Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Basında Feridun Düzağaç

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
Kullanıcı avatarı
vErda
Takımdan
Takımdan
İsim: vErda

Re: Basında Feridun Düzağaç

Mesaj gönderen vErda »

umarım bir başkası seslendirmez :roll:
poormisguidedfool
Üye
Üye
İsim: selcuk

Mesaj gönderen poormisguidedfool »

Kendisi seslendiriyor Hakan'ı ;))
Yeni fragman dönüyor,Hakan'dan yani Feridun'dan da bir replik var.
"Hanımefendi limuzin artık demode oldu sizin yerinizde olsam helikopterle gezerdim" diye aklımda kaldı.Yalnız 2. fragman da bende olumlu bir intiba bırakmadı.Kimsenin hevesini kırmak istemem ama hala dizinin tek izlenebilir tarafı Feridun Düzağaç.Her ne kadar komedi unsurları barındırsa da komik olmakta zorlanıyor gibi.
Bir de ilk bölümde Feridun Düzağaç'ın rolü kısa olacak sanırım.Dizinin sonlarına doğru çıkacak gibi.Senaryo ve fragmana bakılırsa öyle.
Dizi cumartesi saatini bilmiyorum.Birkaç gün sonra yeni fragman daha sık döner.
Kullanıcı avatarı
sehrikalp
Admin
Admin
İsim: Serkan

Mesaj gönderen sehrikalp »

Daha önce de belirtmiştim. İnsan kendinden kaçamaz. Boş yere uğraşıp durma. Sen kendinden başka bir şey olamazsın. Geriye dönüp baktığında keşke yapmasaydım, diyeceksin. Bir keşkeye daha yer var kalbinde sanırım.
Je est un autre
poormisguidedfool
Üye
Üye
İsim: selcuk

Mesaj gönderen poormisguidedfool »

İnsanın yapmadığı şeylere duyduğu pişmanlık yaptığı şeylere duyduğu pişmanlıktan daha fazla olurmuş;)Boşverin yapmayıp pişman olmaktansa yapıp pişman olsun.Mazhar Alanson,Özkan Uğur,ilhan Şeşen de dizide oynadı.Mazhar Alanson Ekmek Teknesi'nde oynarken dizinin tek izlenebilir tarafıydı.Saçma sapan bir dizi olmuştu artık,ilk bölümleri iyiydi ama o sonlara doğru diziye girmişti.İlhan Şeşen Mühürlü Güller,Aliye,Annem dizilerinde oynadı.Müziği ihmal etmediği sürece çok problem olmaz bence.Yani dizinin izlenip izlenmemesi çok önemli değil.Zaten Feridun Düzağaç'ın asıl işi müzik ve ondaki başarısı yeterli.Dizideki başarısı olsa da olur olmasa da olur.
Kullanıcı avatarı
SERAPben
Takımdan
Takımdan
İsim: SERAP

Mesaj gönderen SERAPben »

Dizinin fragmanlarına baktığım an dedim keşke yapmasaydı ne işin var senin dizide abicim ya :(
RUDER1
Üye
Üye
İsim: rüya

Mesaj gönderen RUDER1 »

Derman Cumartesi akşamı 20:45 te Kanal D'de :cry:
Kullanıcı avatarı
CANER
Görevli
Görevli
İsim: Caner

Mesaj gönderen CANER »

http://vids.myspace.com/index.cfm?fusea ... d=37429225

ikinci fragmanıda buradan izleyebilirsiniz...
Oktay039
Üye
Üye
İsim: Oktay

Mesaj gönderen Oktay039 »

Bir bu eksikti ya arkadaşlar Feridun abiye saygım sonsuz ben 11 yaşımdan beri sıkı bir fd takipçisiyim radikaldeki yazılarından gece 11.45 e kadar herşey çok güzeldi evet ama son albümle gelen bir popülerlik ve bunun neticesinde ardarda gelen konserler, klipler, programlar ve şimdide bu dizi ya ne oluyor, biz feridun düzağaç'ı böyle mi sevdik eskiden ancak gecenin bir yarısı fazla izlenmeyen bir kanalda 15 dakika görür mutlu olurdum feridun düzağaç'ı şimdi hangi kanalı açsam orada bu popülerlik uğraşı niye ne farkı kaldı -eski şarkıları dışında- feridun abinin gökhan özen'den :(
yapma feridun abi bizi üzüyosun...
Kullanıcı avatarı
Bozcaada
Görevli
Görevli
İsim: Emrah

Mesaj gönderen Bozcaada »

Yorumlarımızı yaparken, kendimizi,hakkında yorum yaptığımız kişinin de yerine koyalım. İnsanların kendi seçimlerine her zaman saygı göstermek zorundayız. Özgürlük, başkasına zarar vermediğimiz sürece özgürlüktür unutmayalım. Karşımızdaki insanın fikirlerini ve düşüncelerini hiçe saymayalım. Bu popüler kültürün içerisinde ayakta kalabilmek, devamlılık sağlamak çok çok çok zor bir iş. Kaldı ki Feridun Bey'in böyle bir derdi de olmamıştır. Her zaman söyler popüler olmaktan rahatsızlık duyduğunu.
Bir dizide rol almak abimizin kendi,kişisel seçimidir.
Biz de buna saygı duyarız.
İsteyen beğenir,isteyen beğenmez. Şarkıcıdan oyuncu olmaz diyenler de olabilir, onların da şahsi fikirleri. Ama dediğim gibi özgürlük başkasına zarar vermediğin sürece özgürlüktür.

Lütfen yorumlarımızı yaparken dikkatli olalım.
Kullanıcı avatarı
CANER
Görevli
Görevli
İsim: Caner

Mesaj gönderen CANER »

http://www.sinema.com/makale/1-6306/mur ... a-imtihani

Feridun Düzağaç bir sinema filminde konuk oyuncu olarak oynayacak...
Oktay039
Üye
Üye
İsim: Oktay

Mesaj gönderen Oktay039 »

İşte beni rahatsız eden de bu Feridun abi hep söylüyor popülariteden rahatsızlık duyduğunu ama sonra gidip maksat muhabbet gibi üçüncü dördüncü sınıf programlara konuk oluyor şimdi bir de dizi işi çıktı daha nasıl popüler olunabilirki zaten???
okyanus_derin
Üye
Üye
İsim: nilgün

Mesaj gönderen okyanus_derin »

bunu niye tartışıyorsun ki?insanlar istedikleri şeyi yapabilirler.Feridun abi de istediği şeyi yapıyor.sen onu dinlemene bak... sadece müziğiyle ilgilen. :roll:
Kullanıcı avatarı
baykus
Takımdan
Takımdan
İsim: Selçuk

Mesaj gönderen baykus »

sahne de bir konserin de " ben artık 40 yaşıma gelmiş birisi olarak izin verin de söyleyeceğim şarkıları kendim seçim... " demişti... bu espirili cümleden bile bir anlam çıkıveriyor zaten... feridun düzağaç bence özünde espiri anlayışı derin olan bir insan ve bu dizi de bize gülümseyen yüzünü göstermek istedi... onun kararı bu... biz onu dinleyenler olarak herşeyine karışma hakkına sahip değiliz değil mi ? yorumlarımızı yapıyoruz hepimiz... genel olarak bize göre olmasa daha iyi olur -muş ama bu feridun düzağaç'ın bizi şarkılarıyla saran insanın kendi kararı... saygılı olmak lazım...
Kullanıcı avatarı
Bozcaada
Görevli
Görevli
İsim: Emrah

Mesaj gönderen Bozcaada »

Özgürlük emek ister...
nilay_14
Üye
Üye
İsim: Nilay

Mesaj gönderen nilay_14 »

Eğer Feridun Düzağaç dizide oynuyorsa vardır bir bildiği...F.D den bahsettiğimizi unutmamalıyız.O'nun duvarları vardır,duvarlarını devreye sokar.Acımasız yorumlarla kırmayalım abimizi...