: Basında Feridun Düzağaç

Mesaj gönderen ortayaslicift »

Ortayaşlıçift'ten samimi FD sevenlerine küçük bir duyuru: :idea: :shock: :D

8 Ekim saat 22.00 DREAM TV "YÜXEKSES" programına katılacak olan varsa (biz 7-8 kişi (üçü biz)olarak katılıyoruz.Saat 20.00'de Taksim AKM önünden küçük bir servis kalkacak,program bitimide yine Taksim'e bırakacak.)Eğer kesin gelmek isteyen olursa buradan acil olarak belirtirse iyi olur,ona göre servisin boyutunu büyülttürelim.

Not:Bu bir forum etkinliği değildir,sadece FD canlı performans etkinliğini maddi sorun yaşayanlara "fırsattır!" :roll: diye duyurmak maksadıyla yazılmıştır.Zaman-izin sorunu olmayanlara "canlı "basında FD" etkinliği!" :idea: