Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Basında Feridun Düzağaç

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
nazli08
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: nazlİ

Re: Basında Feridun Düzağaç

Mesaj gönderen nazli08 »

Bence dizi olmamalıydı. Eminim ki başarılı olacaktır ama artık bizim sadece bizim Feridun Düzağaçımız olmaycak .Birçok kişi sarkılarını, hayatta duruşunu bilmeden onu diziden tanıyacak ve belkide daha tanıma fırsatı bulmadan dizi reyting kurbanı olacak... :(
Ne yapalım belki bunlarında yaşanması gerekiyordu... Bekleyip göreceğiz...
terry
Üye
Üye
İsim: gökhan

Mesaj gönderen terry »

dizi ne zaman başlıyor arkadaşlar sabırsızlıkla bekliyorum
smyrna
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: gizem

Mesaj gönderen smyrna »

kendine has özgün bir karakter canlandıracağına eminim.. tıpkı müziklerinde yaşattığı o romantik çekimser duygu yüklü hassas adam gibi..

F.D nereye elini atsa başarılı olacağına eminim.. onun varlığı bile en büyük armağan o diziye 8)
Kullanıcı avatarı
baykus
Takımdan
Takımdan
İsim: Selçuk

Mesaj gönderen baykus »

kanal d de yakında ibaresi ile reklamları başladı dizinin sit-com ya da komedi ağırlıklı bir dizi olacağa benziyor , feridun düzağaç'ı dizide görmek tuhaf bir duygu oldu ama alışıcağız buna da sanırım :)
birEflatunOlum
Üye
Üye
İsim: hatice

Mesaj gönderen birEflatunOlum »

ben de gördüm reklamlarda.. sahnelerden sonra garip tabi ama her hafta izleyeceğim =)
ozqee
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: ÖZGE

Mesaj gönderen ozqee »

hiç kaçırmam !
mubarezatihayatiye
Üye
Üye
İsim: dilan

Mesaj gönderen mubarezatihayatiye »

bence de tuhaf ama bakalım :)
paranoyak
Üye
Üye
İsim: burcu

Mesaj gönderen paranoyak »

derman ın fragmanlarını ilk dün akşam izledim ne düşündüğümü ifade edecek kelimeler bulamıyorum feriduncumcum u daha sık görebilecek olmak güzel ama reyting kurbanı olup 2 günde ekrandan kaldırılan dizilerden olmasından korkuyorum umarım sevilen bi dizi olur ben diziyi merakla izlicem
zeus
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: halil

Mesaj gönderen zeus »

oldu mu şimdi feridun ağbi ya :(
Kullanıcı avatarı
CANER
Görevli
Görevli
İsim: Caner

Mesaj gönderen CANER »

Derman dizisinin fragmanını buradan izleyebilirsiniz...

http://www.oynatabi.com/dizi/derman-diz ... -dizi.html
poormisguidedfool
Üye
Üye
İsim: selcuk

Mesaj gönderen poormisguidedfool »

Açıkçası Feridun Düzağaç'ın dizide oynamasını yadırgamadım.Fakat dizinin konusu bence pek ilginç değil.Sağlık sisteminin eleştirisi yeni bir konu değil ama belki yeni bir anlatım olabilirse ilginç olabilir.Fakat fragmandan gördüğüm kadarıyla tek izlenebilir tarafı Feridun Düzağaç.Ayrıca senaristin Gani Müjde olması endişelendirdi ,Hayat Bilgisi dizisini hatırlayınca .
Umarım sonuç hüsran olmaz ama dizi tutmazsa bile fazla büyütmemek yerinde olur.Feridun Düzağaç zaten bilinçli bir insan,ilkelerinden taviz vermez ama çok katı kurallar koyarak hayatı ağırlaştırmaya gerek yok.Yani Feridun Düzağaç dizide oynamamalı düşüncesi çok sağlıklı bir düşünce değil bence.
feriMEL
Üye
Üye
İsim: melike

Mesaj gönderen feriMEL »

tamam her insanın ruhunda komedi vardır ama feridun ağbide ağır basan ruh hali daha bi derindi..illaki diziyse konusu onun bu derin tarafını yansıtsaydı keşke..mesela uğur polat gibi...ama yinede görelim bakalım hayata gülen tarafını :wink:
RUDER1
Üye
Üye
İsim: rüya

Mesaj gönderen RUDER1 »

Dizinin tanıtımını izledim, korkuğumuz başımıza gelecek herhalde, uzun soluklu bir dizi olmayacakmış gibi duruyor. Gönül isterki yanılmış olayım... Bekleyip göreceğiz...
cansucancan
Yeni Üye
Yeni Üye

: Basında Feridun Düzağaç

Mesaj gönderen cansucancan »

Dizi iyi ya da kötü olur onu bilemem de, dublajda başka birinin seslendirmesinden daha çok korkuyorum nedense..
fd_rocker
Üye
Üye

Mesaj gönderen fd_rocker »

ne gerek vardı ki şimdi!:( eminim bu işte de başarılı olacağına fd nin ama onun ekranlarda sık sık görünmesini istemiyorum. Ona sadık bir hayran kitlesi zaten var.Feridun Düzağaç'ın ne demek olduğunu bilmeden izlenmesine dinlenmesine üzülüyorum.O bizim için fazlasıyla değerli...