Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

BEN KÜÇÜKKEN..

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
SeDeF
Üye
Üye

Mesaj gönderen SeDeF »

Ben küçükken karpuz diyemezmişimde gapuş dermişim.aile eşrafınında bu çok hoşuna gidermiş onlarda karpuza gapuş derlermiş onlara çok sinirlenip gapuş deme gapuş deee diye bağırırmışım.hoş onuda beceremiyomuşum ya.bende asabiyet o zamanlardan varmış
Rosey
Üye
Üye
İsim: ...

Mesaj gönderen Rosey »

Küçükken, keşke büyüsem derdim şimdi de keşke çocukluguma dönsem diyorum, gerci cok da buyuk sayilmam ama :D degerlendirmeye calisiyorum :P
desperada
Üye
Üye

Mesaj gönderen desperada »

Akilli bi cocukmusum, kücükken bile büyümekten korkardim!!! Su an ki aklim hakkinda tartisabiliriz :roll:
:rock:
katya
Üye
Üye

Mesaj gönderen katya »

ben kücükken susam sokagı vardı :cry: ..keşke simdide olsa..TRT duy sesimi :!: böhüüüüüüüü :cry:
katya
Üye
Üye

Mesaj gönderen katya »

ya bi de simdi aklıma geldi..ben kücükken salaklık ya burnuma selpakları tıkayıp tıkayıp sokmuşum..tabi bu işi annemlerden gizli yapmışım,dolayısıyla onlar da anlayamamışlar..tabi zamanla burnumun içinden igrenc kokular yayılmaya baslamış,bizimkiler durumu farketmişler(ee nihayet be kardeşim,farkedebilmeniz için burnumdakinin iceberg haline mi gelmesi lazım,töbe,töbe)neyse ve derhal babam hastaneye götrmüş beni..sonuç mu..
babamın dedigi kadarıyla hemşirenin burnumdan cıkardıgı selpak kütlesi tam 1 parmak uzunluguna erişmiş :!: ha bu arada merak edenler için; burnumda hala saglam:wink:
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Mesaj gönderen sinan »

:)
~
ansızın gelecek gibisin..
LaWiN
Üye
Üye
İsim: BURCU

Mesaj gönderen LaWiN »

ben küçükken ünlülerin kuru fasulye pilav yemediklerini tuvalete gitmediklerini zannederdim :shock: :shock: :shock: :lol:
dinledimdeanladim
Banlanmış Üye
Banlanmış Üye

Mesaj gönderen dinledimdeanladim »

ben küçükken karpuza abuka derdim bi de çok düşerdim hatta birinci kattan düşmüştüm dikiş izlerini hala onurla taşıyorum hastanelerde sürünürdüm hep annemin demesine göre çok tatlıydım da nazar değiyodu :lol:
metnazirk
Üye
Üye
İsim: hayat

Mesaj gönderen metnazirk »

ben küçükken büyümeyi bir şey sanıyordum
nilay_14
Üye
Üye
İsim: Nilay

Mesaj gönderen nilay_14 »

ben küçükken;köye gittiğimizde katinanın elinde makasını söylerdim.herkes çook gülerdi :oops: şimdi köye gittiğimizde beni tanıyamayanlar katina bu deyince tanıyorlar...bide ben 4-5 yaşlarında okumayı sökmüştüm zeki çocuktum ben yaw :D
INFAZTEAM
Üye
Üye

BEN KÜÇÜKKEN

Mesaj gönderen INFAZTEAM »

Ben küçükken çöp tenekesi yerine çöp tene dermişim. korku filmlerine gülermişim.
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Mesaj gönderen sinan »

bi keresinde elektrik prizine şiş sokmuştum baya bi titredikten sonra hiçbişey olmamış gibi sokağa çıkmıştım oyun oynamaya :) annem duymasın diye
~
ansızın gelecek gibisin..
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

ben de yaprağa bayrak dermişim :lol:
aaa ağacın bayrakları düşüyo yere :lol:
melodi
Üye
Üye

Mesaj gönderen melodi »

ben küçükken çok yaramazmışım gerçi değiştiğim de söylenemez :D
secilnesli
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen secilnesli »

bende küçükken civcivleri banyo yaptırmışım bogulunca uyudu sanmıştım 1 tanesini çok ugraştım ama uyutamamıştım :shock: