Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

beni kullanıyormu

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
Kilitli
fatma66

beni kullanıyormu

Mesaj gönderen fatma66 »

Başlık sahibinin isteği üzere kaldırılmıştır.
Kullanıcı avatarı
pyrazine
Takımdan
Takımdan
İsim: Ahmet

Mesaj gönderen pyrazine »

-Onunla beraber olma ihtimali yada onun seni sevme ihtimali nedir?

-Seninle para için konuşuğu açık ve sen böyle biriyle beraber olmak ister misin?

-Değişebilir mi diyorsun?Onu buna sen alıştırmışsın ve buna devam ettiğin sürece değişmeyecek de.

-Bu durumda beklentin ne? Onun değişmesini ne kadar beklersin?

Soruların cevapları yine sende ...
pınar

Mesaj gönderen pınar »

üzgünüm ama ondan uzak durman gerekiyor.çünkü bu normal bi durum değil.para istemesi yani :roll:
s_girl
Üye
Üye

Mesaj gönderen s_girl »

pyrazine yazdı:-Onunla beraber olma ihtimali yada onun seni sevme ihtimali nedir?

-Seninle para için konuşuğu açık ve sen böyle biriyle beraber olmak ister misin?

-Değişebilir mi diyorsun?Onu buna sen alıştırmışsın ve buna devam ettiğin sürece değişmeyecek de.

-Bu durumda beklentin ne? Onun değişmesini ne kadar beklersin?

Soruların cevapları yine sende ...

süper anlatmışsın bence

benzer şeyler başıma geldi para konusu hariç:D biz 3 yıl sonra çıkmayı başardık ama onun beni sevmediğine eminim.. başlarda onun beni değil benim onu sevmemdi önemli olan ama artık öyle düşünmüyorum... birini baştan seversen seversin sonradan sevme ihtimali olmuyor, olmayınca olmuyor yani ...bunu kabullenmek acı verio ama gerçek bu ben bu gerçeği kabullenemediğim için çok acı çektim hala da devam ediyorum...ama önümde uzun bi yol var artık onu hayatımdan çıkarmaya karar verdim... eğer sende karar verdiysen onun sana ulaşmamasını sağla sende bütün diologlarını kes... ya ters teper sana gelir gelmiyosada seni hiç hak etmemiştir... böylece sende kullanılıyor muyum başlığı altında sorular sormazsın. en kötü şey kullanıldığını hissetmek kendinden nefret edeceğine ondan et... senin duygularını kullanacak kadar düşen bi insan için hiç değmez

türkçe karakterler kullanınız
nilay_14
Üye
Üye
İsim: Nilay

Mesaj gönderen nilay_14 »

önce gönlünü almak için seni zayıf tarafından vuruyor sonra almak istediğini alıyor bence hemen bağları kopar hemde hiç zaman kaybetmeden ileride daha kötü sonuçlar oluşmayacağını kimse garanti edemez sonunda acı çekmek pahasına bitir bu ilişkiyi :?
sheriff
Üye
Üye

Mesaj gönderen sheriff »

boyle birşey benim de başıma geldi. ama karşı cinsten değil. cok yakı bir arkadaşımdı. son attığı 10 mesaja baktığımda nerdeyse hepsi para istemek için atılmış. artık hiç bir şekilde cevap vermiyorum ona. ve gerçekten cok sevdiğim bir arkadaşımdı.

yani anlayacağın menfaat ilişkilerine izin verme bence.
okyanus_derin
Üye
Üye
İsim: nilgün

Mesaj gönderen okyanus_derin »

bence bu seviğin kişi veya her neyin olmaya çalışıyorsa o kişi seni kullanıyor.ve senin aşkını iyi biliyor ,seni tanıyor.kendini kurtarman gerekirrrr.
çünkü sonunda yine sen üzüleceksin.tamam kabul ediyoruz zor ama hayat bu geçer gider.elbet unutursun.yeterki hayata bakmayı bil!!!!
aşkı böyle kullanan kişilerden nefret ediyorum.basit şeyler!!!
üzgünüm ona kötü bişey söylemiş oldum ama...
mk15
Dengesiz Üye(Banlı)
Dengesiz Üye(Banlı)

Mesaj gönderen mk15 »

KULANILIYORSUN dostum

Hemen uzaklaş ondan...
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

birader senin iraden gözün yokmu bu senin düşüncene kalmış birşey hem gözükmeyecek anlaşılmayacak türden bi problem de değil.

Topic CLosed By Webmaster
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
Kilitli