Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

BEN KÜÇÜKKEN..

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
burrrcu
Üye
Üye
İsim: Burcu

Mesaj gönderen burrrcu »

ben küçükken bi oyuncak telefonum varmıs sürekli elimde telefon sanki karsımda insan varmıs gibi konusurmusum(kimlerle konusıodum acaba).sonra annem korkmus el kadar çocuğun psikolojisi bozulcak diye saklamış benim yegane telefonumu
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli

Mesaj gönderen lonely »

ben küçükken okuldan geldiğimde annemi yemek yaparken bulurdum yaptığı yemek nohutsa eğer çok mutlu olurdum çünkü haşladığı nohutlardan bir kısmını ayırır bana verirdi çekirdek gibi onları yemek ne de hoşuma giderdi. geçen gün otururken bir baktım bir kase nohutla geldi bir anda o günlere geri döndüm hani bir reklam var delikanlının eline kolonya dökülüyor işte o anda çocukluğuna dönüyor aynı öyle oldum valla...
starling
Üye
Üye

Mesaj gönderen starling »

ben de küçükken şirinleri çok izlerdim...bi keresinde ormana gitmiştik mantar toplamaya.. arıyorum arıyorum ne şirin baba var ne şirine hatta gözlüklü şirine bile razıydım ama yoktular..babama gidip sormuştm salak salak..babaaaa şirinler nerdeee diyee :lol: :lol: :lol:
Dilemma13

Persephone

Mesaj gönderen Dilemma13 »

persephone yazdı:ben küçükken erik ağacına çıkmayı severdim.hoş hala fırsat buldukça çıkıyorum erik ağacına ama o eski büyüsü pek kalmadı. :(

Belki de ağaç büyümüştür, ya da kimbilir büyüyen sensindir ...
fotosentez

Mesaj gönderen fotosentez »

ben küçükken gizli gizli babanemin çiçeklerini yerdim.zavallı kadın dökülmüş sanardı e ama dükülse bile nerde bunlar ooof of ne yalanlar uydururdum ama nası yiyodum aklım ermiyo ama hatırlıyorrum pembe ve ekşilerdi böwww iğrençmişim yaww :shock:
bliss

Mesaj gönderen bliss »

ben küçükken hiçbir arkadaşım ölmemişti.deprem daha olmamıştı.ben küçükken olanların hiçbirini hatırlamıyorum :(
burrrcu
Üye
Üye

Mesaj gönderen burrrcu »

babam anlattı geçen gün ben küçükken yazlıkta küçük oyuncak kovamla denize girer denizde ki taşlardan kovama doldurup kıyıya boşaltırmışım.bu sayede denizi taşlardan arındıracağımı zannedermişm.ben hatırlamıyorum ama çocukluk işte yapmışımdır.
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

ben kjüçükken

Mesaj gönderen hazan »

bulaşık yıkarken annem kızmasın diye kırdığım çay bardaklarını karşımızdaki evin damına atardım, çıkan sese bayılırdım. annem farkedince çöpe bakıp bişey olmadığını görünce şaşırırdı, meraklı meraklı raflara bakarken çaktırmadan hem utanır hem çok küçüğüm iyi oldu yıkatmasaydınız oh oldun derdim içimden :))
asii

Mesaj gönderen asii »

BEN COCUKKEN
sokaktaki kedileri evimizin terasındaki salıncakta insan gibi oturtup sallamaya çalışırdım.sonra zorla insan gibi süt içmesi için zorlardım en sonda boynuna ip geçirip parka götürmeye çalışırıdm.bu olayları rütin olarak fırsat bulduğum hergün yapardım en son bi kedi tüm kolumu çizdi ve hırladı o gün bu gündür kedilerin 100 metre yakınına yaklaşamıyorum, :roll:
nihan

Mesaj gönderen nihan »

küçükken, abimle balkonda su savaşı adını verdiğimiz oyunu oynayark birbirimizi sırılsıklam ederdik ama nedense hep o kazanrdı :wink:
bide burak kut'a aşığım die gezinirdm ortalarda :P
sensensen
Üye
Üye

Mesaj gönderen sensensen »

ben küçükken vapurların altında sabun var sanırdım o 100den kayarak gittiklerini ve köpük çıkardıkların sanardım..
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

kusura bakma ama yazılarımıza biraz özen gösterecektik sanıyorum,
100den değil yüzden dir doğru yazımı biliyosunuz
lavinyammm

Mesaj gönderen lavinyammm »

ben kücükkennn sokaktan ewe girmezdim oyun oynamaktannn
AYSEGUL

Mesaj gönderen AYSEGUL »

ben küçükken bana büyüyünce ne olcaksın die sorduklarında dansöz olucam diyomuşsum.:):) :oops:
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

ben küçükken annem beni eve sokamazdı kar yağdığında,kaymak düşmek kartopu oynamak şöyle dursun,tanelerin yere inişini seyretmeye bayılırdım,bu yüzden annem izin vermediğinde evden bile kaçardım:)
ve bugün..seneler sonra özlemimi sona erdirdim,annem babam ben ve kardeşim doyasıya kartopu oynadık,o kadar güzel bi manzaraydı ki,biz şehir insanları bi girdabın içindeyizdir ya hep,bugün dışarda insanlarda mutluluk gördüm,çocuğunu kapan sokaktaydı çünkü,insanlar kimin kim olduğuna aldırmadan hepberaberdi :)
ben bugün 6yaşımdaydım,dilerim siz de o yaşınıza geri dönme şansını elde edersiniz :wink: